2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Gğnaydn kızlar bugün 5+2 aşırı baş dönmesi mide bulantısıyla uyandım ve srkasından kusma. Bu ne kadar sürecek yada ne içeceğim bilmiyorum bir çaresi vardır inşallah çünkü ayağa dahi kalkamıyorum çok kötüyüm
Senin ismini sevmedim .. ismini görünce Hep canım patatesli börek istiyor 😅

Ay cok güldümmmmm
Vallahi anne topiklerinde aşerecek isimler olur mu ? Okudukca börek mi yapsam akşama diyorum 🤣 birde canınız ne çekerse yazmayın başkasının canı çekecek bulamayacak 😂 iki msj öncesi biri yazmış canım çekti . Mevsimindeki şeyleri yazın 😁

Vallahi anne topiklerinde aşerecek isimler olur mu ? Okudukca börek mi yapsam akşama diyorum 🤣 birde canınız ne çekerse yazmayın başkasının canı çekecek bulamayacak 😂 iki msj öncesi biri yazmış canım çekti . Mevsimindeki şeyleri yazın 😁
Bencede kimse yazmasın yazık kocalara🤣🤣🤣

Kızlar bana dua edin. Çok yoğun kanama ile acile gidiyorum şuan. İkizlerim gidiyor galiba 🥺
Canım nasılsın nasıl oldun Allah yardımcınız olsun 🙏🏻
Niye kimse cevap vermiyor 🥺
Canım yanlış anlama ama bence hamilelikte oruç tutmak doğru değil benim diyetisyenim de doktorum da önermedi . Borcumuzu seneye ödeyebiliriz sonucta . Ben asla aç duramam zaten su anda yemek yiyince bulantım azalıyor . Aç olursam aşırı midem bulanıyor . Benim fikrim bu

Kızlar bugün vajina degil ama makatta kanamam oldu bayağı. Elim ayağım boşaldı ne yapacağımı bilemedim. Vajinayı kontrol ettiğimde şükür ki bişey yoktu. Kendimi de fazla zorlamamistim halbuki ama neden bu kadar kanadı anlamadım.😔 Kefir içmeye başladım artık çok korkuyorum, ilk gebeliğim. Bebeğime bir zararı olmamıştır dimi kanamanin🥺

İlk hamileliğinde bulantı yaşayan tecrübeli anneler varmı bu ne zaman bitecek gerçekten hayattan koptum sanki ben hayatımda ilk kez kustum ve bu sürekli oluyor kusma sonrası sanki baygınlık geçiriyorum prilam ilk gün çok iyidi ama artık oda fayda etmiyor çok uzun mu sürecek bu durum 🥺
Aynı durumdayım çok çok afedersiniz insan suyu kusar mı ya😒 ne zaman bitecek bu diye evde ağlanıp duruyorum ya yatıyorum ya midem bulanıyor🥹 prilam daha dün içtim ben içtiğim gibi kusma oldu :))) bulantı hapı bile kusma yapıyor 😅

Aynı durumdayım çok çok afedersiniz insan suyu kusar mı ya😒 ne zaman bitecek bu diye evde ağlanıp duruyorum ya yatıyorum ya midem bulanıyor🥹 prilam daha dün içtim ben içtiğim gibi kusma oldu :))) bulantı hapı bile kusma yapıyor 😅
Benim de dün basladı bulantım. Bir de buzdolabı acamıyorum bulantım oldukça geriliyorum bi agrasifim

Allah korusun umarım sorun yoktur. Son durumunuz nedir?

Çok geçmiş olsun umarım kötü bir şey yoktur,,, Rabbim ikizlerini sana bağışlasın inşallah

Çok geçmiş olsun umarım bişey yoktur 🥺

T Tugcemsiiiii iyi misin? İnşallah her şey yolundadır. Dualarım seninle🙏

Dularimiz seninle 🙏 umarım sen de ikizlerin de iyidir 🙏

Allah bebeklerini korusun, inşallah hepiniz güzel ve sağlıklı bir şekilde dönersiniz 🙏

Canımmm rabbim yardımcın olsun lütfen haberdar et bizi allahım bebeklerini korusun

Canım nasılsın nasıl oldun Allah yardımcınız olsun 🙏🏻

Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍

Eklentiler

• IMG_20230330_013056.jpg
    IMG_20230330_013056.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍
Ay Allah maşallah 🧿 yerim onları ❤️❤️ çok duygulandım valla zaten duygularım bir karışık 😀😀 Sağlıkla dünyaya gelsinler inşallah bol bol dinlenin 🙏

Ayyyy maşallahhh sen hep yat hep dinlen annesi ❤️❤️❤️ Tüylerim diken diken oldu 🥹

Gerçekten mucize 😍 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evlatlarını 🙏🏾

X