2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben de hiç izin kullanmak istemiyorum ama mecbur kullanıcam ücretsiz izin, benim bebeğim saatte bir emmek istiyor nasıl çalışabilirim ki
maalesef öyle ülke ve ekonomik koşullar bizi çalışmaya zorluyor 😔 inşallah kolaylıkla atlatırız 🤲

Arkadaşlar emzirme odenegi yatmış bana . E devlet şahıs ödemelerinde gördüm. Siz de bir kontrol edin

Ne bibs ne Avent kazanan minik parmak çetesi..

Eklentiler

• IMG_20230903_085540_edit_265027152667891.jpg
    IMG_20230903_085540_edit_265027152667891.jpg
    182,6 KB · Görüntüleme: 57
kızlar oğlum ishal gibi olmuş ve ben de 😵‍💫ki gece önce çok dondurma yedim annem o yapmıştır diyor. şimdi bebeğim de zorla ve sıvı kaka yapıyor 🤦🏻‍♀️ acaba nasıl geçer 🥴

kızlar oğlum ishal gibi olmuş ve ben de 😵‍💫ki gece önce çok dondurma yedim annem o yapmıştır diyor. şimdi bebeğim de zorla ve sıvı kaka yapıyor 🤦🏻‍♀️ acaba nasıl geçer 🥴
Canim bende kabız olmamak için kayısı suyu içiyordum. Bebek ishal oldu. Zamanla düzelir. Şu kaybı için de bol bol emzirme yazıyordu yazılar da. Aklına takilacaksa bir doktora gotur

bebeğim bu aralar atakta sanırım. çok ağlıyor ve özellikle bendeyken ağlıyor. sizde de bu durumu yaşayan var mı? babasında, annemde falan sakin sakin dururken ben alınca ya da beni görünce, ben kucağıma alınca ağlıyor. :KK43:( bugün oldu bu özellikle.
Benimki de yerde ağlıyor kucakta ağlıyor emmemek için direniyor sadece gezerek emzirebiliyorum. Ağlamadığı maks süre 15 dk 🥲 seninki hangi tarihte doğmuştu

Benimki benden baskasina gidince ağlıyor ortamda ben varsam daha cok ağlıyor yoksam yine mizmizlaniyor ama ağlamıyor o kadar.
Başkasında ağlamıyor ama dün bana gelince ağlıyordu hep ya da beni ortamda görünce başkasında ağlıyordu. Sanırım güven duyduğu kişide ağlamak istemesinden kaynaklanıyor bu. Anneyi istiyor stresini atabilmek için diye okumuştum bir yerde. Şimdi daha iyi çok şükür.
Benimki de yerde ağlıyor kucakta ağlıyor emmemek için direniyor sadece gezerek emzirebiliyorum. Ağlamadığı maks süre 15 dk 🥲 seninki hangi tarihte doğmuştu
13 Haziran doğumlu. Bugün sürekli ağladı. En son gazını yapıp rahatladı. Gazmış yani sorunu anladık ki.
Bir de çok stresi olduğunda, çok fazla kişi gördüğünde falan böyle oluyor.

Başkasında ağlamıyor ama dün bana gelince ağlıyordu hep ya da beni ortamda görünce başkasında ağlıyordu. Sanırım güven duyduğu kişide ağlamak istemesinden kaynaklanıyor bu. Anneyi istiyor stresini atabilmek için diye okumuştum bir yerde. Şimdi daha iyi çok şükür.

13 Haziran doğumlu. Bugün sürekli ağladı. En son gazını yapıp rahatladı. Gazmış yani sorunu anladık ki.
benimki 16 haziran doğumlu son 3 gündür fenalardayız. gündüz uykusu popişine kaçtı. 10 dk uyusun diye 1 saat uyutmaya çalışıyorum kaka da yapamadı ağla ağla bi hal oldu atak da var çok yorgunum çok

benimki 16 haziran doğumlu son 3 gündür fenalardayız. gündüz uykusu popişine kaçtı. 10 dk uyusun diye 1 saat uyutmaya çalışıyorum kaka da yapamadı ağla ağla bi hal oldu atak da var çok yorgunum çok

Benimki 12 haziran bizde 3 gündür fenalardayıx gündüz uykularımız cok az sürekli ağlıyot atak haftası galiba 🫠

Benimki 20 haziran doğumlu bugün uyku uyumuyor. Kucaktan inmiyor .yatirinca agliyor. Atak başladı mi acaba . Erken daha ama

Hanımlar biraz özel bir konu danisacagim sizlere özellikle normal doğum yapanlara. benim eşim ayın sonunda yurtdışından gelecek ve ben biraz cekiniyorum ilişki konusunda. Normal doğum yapanlar herhangi hi sorun varmı ilişkinizde. Bende doğumdan bu yana idrara sıkışınca bikac damla kaçırma problemi kaldım . Kegel egzersizi yapıyorum ama hala toparlanmadi. İlişkide zevk alamama gibi bı sorunum olur mu? Yada genişleme falan hissediyor musunuz?🙈

X