2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim hal bir göğsüm yara oluyor. Sadece ucunu emiyor ve o taraftan edince çok boğazında kalıyor. Emzirme birimine bir türlü gidemedik

Tam ucunu yerlesetirebiliyor musunuz. Ben sagma makinesi aldığımda ucunu tam ortaya denk getirmemisim hem yara oldu hem çok az süt çıktı. Sonra bir kere tekrar deneyim dedim. Eşim vardı yanımda. Tam denk getirdi . Baya güzel sagdi

Canım benimde böyle ama ben uykuluyken az emiyor sütü diye düşünüyorum. Bende hemen uykuya dalınca yatırıyorum. Bir buçuk saat sonra yeniden kalkiyor

Benim de sol göğsüm dediğiniz gibi çocuk tutuş şeklinden kaynaklanıyor benim ki. Sizin makinadan .

Aynı benim bebeğim de böyle işte. Üstelik 4 gibi.bir uyanıyo bir daha uyumuyor da. Gündüz uyumaması da cabası. Yani yalnız değilsin. Nasıl düzelecek ben de bilmiyorum. Her gün umutla bekliyorum
Benim bebeğim de sizinki gibi ama iki gündür gündüz de uyudu. Şimdi de neden uyuyor diye aklıma takılıyor. Hasta mı diye düşünüyorum

Arkadaşlar bebeğimin dudakları arada kuruyor. Bir yazı okumuştum sıcaklarda bebegin dudağı kurursa bolca emzirin yaziyo4du. Bolca emziriyorum. Ağız mendilini de ıslatıp sadece dudağını siliyorum ama yine de kuruyor sizde de var mı?

Canım benimde böyle ama ben uykuluyken az emiyor sütü diye düşünüyorum. Bende hemen uykuya dalınca yatırıyorum. Bir buçuk saat sonra yeniden kalkiyor
Bu ayda bir bebek 4 saat kesintisiz uyuyabilir diye eğitim veriyor uyku uzmanları. İmkansız gibi geliyor ne yapsam derin uyutamıyorum sürekli ağlayarak uyanıyor uykusuzluktan gözlerim kan çanağı oldu artık sabah da aynı bu saat oldu uyutmaya uğraşıyorum kahvaltı mı yapayım ben de mi uyuyayım ne yapayım şaşırdım

Yemekteyiz her şeydir. Yemek ye canım Doktorlara sordum 16 saat uyumuyor dedim. Olabilir sıkıntı yok .benim bebegim de böyle geçecek diyorlar. En son gittiğim doktor gün içinde 10 dklik uyku bile yetiyordur dedi. Bende bıraktım. Benim şansım ailemin yanındayım.ailem çocuğun koligi geçmeden gitme diyor. Yardımcı olacak birilerini cagirin

Yerleştirdim canim yine de az çıkıyor. Bebegimin daha fazla emdiğini düşünüyorum.

Kızlar benim bebeğim özellikle sabahları kaka yapmadan önce 1 saat falan ağlıyo huzursuzlanıyor sonrasında da genelde emzirdiğim esnada ıkınarak çok sesli ve su gibi cıvık şekilde kakasını yapıyor(genelde bağırsaklarından da guruldama sesi geliyor sanki ishalmiş gibi). Hemşire normal dedi ama bana normal gelmiyor, buna benzer bir durum yaşayan var mı?

Noktası noktasına aynıyız. Dr sordum normal dedi

Benimde aynı canım. Tahlilerde bir şey çikmadi. Bir de iplik gibi beyaz şeyler var

Benim göğsüm Mastit olmuş galiba ya ebeye gösterdim öyle dedi. Kenarlarında siğiller gibi izler çıkmıştı meğer o olabilirmiş
Çok g3cmis olsun. Nasıl duzeliyirmus. Ben bira ılık su sabunla ovaladim. Acidan çok az emziriyordum.olmasin diye belki işe yarar sizde de

Üzüldum .önümüzdeki ay başlayacağım.ama bebeğimi bırakmakta istemiyorum. İzin konusunda yasadigim sıkıntılar canıma tak etti. Kpps hazırlanıp atanmaya çalışacağım.
Keşke ama öyle zor ki atanmak . Hele şuan benim için iki cocukla imkansız gibi bişey malesefm ev iş çocuklar arasında sıkışıyorm

Hipp combotic onerebilirim. Sana ilk ayda bir kaç kez kullanmak zorunda kaldım kpss faln sınava girdiğimde ilk sütüm ininceye kadar vermek zorunda kaldım şuan vermiyorum da ihtiyaç halinde bende vercen mecbur. Öyle yoğunum ki baksana siz cumartesi yazmışsınız ben şimdi cevaplayabiliyorum

Çok kötü bişey yaaa öyle rahatsiy oluyorum ki benim de kaşıntım yok ama koku var malesef cozemedim ilk dogumda böyle bişey yaşamamıştım

Sma marka aldım bu da sorun olursa hippe gecerim

Çok g3cmis olsun. Nasıl duzeliyirmus. Ben bira ılık su sabunla ovaladim. Acidan çok az emziriyordum.olmasin diye belki işe yarar sizde de
Bol emzirmek ya da sağmak acıdan kıvranarak sağıyorum böyle bi acı yok
Sıcak tutmak ve temiz tutmak ama asıl tedavisi o sütü ordan çıkarmak yoksa ateşlenirmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…