2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
hadi ya şimdi nerede yatıracaksın çok üzüldüm

Sadece sallama aparatı sıkıntılı canım onun dışında sabit duruyor ama pişmanım yani hiç memnun kalmadım bebek sallanarak uyumayı seviyor çünkü
Hayırlısı bosver. Bizimki otomobilde uyumayı seviyor sallanan anakucaklari var. Titreşimli galiba .ondan alsam elimde patlar mi diy3 düşünüyorum bende

Hayırlı olsun darısı bize. Durumu nasıl huysuzluk var mı?
Darısı damatlığına olsun geçmiş olsun canım İnşallah ağrı duymadı hiç
Gecmiss olsuun Allah damatligini da gostersinn
çok teşekkür ederiz ablaları biraz ağrısı oldu açıkçası anlatıldığı kadar mükemmel değil hatta bana kalsa hiç yaptırmazdım yaaa ama çok şükür şimdi uyudu dr 1-2 güne geçer ağrısı dedi. kriz gibi anlık geliyor.

geçmişler olsun. bizim de olmuştu calpol vermiştik ama gaz sancısı o kadar beterdiki bu hiç batmamıştı :)

geçmişler olsun. bizim de olmuştu calpol vermiştik ama gaz sancısı o kadar beterdiki bu hiç batmamıştı :)
ay gerçekten mi allah korusun kuzularımızı. benimki biraz nazlı ya böyle bağırıyor kedi gibi. çok büyük ağlamaları olmamıştı o yüzden bana çok zor geldi. bi de dr tanıdıktı her anına şahit olduk o da etkiledi beni

aa o kötü olmuş. ben hastanede çok vızıldanmıştım niye bizi almıyodsunuz diye aynı hastanede doğum yaptığm için hemşireler tanıdıktı bi tanesi geldi konuştu benle o oğlununkini izlemiş inan ben hemşire olduğum halde dayanamadım görmemen daha iyi dedi öyleymiş demek ki

Canım benimmm çabucak iyileşir inşallah kuzucan

çok haklıymış bizim dr da kendi bebeğind yapmış o çok zordu diyor bizimki 4 saat kadar uyudu çok şükür yavaş yavaş atlatıyor sanırım. inşallah yarası da hemen iyileşir bir krem verdiler onu süreceğim. başka yapmam gereken bir şey var mı canım

yok canım her bez açıldğnda sür demişlerdi bize ben öyle yaptım 3 gün su değmicek o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…