2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bende hem meme hem mama kullanıyorum iki çocuğumda Bebelac kullandim iki numaram çok gazliydi sürekli huzursuzdu kucak istiyodu agliyodu yani senin anlattilarini bende onda yaşadım evolvia mama aldım o bı nebze rahatlatmisti
Kimyon rezene karıştırıp içiyorum. Mama aptamil kullanıyordum. Ama kime sorduysam gaz yapiyormusu.gqz yapmayan özel mama söylediler.ama kilo alımı iyiymiş. O yüzden mamayi tamamen birakacagim

Bugün rota aşısı oldu ve kalça ultraosnu çekildi oğlum. Bir sıkıntı çıkmadı. Rota özelde 1396 TL. İki dozluk olana karar verdim ben. 3 de de menenjit aşısı başlayacak.

Benim de saçlarım dökülmeye başladı doğumdan sonra. Hamilelikte hiç dökülme yoktu.

Ben çöp kutusu olarak küçük çöp kutularından kullanıyorum. Günlük olarak atıyoruz

2 veya 3 olabilir dediler. Biz 2. ay aşılarini 1.5 hafta önce yaptırdık.

Rotayı da bugün. 71 günlük oğlum. Dozlar arasında 1 ay varmış en az.
Bana çocuk doktoru 2.ayda yaptır dedi. 2.ay aşılarını yapan hemşireler 1 ay bekle çok yükleme olmasın dediler. Napacax şaşırdım. .asilarda da ikinci ayında yaptırın yoksa olmaz diyor. Sünneti de yaptırmam lazim

Bu arada arkadaşlar biz 1.ayda göz muyanesini yaptirmistik. Dün çocuk doktorumuza gitmiştik .3. ayda goz muyanesini yaptırın dedi.yaptirdik dediğimizde prematüre mi diye sordu yok diyince. Çok erken siz 3 ayda gidin yine yaptırın dedi. Sizler ne zaman yaptirdiniz

Bu arada bebekleri 2 aylık olanlar sizin bebeğiniz sürekli gülüyor mu ? Bizimki nadiren sabahları gulumsuyor. Ne yaparsam gulmuyor

Bu arada bebekleri 2 aylık olanlar sizin bebeğiniz sürekli gülüyor mu ? Bizimki nadiren sabahları gulumsuyor. Ne yaparsam gulmuyor
Bizde 2 buçuk ayı geçtik ilk başta bizimde öyleydi sabah uykudan uyanınca neşeliydi zamanla o tüm güne yayıldı büyüdkçe tepkiler artıyor

Bizde 2 buçuk ayı geçtik ilk başta bizimde öyleydi sabah uykudan uyanınca neşeliydi zamanla o tüm güne yayıldı büyüdkçe tepkiler artıyor
Çok sevindim bu yoruma. 2 ay gelişimde gülümser yazıyor.olmayonca takıyorum kafama. Her çocuk kendine özeldir ama insan takiyor

X