2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Herkes 40 ı geçsin düzene girer kendi bi rutini olur diyip duruyo bana ama geçmezse bir 40 daha bekleyemeceğim valla bu gece uyumadık hiç yarım saatte bir alarm kurmuş gibi dikti ayağa beni
Bizimki b3s günlük. Akşam 18den gece 04 e kadar uyku yok. Gecemiz gündüzüm karıştı. Gündüz de emzirmek için uyandırmaya caliayirum

Uykular haram oldu resmen.ya çok uyuyor satılıktı şeker düşmesiydi ya da ağlıyor sanırım süreç bu yeni doğan.. çok uyuyunca şeker düşüyormuş uyandırmak ne mümkün çol korkunç ben korkuyorum uyanmıyor ağlıyorum.uyanıyor ağlıyorum gaz var ağlıyorum dün kaka operasyonu yaptım resmen demir ilacı kabız etti beni de onu da bıraktım ilacı kansız kalayım napayım çocuk iyi olsun içim parçalanıyor ne zor bir yürek sancısı evlat im paramparça resmen

Bizim bebede de reflü var büyük ihtimal. Midesinde sürekli gurultu oluyo süt içerken. Hemen biberona saldıran bebeğim şimdi yüzünü asıyo önce, zorlayınca emiyo

Ah canım benim yaa çok benzer süreçlerdeyiz hepimiz iban bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim

Ah canım benim yaa çok benzer süreçlerdeyiz hepimiz iban bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim
Aynen yaa ne zormuş yarabbim diyorum kolay değil birde herkes almak istiyor ama bebek istemiyor ayrı sıkıntı kalabalık yada çok ses olunca çıldırıyor iyice sakinliğe alkışlı. Evde o nedenle baya bi sıkıntılı süreçler

Selam canım sendei Sali günü yaptın doğumu. Benim Sali oldum benimki de aynı senin anlattigin gibi. Memede uyuyor yatirinca hiç emmemis gibi uyaniyoragliyor memede iki emip uyuyup kalıyor

bu arada bebişim kabız gibi ıkınıyor ama yapınca kakası çok cıvık ishal gibi sanki.. hiçbir şey anlamadım ben bu bebeden imdat
Canım gazi var, gaz masajı yap, ayaklarını bisiklet sürer gibi bi bacak geri bi bacak ileri şekilde nazikçe yap, sonra iki bacağını birden hafifçe karnına ittir. Benim kızın çıkardığı gazi yetiskin çıkaramaz

Selam canım sendei Sali günü yaptın doğumu. Benim Sali oldum benimki de aynı senin anlattigin gibi. Memede uyuyor yatirinca hiç emmemis gibi uyaniyoragliyor memede iki emip uyuyup kalıyor
Salı günü yatış yaptım. 1 gün beklemek istedim Çarşamba günü oldu. Ne yapacağım bilmiyorum yatağa mahkum kaldım resmen dikişler ağrısı ayrı zor bir süreç Allah kolaylık versin hepimize

evet canım valla benimki de aynı uykuda dırt dırt yapıyor inşallah kolaylıkla çıkarırlar gazlarını kakalarını

Benim Sali günü acil sezeryan ile oldu. Hala toparlanamasim . Dikişlerin çok acıyor. Ayaklarım davul gibi ödemi inmdi üstüne basamiyorum. Spinalin yan etkileri mahvetti beni malesef kulak uğultusu boyun baş agrisi . Gogsum de yara oldu yine.Karnimi da saramadim bu kadar acının içinde . Davullar gibiyim

Sizde mi salı günü yaptınız. Benimde salı günü oldu. Biz ne zaman doğuracagiz diyen 3 anne adayı aynı gün mü doğurdum:)

Benimki de aynı . Demek ki olması gereken bu
2 saate alarm kurmuştum uyanamamışım 3 saat olmuş.. şu sarılık riski bitsin artık ya 2 saat olayı çok yorucu çook
kaç gün oldu? ben artık saat kurmuyorum kendisi kalkınca bağırıyor 2-3 saate uyanıyor zaten

Ah ah gel bana sor sezaryen ne zormuş. O günden beri acılarla savaşıyorum. 2 gün kizimi kucağıma alamadım. Ayağıma kalktığım da açıdan inliyorum. Spinanın ben de etkisi boyun ağrısı ve yoğun gaz problemi neler çektim. Aklım ermiyor 3 sezaryen nasıl oluyorlar aklım ermiş değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…