2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok şükür sağlıkla kucağına almışsın senin için biraz zor geçmiş ama napalım analık işte kolay değil süt kokulunla sana hayırlı uzun ömürler diliyorum

Kız bu benim 4. Bebeğim emzirmeyi çok iyi bilirim meme ucunu lastik gibi çekiştiriyor anlamadım sonra ağlamaya başlıyor daha önce hiç böyle bşrşey yaşamadım ya

Kız bu benim 4. Bebeğim emzirmeyi çok iyi bilirim meme ucunu lastik gibi çekiştiriyor anlamadım sonra ağlamaya başlıyor daha önce hiç böyle bşrşey yaşamadım ya
Afedersiniz,ilk doğumunuz sandım

Neler yapmışlar neler görmüşsünüz. Şükür kucağınıza almışsınız evladınızı Darısı bizlerin başına

Gozun aydin canim insallah en yakın zamanda bebegin emmer sutunu
Sende plesanta previami vardi kanaman oldu
İnşallah emer maalesef hala sütüm yok
tam bilmiyorum Doktor plesentadan ayrılmış dedi sadece aktif olarak kanamam vardı hiç durmadı ameliyathanede bile altımda ped vardı. Şu an hala devam ediyor ama azaldı baya kan

ızlar ben doğum yaptım ama ç

Öncelikle çok çok geçmişsin gözün aydın olsun paşana kavuştun. Rabbim sana ve babasına bağışlasın. Çok uzun ve sıkıntılı bir süreç ama sonu güzel insana bütün çektiği sıkıntıyı unutturuyor. Senin yaşadığın sıkıntıların aynısını yaşadım. Tek avantajım 6 saat sürmesi seninki bayağı uzun sürdü ha bide epidurala fırsatım olmadı o eksik. Şiddetli sancı rahimin açılmaması hep suni sancının etkisi.Suni sancı zordur dediler inanmamıştım ama doğruymuş. Neyse çok şükür sağlıklıyız önemli olanda değilmi. Bebiş nasıl iyimi

Hayırlı olsun. Yazdıklarınızı okuyunca biraz korkum azaldı gibi.

Selamlar herkesee... Temmuz annesiydim normalde ama gecis yapiyorum galiba 1 cm acilmam var ve nisan geldi sanirim. Suanda da hafif bel agrisi oldukca hareketli bir bebe ve kasiklarimda baski var. Sizce kavusma vakti mi dogum yapmis arkadaslar?

harika bir şekilde ilerleyip kuzunu kucağına alacağına eminim dualarım seninle

Kızlar yatisim yapıldı. Düzenli sancilarim var. Hala 3 cm açıklığım var. Dualarınızı beklerim.

Valla canım benim oğlumda 3 cm açıklıkla gittim hastaneye bir buçuk saat sonra doğdu şimdi ne desem bilemedim ben olsaydım giderdim hastaneye

Guzel haberlerinizi bekliyoruz bi avazda dogurun saglikli bi sekilde bebislerinizi kucaginiza alin bizi habersiz birakmayin
Hepinize çok çok teşekkür ederim doğumum kendi sancimla gerçekleşti 40+5 haftada 3780 kg ve 51 cm boyunda bir kızım oldu, dua eden herkesten Allah razı olsun dilegim ve duam bekleyen herkes bebeğine saglicakla kavuşsun. Arianaa

Canım gözün aydın çok geçmiş olsun neyseki süt kokulu günlerde hemen unutacaksın herşeyi bebişinle keyifli sağlıklı mutlu günlerin olsun inşallah gebelikte yaşayamadığın rahatlığı bu dönemde yaşaman dileğiyle tebrik ediyorumm

Rabbim anali babali buyutmek nasipp etsiin canim neler yaşamışsın ya bundan sonrası toparlanman cok cok kolay olur inşallah

kızlar selamm ben daha yeni 1 aylık hamile olduğumu öğrendim ama karnımın sağ tarafında bi batma var bacaklarıma kadar iniyor bazen ve sğrekli orda bi ağırlık var sanki daha yeni de duş alırken fark ettim ki karnımın sağ tarafı belirgin şekilde şiş sizce 1 ayda bu normal mi?

Okurken mahvoldum.. gözünüz aydın sonu güzel biten her şey güzeldir diyelim. Ya da zafere giden yolda çekilen acı kutsaldır da olabilir Rabbim sağlık ve mutluluk versin

Selamlar herkesee... Temmuz annesiydim normalde ama gecis yapiyorum galiba 1 cm acilmam var ve nisan geldi sanirim. Suanda da hafif bel agrisi oldukca hareketli bir bebe ve kasiklarimda baski var. Sizce kavusma vakti mi dogum yapmis arkadaslar?
Belirtiler kişiden kişiye değişiyor canım ya istersen bir doktora git görün. Nişanın geldiğinden eminsen eli kulağındadır doğum olabilir.Kaç haftalık hamilesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…