2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ginnys Allah analı babalı büyütsün. Cidden çok çekmişsin. Ben ilk doğumda 2 saat suni aldım hayatım kaydı 30 saat düşüncesi bile çok kötü. Epidural gerçekten can. 2. Doğumda aldım çok rahatlattı. Eğer suni sancı almak zorunda kalırsam yine alırım epidural.

Gözün aydın olsun canım

Kızlar suyum geldi benim hiç kasılmam yok ama önce su olduğunu anlayamadım bi garipti ama heryeri ıslattım az az kesik kesikti doktorum kesik olmaz dedi ama biraz bekle bakalım dedi sonra bacağımdan az az sızınca ebemin hastanede olduğunu söyledi istersen aklın kalmasın git bakalım dedi hafif bir bel agrım vardı sadece. Bende gittim gelenin su olduğunu söyledi kalın bir parmak açıklık var dedi yine kasılmam yok eve döndüm kasılma bekleyeceğim dualarınızı bekliyorum

çok çok geçmiş olsun ve seni tebrik ediyorum bu zorlu süreçten alnının akıyla çıktın rabbim analı babalı büyütsün

Rabbim cok kolay bir sekilde tek avazda bebeginizi kucağınıza almayı nasip etsin
Daha doğurmadim. Hastanede yatıyorum. Suni vermediler. Açıklığımin kendi halinde artmasını bekliyorlar. Bugün doktor ne der bilmiyorum
İnşallah kendi sancıların arttar kolaylikla doğumun gerçekleşir

inşallah bebişinizi kolaylıkla kucağıniza alırsınız canım dualarım seninle ve canım zehra12 ile

Ameliyat anı nasıldı? heyecan yaptınız mı? ben çok korkuyırum ya hemen çıkarıyolar mı bebişi
Bende sezeryan olucamı duyunca aşırı panikledim ameliyata tek başına girmekte biraz korkuttu epidural oldum bebek 15 dakika içinde odaya gönderildi bende bir saat sonra Sakinleştirici iğne yapıp bir sürü uyuttular sonrası leyla gibi zaten ama sadece beni çekiştirdiklerini hatırlıyorum acı sızı vs yok tabii ki korkmayın ki huzurlu geçsin

Ameliyat anı nasıldı? heyecan yaptınız mı? ben çok korkuyırum ya hemen çıkarıyolar mı bebişi
ben de acil sezaryene alındığım için neye uğradığımı şaşırmıştımorda seni sakinleştirenler oluyor seni durumdan haberdar eden, şu an bebeğini çıkardılar bebeğin çok sağlıklı vs diyen. başında bekliyorlar hatta benimle muhabbet etmişlerdi. şu an miden bulanabilir bulanırsa söyle diyen vardı bulandığını söyledim hemen bi ilaç vermişlerdi bulantı kesilmişti.çok rahatlıyorsun.
bebeği hemen çıkarıyorlar sanırım benim 5-10 dk sürdü bebeğin alınması. sonrası biraz uzun sürmüştü ama yine hiçbir şey hissetmiyorsun hiç endişelenme canım

Ah canım ya neler yaşamışsın anaların hakkı ödenmez gerçekten. neyse ki sağlıkla kavuşmuşsun yavruna. çok geçmiş olsun güzel anne
Saol canım benim
Yaa kıyamam bayağı zorlu bir süreç geçirmişsin Rabbim bundan sonra kolaylıkla toparlanmayı evladının tadını çıkarmayı nasip etsin gözünaydın olsun sağlıcakla büyüsün paşa
İnşallah şimdi ebe çıkmayı bekliyoruz perşembe dört gözle evimi istiyorum
Tebrikler canım.Çok şükür,nihayet kavuştun yavruna.Sağlıkla,analı-babalı büyüsün
Amin inşalalh
Zor bir sürecin olmuş canım ama çok şükür yakışıklı oğluna kavuşmuşsun, inşallah bundan sonra güzel günleriniz olsun hep
İnşallah canım tek dileğim
Öok Çok şükür sağlıkla kucağına almışsın senin için biraz zor geçmiş ama napalım analık işte kolay değil süt kokulunla sana hayırlı uzun ömürler diliyorum
Amin çok saol
Neler yapmışlar neler görmüşsünüz. Şükür kucağınıza almışsınız evladınızı Darısı bizlerin başına
Amin en güzelinden
Amin canım bebek gayet iyi bn çpk bitkin uymak istiyorum

Az önce vizite çıkan doktorları duydum. Bir doktor diğer doktorlara benim durumumu anlatiyordu. Bugün doğum planlanıyor dedi. Ama nasıl bir plan bilmiyorum. Sancilarim da azaldı sanki.

Efendim biri uykumu dedi o ne bu aralar hiç tanıdık gelmedi uyku gelimesişaka bir yana uykuya hasret kalacağımız dönemler yapacak bişey yok annelik böyle bişey. Canım 30 saat suni sancı çektin bitkin kelimesi az kalır rabbim kolaylıklar versin hepimize. Evine gidince kafan daha rahat olacak hastaneler insanı daha çok yoruyor inan.

Az önce vizite çıkan doktorları duydum. Bir doktor diğer doktorlara benim durumumu anlatiyordu. Bugün doğum planlanıyor dedi. Ama nasıl bir plan bilmiyorum. Sancilarim da azaldı sanki.
Canım benim rabbim yardımcın olsun. Son düzlükler sağlıkla atlatıp kuzuna kavuşmana az kaldı inş.

Allah yardımcın olsun canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.

İnsanın başına gelmeyince bilmiyor suni sancı ne değişik bişey son doğumdan önce 5 tane doğum yaptım normal sancımla hiç etkisinde kalmadım ama bu son doğum suni sancıyla oldu anamı ağlattı hiç hatırlamak istemiyorum.

Ebem aradı. 2de hastaneye gideceğim antibiyotik yapılacak 12 saat içinde kasılma olmazsa ilaçla başlatacağım dedi doktorum. 2 gibi yatış için hastaneye gideceğim belkide 2 den önce kasılmam başlar tüm dualarım o yönde.

Çok geçmiş olsun. Sizin doğumu başlatmak için zorlamışlar ondan olmuş bence. Kendi kendine doğmasını bekleseydiniz belki süreç bu kadar zor olmazdı ama galiba bazı sebepleri vardı doğum başlasın diye zorlamak zorunda kalmışlar.

Daha doğum yapmamış kızlar korkmasın, bunları okuyunca hepsinde korku olacaktır Ben birinciyi normal doğumla 6 saatte, ikinciyi 3 saatte doğurdum. Sancılar, su, nişan bilmem ne hangisi gelirse kendi kendine başladı bitti. Allah büyükmüş verilmiş sadakam varmış çok çekmemişim dedim sizin anılarınızı okuyunca. Şiddetli sancılar gelince 15dk ile 1 saat arasında doğuruyorsunuz aslında. Tek zorlayan o son saat oluyor. Ona da dayanma gücü veriyor Rabbim. Diğer gebelere böyle kolay normal doğum dilerim. Normal doğumdan korkmayın kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…