2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
5 seviyye masaj modu var,ben 3 koyuyorum,9 seviyye emme modu var,ben 5e koyuyorum,çok hafif acıtıyor,rahatsız etmiyor
çok teşekkür ederim bir süre daha mochi kullanmaya karar verdim. bu arada indirim kovalayayım elektrikli için

Eki Görüntüle 3259746 çooook özür diliyorum lütfen kusuruma bakmayın affınıza sığınıyorum sizin bebelerinizde böylemi kaka yapıyor
benimki tam da böyle hatta daha sarı ve daha sıvısı. bebiş 8 günlük. normal mi bilmiyorum hep altını açtığımda çiş gibi attırarak yapıyor. bir de sancılanıyor.

allah analı babalı büyütsün

hangi marka? memnun musun. baktıklarım hep 1000 tl üstü

Ne zaman emzirmeye kalksam iki çekiyor gözler gidiyor o yüzden doyuyor mu doymuyor mu soru işareti
O problem bende de var birde memeyi kendi bırakıyo ve max 15 dk sonra tekrar meme aranıyo sütüm mü kalitesiz anlamıyorum çıldırıcam 10 gündür bu böyle ben girmem dediğim lohusa psikolojisine girdim sanırım en ufak bişeye ağlamaya başladım… Allahım yardım etsin…

Kalitesiz olduğunu sanmıyorum. Bende elimle sıkıyorum süt var ama bebek hemen uykuya geçiyor anlamadım bu işi tembel midir nedir

Kız bu benim 4. Bebeğim emzirmeyi çok iyi bilirim meme ucunu lastik gibi çekiştiriyor anlamadım sonra ağlamaya başlıyor daha önce hiç böyle bşrşey yaşamadım ya
Canım biberon veriyormusun. Bak bende arada biberon veriyorum biberonda direkt mama ağzına geliyorya memede hemen süt gelmeyince kavga ediyor benle meneyi almıyor zorla kabul ettiriyorum

Ah sormaaaa bende öyleyim inan bazen çok boşluğa düşüyorum

Sancılar düzensiz artıp azalıyor süre kısalıp çoğalıyor bu nedenle ek bir yöntem yapmayacağız dedi alttan daha muayene etmedi lauman yaptı Buda tetikler dedi hazır olsun diye ama iki tüp yaptı ve tabi oda yeniden ağrıları artırdı. Dinlen dedi hararet et dedi sabah görüşürüz dedi ama ağrılar artarsa gel buraya dedi tamam dedim biraz şekillenen artan ağrı gelene kadar hareket edip dinlenirim sonrada aşağı inerim tabi inşallah sizler doğum yaparken sancı kaça çıkıyordu nst de görenler varsa yazsın merak ettim sancım azken 50 lerdeydi ona göre aşağı inerim boşa kalabalık yapmayım aşağıda şekillensin iyice öyle gideyim

Bende öyleyim emmeyince sinirim bozuluyo ağlıyorum hemen uyuyo memede yeteri kadar doymuyor sütle bizim bide sodyum fazlalığımız var mamaylada destekliyorum biberon ara ara kullanmak zorunda kalıyorum doysun die ne zaman rutine bincekler bu ilk aşamalar düzensizlikler ne zaman geçicek

Süt artıran şeyleri yazıyorum: tahin, yeşil dereotu, kuru incir, madensuyu, soğan(fırınlayıp yiyebilirsiniz), tabii ki su, petibör bisküvi.

Süt artıran bi çay aldım aktardan arada içiyorum. Fakat doktor ablam son çalışmalarda rezene çayının bazı sorunlara yol açtığını söyledi, çok içme dedi. O yüzden çaylara güvenmeyi bıraktım.

Doğuma giderken sancılar 100'ü geçiyordu. 80 de çıkıyordu ilk zamanlar. Şiddetlendiğinde 100-120 arasıydı benimki. 5 dakikada bir geliyordu. 1-2 saat içinde dakikada 1e düştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…