2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Al benden de o kadar Kaç günlük oldunuz

Allah yardımcın olsun bir avazda doğur inşallah

Memeyi çok seviyor bi başladımı saatlerce emiyor kendi bırakmadan çekersem ağlıyor ama tutmada sıkıntı var biraz tembel benim kız armut piş ağzıma düş hesabı

Çocuk dr ne zaman götürdünüz canım en son

Her akintim geldiğimde tuvalete koşuyorum nişan gelmiş mi diye Darısı başıma beklemedeyim Bir ayazda doğumunuz olur inşallah

Açıklık yokmuş sancı da bir kez göründü . Şuan yatış verdiler . Evde çekip geleyim dedim ama 3 dk ya düşünce korkmuştum. Buraya gelince kesildi yeniden
Offf en korktuğum şey.. kesin benimde böyle olur. Geçen gün gunboyu bebek hareket etmedi diye hastaneye gittim nstde yerinde durmadı kıpır kıpır . Bizi yalancı cikartiyolar şimdiden

herkese merhaba
Kızlar ben bişey sorucam bebişi emdirirken diğer göğsümden süt geliyodu gümüş kapağın içine birikiyodu yani az aslında ped de ıslanıyodu önceleri bişey yapmadım ama sonra birini emzirirken diğerinn altına biberon koydum yani kendiliğinden özellikle bebek çekerken diğerinden akıyor 15 cc 20 cc bazen 10 biberona birikiyor bende poşetle dondurucuya koydum şimdi onları birleştirip verebiliyormuyum bu konuda bilgisi olan var mı netten baktım aynı sıcaklıkta birleştiriliyor falan diyor ama belki aranızda net bilgi sahibi olan vardır
Birde benim oğlum memeyi asla kendisi bırakmıyor yandan parmağımı sokup mememi zor alıyorm yaşayan var mı böyle durum şimdiden teşekkürler

Canim buzluktan mesela bir poşette 10 ml değer poşette 20 ml var. İkisini birleştirip verebiliyorsun 30 ml olarak.
Amaa buzlukta 10 ml sütün içerisine yeni sagdigin sütü ekleyemiyorsun aynı sicakliga getirmen gerek.

Yada tam tersi yeni sagdigin sütun üzerine soğuk süt koyamiyorsun. İkisini aynı ısıya getirmen gerek

Kızlar benimde sütüm arttı şükür ama sağıyorum hala bebiş 5 günlük ememiyor sütüm geliyor ağzına veriyorum ama sinirle ağlamaya başlıyoru iki çekse başlıyor ağlamaya bugün silikon uç alıcam ama nasıl emmeye alıştırıcam nolur bi akıl verinbiberondan da bitirmesi saniye sürüyor aslında iştahlı çocuk

Teşekkür ederim

Benimde öyle başlamıştı doğumdan bir gün önce nişan gelmişti ertesi gün doğurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…