2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hadi inşallah bi solukta gelsin

Sürekli sağmak gerekiyor mu ben de bilmiyorum,onu araşdırmam lazəm.Ben bebek az emdiğinde,göğsüm çok şişdiğinde,ağrı verdiğinde emiyorum,dün 2 göğsüm de akıyordu resmen.Siz o zaman sağdığınızı kaşıkla verin.

Kaç günlüksünüz canım

Hiç kendini üzme, benim ikiz bebeklerim oldu. Annem yanıma geldi yardıma diye ama ben mi lohusa annem.mi lohusa anlamadım. Bir şeye elini sürmüyor bir çay demelemedi. Birsey desem ben bilmem karışmam modünda, bu durum beni aşırı sinir ediyor.

Doğru yere koymuşsun Hadi hayırlısı kendim doğuruyor ginş Ginnys doğurdu mu diye girip bakıyorum ikide bir

6 dk da bir sancı var ama dozu az habereyim dedim
Yakındır daha da düşer sıklığı sonlara doğru daha şiddetli hissedersin. Ben de kasılıp duruyorum yalancı mı gerçek mi ayırt edemiyorum. Kendimi tecrübeli sanırdım ama her doğum farklıymış bunu anladım. Tek tecrübr çatala daha rahat çıkmak sanırım

Evet şimdi tr deki ebemle konuştum sıcak duş al uyu dedi enerjin artmış bunu kullanılacaz hormonların tavan yapmış dedi. Bnde uygulamak üzere konumumu aldım yoksa haremde gezinip duruyordum.heyecanlı panda gibiyim sorma

Hayır benimkinin kakası koca kokaca pıhtılı yapıyor sulu veya katı değil yarın gidicem bakalım ne dicek ama kakası hala aynı şu gaz mevzusu çok fena ya

Kız bu benim 4. Bebeğim emzirmeyi çok iyi bilirim meme ucunu lastik gibi çekiştiriyor anlamadım sonra ağlamaya başlıyor daha önce hiç böyle bşrşey yaşamadım ya

Benim de öyleydi hiç canını sıkma geliyor süt bebeğin kan şekerine bakılıyor hastanede zaten ihtiyaç olursa mama verirler benim de öyle oldu çok şükür sütüm geldi mamaya gerek kalmadı

çok üzgünüm hem de iki bebişle ne kadar zorlanıyorsundur.. tek istediğimiz huzurlu bir ortam, iki kaşık yemek ve birazcık dinlendirilmek.. tam tersini yapıyorlar gerçekten. bugün olanları ablamlara anlattım onlar mı lohusa sen mi anlamadık dediler. iyi ki dertleşebiliyoruz, yanındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…