2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben alıştım artık hareketsizliğine hep öyle olduğu için ama zaten bu haftalarda sert tekmeler beklenmiyormuş normaldir herkeste azalması.
Temizliği ben de bu hafta halledicem. Yatağını yıkamadım bebişin onları yıkarım bi o kaldı. Bir de yatağını nereye yapcaz o dert. Klimasız ben uyuyamıyorum klimada o uyuyamaz yaz bebeğinin benim için dezavantajı olacak bu sıcaklar 🙈
tabi klima olmaz cocuk varken ama idare edecen artık analığı kutsal yapan bu fedakarlıklar değil mi zaten

İnşallah, çok teşekkür ederim 😍 bazen hafif yanma oluyormuş sende olmamış hiçbiri darısı başıma.
Son 2 gün katı gıda almamayı düşünüyorum. Yoğurt çorba vs tüketip tuvalet problemini biraz atlatırım bari.
ben ne takılırken ne çıkartılırken hiç birşey hissetmedim öyle acisizdi

kızlar ogleden beri göbek deliğinin çevresinde hem ağrı hem sanci var özellikle hareket ederken. neden olabilir ki tedirgin etti yürürken o ağrı sanki göbeğim çatlayacakmış gibi oluyo

Hadi inşallah çok süreç uzamadan gelir minik paşa🌸 preeklampsi riskinden dolayı sezaryen durumu falan olmuyor mu bu şekilde beklemek güvenli miymiş🤷🏼‍♀️
Yok en kötü ihtimal ile en sert suni sancıyı damardan verip yine normal yapacaklar sezeryan sadece doğumda herhangi bir risk oluşursa yapılıyor

kızlar ogleden beri göbek deliğinin çevresinde hem ağrı hem sanci var özellikle hareket ederken. neden olabilir ki tedirgin etti yürürken o ağrı sanki göbeğim çatlayacakmış gibi oluyo

Baskı yapiyolar artık ben de çok hissediyorum yirtilacak gibi oluyor. Çıkış arıyor sanırım ama bulamıyor kuzular 😂

Hepinizden Allah razı olsun.süreci anlatayım henüz doğum sancılarım gelmedi suniyi aldım eve geldik bekliyorum.zor şer hastaneye yetiştik tansiyon tavan 160 ları geçiyor küçük 100 leri geçiyor oraya gidince kontrolde olma hissimi bilmiyorım düştü şükür.ctg yapıldı sancı yok başhekim baktı muayene etti bebek kafası baya aşağıya inmiş dedi öğrencilerine muayene etti gösterdi. Sonra suni sancı için asistan Dr yolladı çubuk şeklinde bir yöntem alttan takıyorlar sancını başlatması için takarken falan acıdı baya sonrasında sancıdı biraz ama geçti.bu içimde büyüyecek rahim ağzını eritecek ve kasılma yapacak yarına kadar yarın iki tane birden takacak bugğn denedi sığmadı geri fırladı çıktı diğeri.3 güne kadar bunu uygulaya biliyor sonra bu yöntem tutmazsa hastaneye yarış verip katater yöntemi deneniyor çıkmadı fitil olmadı jel olmadı hap böyle hangisi olursa diyerek devam İlknur yöntem bu ben evde olmak istediğim için bunla başladı.en azından evimde biraz rahat hareket ederim Almancam her derdime yetmez diye yatmaya korktum. Tansiyon iyi olsun gerisi çözülür ama tansiyon beni korkuttu çünkğ ani ölüm riskim var preeaklampsi nedeniyle bunu bilip normal duramıyorsun tansiyon normalde tehlikeli bu hastalıkla kabus gibi ne yapsak düşüremedik zaten bakalım şimdilik iyiyim hafif ağrılar var o kadar evdeyim evde bekleyeceğiz sancıları
Doğum sürecin başladı nihayet canım hiç kötüyü düşünme inşallah sağlıkla kolayca gelsin bebeğin🤲🏻 Bizi de haberdar et 🥰

Doğum yapanlar allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah doğumlar oldu nerdeyse sayılı kişiler kaldı gelelim yeni konulara bebeğim dünden beri çok ağlıyor doğru düzgün emmiyor mama veriyodum arada sırada onuda istemiyor emmek istiyo ama çok geriliyor vallahi çok moralim bozuk ya bana bi fikir verin
Memeyi doğru tutduğunuzdan emin misiniz?Ben hastanede yalnış yapıyormuşum.Evde kayınvalidem öğretdi,memeyi işaret ve orta parmak arasında tutub vermek lazım,orta parmakla aşağıdan memeyi yukarı doğru kaldırarak desteklemek lazım.

36+6 bende de şuan için bir şey yok yarın randevum bakalım sezaryen günü vericek büyük ihtimalle. Benim rahim yarım olduğu için bebiş dönmüyor🙈 hem de tansiyon problemim çıktı 33 haftadan beri ilaç kullanıyorum
Çok geçmiş olsun. Benim de perşembe günü muayenem var bakalım normal olucak mı ☺️

Hepinizden Allah razı olsun.süreci anlatayım henüz doğum sancılarım gelmedi suniyi aldım eve geldik bekliyorum.zor şer hastaneye yetiştik tansiyon tavan 160 ları geçiyor küçük 100 leri geçiyor oraya gidince kontrolde olma hissimi bilmiyorım düştü şükür.ctg yapıldı sancı yok başhekim baktı muayene etti bebek kafası baya aşağıya inmiş dedi öğrencilerine muayene etti gösterdi. Sonra suni sancı için asistan Dr yolladı çubuk şeklinde bir yöntem alttan takıyorlar sancını başlatması için takarken falan acıdı baya sonrasında sancıdı biraz ama geçti.bu içimde büyüyecek rahim ağzını eritecek ve kasılma yapacak yarına kadar yarın iki tane birden takacak bugğn denedi sığmadı geri fırladı çıktı diğeri.3 güne kadar bunu uygulaya biliyor sonra bu yöntem tutmazsa hastaneye yarış verip katater yöntemi deneniyor çıkmadı fitil olmadı jel olmadı hap böyle hangisi olursa diyerek devam İlknur yöntem bu ben evde olmak istediğim için bunla başladı.en azından evimde biraz rahat hareket ederim Almancam her derdime yetmez diye yatmaya korktum. Tansiyon iyi olsun gerisi çözülür ama tansiyon beni korkuttu çünkğ ani ölüm riskim var preeaklampsi nedeniyle bunu bilip normal duramıyorsun tansiyon normalde tehlikeli bu hastalıkla kabus gibi ne yapsak düşüremedik zaten bakalım şimdilik iyiyim hafif ağrılar var o kadar evdeyim evde bekleyeceğiz sancıları
hadi bakalım sağlıkla kolaylıkla bebişini en kısa zamanda kucağına almanı diliyorum inşallah her şey en mükemmel şekilde geçer 🥹♥️

Bana kanala girmiş 2 haftaya doğar demişti geçen hafta, 13 haziran gibi yani. Şimdilik bekliyorum bakalım birşey yok
Ben de geçen hfta gittim ama ne sancı ne bişi nst de hiç bişi çıkmadı doktor da bişi demedi kilosunu bile soylemedi😞kanala girmiş mi girmemiş mi bilmiyorum başı aşağıda dedi sadece inşallah haftaya gelirler 38 dolmuş oluyor zaten çok bekletmezler bizi umarım☺️

Guzel haberlerini bekliyoruz su gibi aksin gecsin kendi sancilarin baslasin insallah diger suni yontemlere gerek kalmadan dogumun olur sag salim bebegine kavusursun dualarimiz seninle❤️

X