2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kaşıntı sebebi çatlak mı yoksa vücuttaki yersiz kaşıntılar mı?
valla bilmiyorum iki defa kan tahlili yaptırdım safra ve karaciğere baktılar önemli bir şey çıkmamış dedi doktor. çatlak değil çünkü sadece üst bacaklarım çatlamıştı ama bütün vücutta geziyor kaşıntı özellikle akşamları. araba kayınbabamda olmasa ve annemler bizde kalmasaydı eşimi uyandırıp hastaneye giderdim ama hiç sancım falan da yok

Ben vücut kaşıntılarının normal olduğunu okumuştum kan dolaşımımız çok değişiyor malum hastaneye gitseniz bile bişey yapamazlar gibi ama sinir bozucudur zaten konforumuz eksilere düşmüş bir de kaşıntı belası. İnsan cidden bir an önce doğurayım diyor son haftalarda

aynen öyle canım normal mi bilmiyorum ama doktor sabret zaten yakında doğar dedi ama 40 ı geçen gebelikler görüyorum korkuyorum artık sabır kalmıyor gerçekten bi de neyle karşılaşacağımız belli değil onun stresi
inşallah sağlıkla en uygun vakitte ve şekilde kucağımıza alırız minikleri

Ay bana da 40 ı bi kaç gün geçiririz bekleriz dedi normal doğum istiyorum çünkü aksi bir durum olmazsa ama vakit nasıl geçicek bilmiyorum bu saat oldu tek başıma oturuyorum eşim uyuyor ne yapsın sabah işe gidicek ben izne çıktım bile. Amin canım inşallah o günleri de görücez bu günleri unutucaz sağ salim

ben de aynıyım sürekli mutfağa gidip geliyorum bir şeyler yiyip içsem mi diye inşallah canım bakalım önce hangimiz doğuracağız

Benim bugün kontrolüm var 1de
39+0 olduk artık bi gelişmeler olsun istiyorum kendimi çok şişmiş hissediyorum mayalı hamur gibiyim bebiş zerre kadar aşağı inmedi sağolsun hala kaburgalarımda oturuyor yolu karıştırdı ağzımda çıkıcak galiba şaka maka nefes alamıyorum artık yemek yiyemiyorum midem bulanıyor bel sırt ağrıları zaten hayatın bi parçası oldu artık bir de çok sabırsızlanıyorum kavuşmak istiyorum kızçeme. İnsan hiç görmediği birini özler mi, özlüyormuş

hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah ben de hayal etmeye çalışıyorum ama hiçbir hayalim onun güzelliğine denk gelemeyecek, biliyorum

Ya inşallah bizimde sancılar vakitli başlar da bizde gider doğurur geliriz bendede tık yok canım sıkılıyor bu duruma ama başlar heralde sancılar bizdede

Benimde ikinci gebeligimde kasintik olmuştu son haftalarımda. Kan sonuçlarım normal geliyordu. Deli gibi kasiniyordum. Sanki vücudumda bir böcek var geziyor ve kasindiriyor gibi bir histi... Bana tek iyi gelen şey Clear men mentollü şampuan ile yıkamakti vücudumu. Doğumdan hemen sonra hiçbir şey kalmadı.

Canını sıkma. Bende diyorum artık bir dogsaydi diye . Kocama bile biraz da sen taşı DIYORUM. psikolojini anlayamayız ama. Ben bile yıldım hamilelikten

Kızlar bu bebek çok küçük nasıl büyüyecek ya Kürdan gibi bacakları var
Benimki de öyleydi hiçbir koyaget dolduramıyordu yavaş yavaş kilo almaya başladı.
Benim beneğimde yopun bakımdan çıkınca evde tv izler gibi
Sürekli bebeği izliyorduk

Ya inşallah bizimde sancılar vakitli başlar da bizde gider doğurur geliriz bendede tık yok canım sıkılıyor bu duruma ama başlar heralde sancılar bizdede
Bazen hiç sancılar başlamayacakmış gibi geliyor sabah akşam birileri arayıp doğurmadın mı diye soruyor artık telefonu bugün de doğurmadım diyerek açıyorum

Kızlar sütüm çok az geliyor bebeğe mama verdim midesi bulanıyor napmam gerek nasıl besleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…