2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Cok gecmis olsun, Rabbim korumuş. Üstüne bi de size gelmeyin deyip durdular ya cok ilginç gerçekten. Yine de çok şükür sağlığınız yerinde kolay da toparlanirsiniz inşallah Allah anali babali büyütsün

İnşallah doysunlar da büyüsünler biran önce.

Allah yardımcın olsun cnm bende sezeryan oldum kizimda 2021 haziranda simdide sezeryan olacağim zor ama Allah veriyor kuvvetini

Çok şükür sağlıkla kucağınıza almışsınız Rabbim sağlıkla büyütmeyi de nasip etsin gözünüz aydın

Öncelikle hayırlı olsun Allah anaları babalı büyütmek nasip etsin. Dün valla sana bunu anlatmaya çalıştık onlar seni gönderselerdi git dedik çünkü baya belliydi doğuracağın hani sancın az olsa neyse baya var daha beklemek anlamsız.neyseki Sağlıkla doğdu güzel kuzun öp öp kokla artık sanada gelmiş geçmiş olsun arkadaşım bir an önce ayaklan ve iyileş herşey gönlünce olsun

Çok şükür sağlıkla kucağına alabilmişsin önemli olan bu iyi ki geç kalmadın cnm biz kadınlar aslında kendi vücudumuzu dinlesek yolunda olmayan bişeyler olduğunu anlayabilirriz içgüdüsel olarak neyseki ebeleri ve doktorları dinlemedin gittin diğer doğum yapacak arkadaşlara da örnek olsun sancınız dayanılmayacak gibiyse beklemeyin saat kaç olursa olsun gidin kendi doktorunuz olmasa bile gidin

Geçmiş olsun canım.Bebeğin de sağlıkla,analı-babalı büyüsün

Aynen canım astımı olan söylemeyi ihmal etmesin, ilk oğlumda ileri derece değildi hatta astım bile değildim galiba yada hafifti bilmiyorum genel anestezi oldum sorun olmadi cok sukur ama suan ileri derece astim var, anestezi dr una söyledim seni genel anestezi yapamam dedi, epidural yapalim dedi, cigerine ilac vermek zorundayım genelde bu astımın icin sıkıntı olur dedi. Bende 30 mayis sali sezeryan olacam, aslinda her an doguracak gibiyim sali gunune kadar dayanir inşallah dr gec tarige gun verdi gibi geliyor bana 38+6 olacak dogum ama hem ikinci hemde kız çocuğu daha erkenci olur diyorlar, hayırlısı bakalım. Sende sağlıcakla evladını kucağına alırsın inşallah, hayırlı haberlerini bekliyoruz
Canım çok geçmiş olsun iyikide gitmişsin ya bekleseydin Allah korusun, çok şükürki bebeğin ve sen iyisiniz, Rabbim sağlıklı sıhhatli analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

37.haftada olanlar nasılsınız?Benim sabahdan beri karnımın aşağısında sızlama şeklinde ağrı var.Gezerken zorlanıyorum.Bebek de çok hareketli son günler.İleri haftalarda olanlar sizde de 37.haftada böyle şeyler oldu mu?Neler yaptınız?

Ben yine psikolojik olarak dipteyim. Beni bu hormonlar mi mahvetti yoksa doğru mu düşünüyorum bilmiyorum. Ağlıyorum devamlı .. ve bu ağlamayı nasıl durduracağım bilmiyorum.

Ben de bugün tam 37 yim ara ara oluyor dediğin gibi sızlamalar sonra geçiyor

ahhh canım benim de aklım sende kalmıştı. lütfen kendine yüklenme bu biraz da hastanedekilerin sana gelmesi demelerinin suçu. devlet hastanesi miydi?
ayrıca bu tecrübeyi bir kenara bırakıp bebişinin tadını çıkar artık kucağında allah analı babalı büyütsün tebrik ediyorum seni

kızlar mama hangisinden aldınız? philips in küçük biberonu var başka bir şey almama gerek var mı? bir de cam suluklardan var biberon ağzı da var. mama için yeterli mi bugün belki e bebek e giderim son eksikleri tamamlayayım yoksa gelmeyecek bu sıpa

Ben de bugün tam 37 yim ara ara oluyor dediğin gibi sızlamalar sonra geçiyor
Bende 3 saat oldu geçmedi,ben de doktoru aradım,fitil söyledi,onu alıp koydum,ondan sonra geçti.Amma artık önceki günler gibi rahat hareket edemiyorum.Temizlik yapmak isteyenler bir an önce yapsınlar,son haftaları beklemesinler her şey birden değişe biliyor,benim yapmak istediklerim kaldı,yapmaya da korkuyorum yine ağrım olur diye.

Kızlar dün bebişim geldi sağlıkla, darısı tüm doğum yapmayı bekleyen güzel annelere. Dün suyum gelmişti sancım hiç yoktu doktor suni sancı verdi 5cm açıklık varken epidural oldum ama 8 cm den sonra epidural işe yaramadı (benim normalde de dişim faln uyuşmaz dişçi 5 tane iğne vurur) o yüzden normal doğum sancısı çektim. Ama hastaneye yatıktan 3-4 saat sonra bebek doğdu süreç hızlı işledi yani.

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün

Gözünüz aydinnn, Rabbim anali babali buyutmek nasip etsin

bugün bomba gibi uyandım birkaç haftadır hiç şişmiyordum ellerim ayaklarım çok fenalar kapatamıyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…