2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar benim de rutin kontrolüm vardı bugün. Nst iyi çıktı. Dr 3. Doğum olduğu için öyle sancının 5 dk da bire düşmesini falan asla bekleme gel dedi. Kordon kanı ve dokusu saklatmak için de anlaşmamı yaptım. Eve kit yollayacaklar hastaneye giderken kiti yanımda götüreceğim ve firmaya haber vereceğim. 2600 olmuş kilosu minyon bebek olacak dedi. Bütün gece kasılan bebek nst de yine hiç kasılmadı🙂 Bundan sonra hayırlısıyla bekleyeceğim bakalım neler olacak.
Merhaba kordon kanıyla ilgili hangi şirketle anlaştınız? ücreti paylaşabilir misiniz?

Bizi de haberdar et inşallah önemli bir durum yoktur 37 leri görürsğn canm🤲🏻
Git cnm bekleme inşallah doğum başlamaz günlerimiz aynı seninle biraz daha kalsalar iyi olur bize de haber ver

Hemoroid falan olmuş muydu sende? Belki ordan geliyordur ama mutlaka baktır bize de haber ver
p u d r a p u d r a bak bu da bi seçenek. Geçen gün ben yaşadım aynı durumu tekrar tekrar silip baktım arka taraftan geliyordu🤷🏼‍♀️
p u d r a p u d r a bak bu da bi seçenek. Geçen gün ben yaşadım aynı durumu tekrar tekrar silip baktım arka taraftan geliyordu🤷🏼‍♀️
Sağolun kızlar. Gittim nts ye girdim sancı çıkmadı. Ebe elle muayene etti rahim ağzı da kapalıymış. Çok ayakta mı kaldın dedi ondan olabilir dedi. Şimdilik sorun yok 🙏🏼 en azından 37. Haftayı görsem yeter diye düşünüyorum🥺
Bu arada hemoroid yok olmadı hiç bende

Sağolun kızlar. Gittim nts ye girdim sancı çıkmadı. Ebe elle muayene etti rahim ağzı da kapalıymış. Çok ayakta mı kaldın dedi ondan olabilir dedi. Şimdilik sorun yok 🙏🏼 en azından 37. Haftayı görsem yeter diye düşünüyorum🥺
Bu arada hemoroid yok olmadı hiç bende
çok sevindim canım benimki gibi olmuş çok yorma kendini ☺️

Canim kızlar. Hepinizin mesajları okuyorum ama tek tek yazmaya üşeniyorum yaa🤭🙃
W wish2401 naptın ne durumdasın?
Nurcihan33 Nurcihan33 ayy onlar öyle bir büyüyecek ki.. zaman dursun isteyecegiz. ❤️ Emzirmeye devam edin. Sakın sütüm yok diye takılmayın. Yakın zamanda doğum yapan arkadaşım gogusunden sütler akıyor ama sütü olmadigini zannediyor .. çünkü çevresi sütun yok diyor .. sakın lütfen sakin olun ilk 1 ay çok güzel süt üretiminin olacak. Bebeği emzirin ve ardından sağım yapın mutlaka. Sütü arttıran bir durum. Kendinize güvenin. Rezzak olan Allah sizlerin memesinde onun rızkını yaratıyor. Ne kadar ihtiyacı varsa o kadar süt ve öyle bir karışım geliyor onlara. Biz yapabiliriz kızlar. Haziran anneleri bebeklerini emzirecek🤜🤛

Canim kızlar. Hepinizin mesajları okuyorum ama tek tek yazmaya üşeniyorum yaa🤭🙃
W wish2401 naptın ne durumdasın?
Çok kötüyüm 5dk da 1 sancılarım var ve adım bile attırmıyor ama doktora tekrar gitmek için sabahı bekliycem çünkü bu sabah gittiğimde de böyleydi ona rağmen ebe geri yolladı. Sanırım doktor haftasonu gelmek istemiyor hastaneye onun için beni geçiştirdiler diye düşünüyorum ama artık acıya dayanamıyorum.
Kızlar lütfen dua edin şu sancı aşamasını kolayca atlatayım da artık bebeğime kavuşayım 24 saattir sancı çekiyorum artık gücüm kalmadı resmen😞

Kızlar ev temizliğini benim gibi hazirana bırakan var mı dip köşe bucak temizliği yapılacak haftaya geç mi kaldım dedim ama burda da havalar düzelmedi bi türlü bakalım inşallah işlerim bitene kadar doğurmam bu aralar çok zorlanıyorum karnım kaskatı kesiliyor yaş ilerledikçe hamilelikte zorlaşıyormuş bunu çok iyi anladım 2. 3. Çocuk düşünenler benim gibi arayı çok tutmayın😬😅

Çok kötüyüm 5dk da 1 sancılarım var ve adım bile attırmıyor ama doktora tekrar gitmek için sabahı bekliycem çünkü bu sabah gittiğimde de böyleydi ona rağmen ebe geri yolladı. Sanırım doktor haftasonu gelmek istemiyor hastaneye onun için beni geçiştirdiler diye düşünüyorum ama artık acıya dayanamıyorum.
Kızlar lütfen dua edin şu sancı aşamasını kolayca atlatayım da artık bebeğime kavuşayım 24 saattir sancı çekiyorum artık gücüm kalmadı resmen😞
Canım sancıların düzenliyse sabahı bekleme dayanılmayacak duruma geldiğin de zaten tam açıklık olmuş oluyor Allah korusun evde yolda doğurursun dakikaları iyi takip et kaydet durmayacak gibiyse gecede olsa git

Kızlar ev temizliğini benim gibi hazirana bırakan var mı dip köşe bucak temizliği yapılacak haftaya geç mi kaldım dedim ama burda da havalar düzelmedi bi türlü bakalım inşallah işlerim bitene kadar doğurmam bu aralar çok zorlanıyorum karnım kaskatı kesiliyor yaş ilerledikçe hamilelikte zorlaşıyormuş bunu çok iyi anladım 2. 3. Çocuk düşünenler benim gibi arayı çok tutmayın😬😅
Ben de hazirana bıraktım inşallah bir süpriz olmaz bakalım olursa da olsun napalım 😊

1A4F4849-FF94-4720-AC0F-0DBF1FBF5392.png

allahım gücünü kuvvetini arttırsın canım

X