2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sorma bacım annem 8 gün kaldı yanımda işe başladı gitmek zorunda kaldı o dahada koydu her şeye ağlar oldum zaten süt çoğalmıyor az daha kafayı yicek tim bide üstüne bu enfeksiyon bitirdi beni zaten erkek ler herşeyin hazırına konuyolar bu. Annelerin değeri hiç bilinmiyor
Hemde nasıl hazıra konuyorlar. Başka yanında kalabilecek yardım edebilcek kimse yokmu.

Kızlar doğum yapanları tebrik ediyorum her baktığımda bir bebiş daha gelmiş oluyor 🥰
Ben de dün çok yemişim sonra kusmaya başladım bi anda iç çamaşırım su olmuş ilk suyum geldi sandım korktum meğer kusarken idrar kaçırmışım 🤷🏻‍♀️
Ben de atlatsam artık keşke. Zaman yaklaştıkça korkuyorum ister istemez. Pazartesi gün verecek doktor muhtemelen 20 günüm falan kaldı gününden önce gelmezse tabii

Ben yazdım geçen listeyi ben düzenliyorum ama hiç biriniz beni etiketleyip doğum tarihinizi ve bebek kilosunu yazmadınız benimde geriye dönüp tek tek tüm mesajları okumam haliyle çok mümkün değil kim doğum yaptı die yazan oldukça eklerim listeye
Hadi ya kusura bakma görmedim yazdığını. Doğum tarihi 21.05.2023
Doğum kilosu 2970 gm
Doğum haftası 37+0

Evet malesef göbeğim dikiş alanının üstüne perde gibi kapatıryor sen dikkat et sakın ıslak yada nemli olmasın aslında suç benim ihmal ettim işte
Çok geçmiş olsun. Benim de kilo problemim var. Dikiş yerini nasıl kuru tutabiliriz acaba. Yani bezle kurulamak falan sorun olmaz mı dikişe zarar vermez mi acaba

Doğum yapan bacılar sizinde bacak ve ayaklarda ağrı yanma sızlama ve şişkinlik varmı. Ben mahvoldum diğer doğumlarımdan sonra hiç başıma gelmemişti ayaklarımı topuklarımı yere vura vura mahvettim çok sızlıyorlar.

Çok geçmiş olsun. Benim de kilo problemim var. Dikiş yerini nasıl kuru tutabiliriz acaba. Yani bezle kurulamak falan sorun olmaz mı dikişe zarar vermez mi acaba
Yakın zamanda doğum yapan iki arkadaşım var ikisine de doktor hemen korse önermiş göbeği yukarı topladığı için dikişe değmiyormuş öyle dediler. Ama ben deneyimlemedim. Korse aldım doktorum önerirse kullanıcam. Başka bir arkadaşımda tülbent ütüleyip koyuyormuş dikişin üstüne o da baya kiloluydu

Doğum yapan bacılar sizinde bacak ve ayaklarda ağrı yanma sızlama ve şişkinlik varmı. Ben mahvoldum diğer doğumlarımdan sonra hiç başıma gelmemişti ayaklarımı topuklarımı yere vura vura mahvettim çok sızlıyorlar.
Bende 2 gündür ödem başladı. Dokunamıyorum özellikle sol ayağıma.

Hanımlar nişan sarı renkli kansız olur mu? Az önce tuvaletteyken geldi sarı renk ama baya koyu kıvamlı top gibiydi kardeşim nişandır dedi ama emin olamadım

Hanımlar nişan sarı renkli kansız olur mu? Az önce tuvaletteyken geldi sarı renk ama baya koyu kıvamlı top gibiydi kardeşim nişandır dedi ama emin olamadım
İçinde 1 lokma ince kıl gibi olsa bile kahverengi birşey var mı? Muhtemelen devamı da gelecektir. İlk doğumda ilk gelen o şekildeydi asıl sonradan neredeyse yarım avuç kadar hafif damarlı sarımsı koyu kıvamlı geldi.

Kızlar perine masajına başlamayı düşünüyorum. Daha önceki doğumumda lavanta yağı ve acıbadem yağı ile yapmıştım. Şuan elimde kantaron yağı var. Kantaronla olur mu sizce?

İçinde 1 lokma ince kıl gibi olsa bile kahverengi birşey var mı? Muhtemelen devamı da gelecektir. İlk doğumda ilk gelen o şekildeydi asıl sonradan neredeyse yarım avuç kadar hafif damarlı sarımsı koyu kıvamlı geldi.
Hayır hiç kan yok
Evet tekrar tuvalete çıktım aynı şekilde tekrar geldi ama yine kan yok

İlk doğumunuzda nişan geldikten ne kadar sonra doğum yaptınız acaba?

Hamileyken hiç ödemim yoktu şuan ayaklarım yanıyor şişiyor ve altı terliyor ne alakaysa

Ben bugün 36+6 dayim gece lavobaya kalktığımda peçeteye pembe renkli kan geldi çok az ama öyle sümüksü falan değildi daha suluydu acaba nişan mı dedim nişan içinde hep sümüksü yazmışlar bide dün aşırı kasılmam oldu vajinamda da çok fazla baskı hissettim nişanı gelenler sizinkiler nasıldı acaba
Canım suyun gelmeye başlamış. Benim de dün aynısı oldu ucuk pembe su gibiydi ama sancı yoktu senin sancın da varsa doktorunu ara

Yakın zamanda doğum yapan iki arkadaşım var ikisine de doktor hemen korse önermiş göbeği yukarı topladığı için dikişe değmiyormuş öyle dediler. Ama ben deneyimlemedim. Korse aldım doktorum önerirse kullanıcam. Başka bir arkadaşımda tülbent ütüleyip koyuyormuş dikişin üstüne o da baya kiloluydu
Çok teşekkür ederim aklımda bulunsun. Doğru göbeğim dikişe gelecek hiç düşünmemiştim bunu :) bu ürünü almayı düşünüyordum ama bu göbeğin değmesini engeller mi bilemedim

Eklentiler

• 5B7C2771-D8A8-427C-8DCF-83D1562DF795.jpeg
    5B7C2771-D8A8-427C-8DCF-83D1562DF795.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 45
Bugün ara ara iç çamaşırımda ıslaklık vardı. Son birkaç defadır sarı şeffaf arası sümük gibi kıvamlı akıntı oldu. Acaba enjeksiyon mudur yoksa nişan mıdır? Çok tedirgin etti beni😞

Çok teşekkür ederim aklımda bulunsun. Doğru göbeğim dikişe gelecek hiç düşünmemiştim bunu :) bu ürünü almayı düşünüyordum ama bu göbeğin değmesini engeller mi bilemedim

Benim arkadaşlar bu tarz kullanmış beden olarak size uyar mı bilmiyorum ama ben bundan aldım
Boy 168 Kilo 97 şuan 2xl aldım esnek baya

IMG_0892.jpeg

X