2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hayır böyle bir tahlil duymadım hiç. Cuma günü randevum var pazartesi doğum olacağı için tahliller yapacaklar o zaman bir sorayım
Bencede mutlaka bir sorun
çok haklısınız düşündüm ama hastane değiştiremem doktorumu da seviyorum hastane ekibini de seviyorum ( nasıl çözeblrm bilmiyorum ama çözülcek bişe değil anladığım kadarıyla
Valla o zaman mecburen tamam diyeceksiniz

ben de onu sordum hastanenin eğitimliymiş falan fotoğrafçısı 1 oymuş girebilen çok saçma ya ( sizin şehir nereydi hastane çok iyimiş
Ankara memorialda doğum yapacağım ama memorial bi çok şehirde var değerlendirebilirsen bi araştır istersen.

Nasıl anlaşılıyor sıkıntılı olduğu

Spinal belden uyuşturma ile anestezi verildi iğne girişi vs hiç hissetmedim yaptıktan 2-3 dakika sonra uyuşuyor hemen. Ve kendinizde oluyorsunuz bebeğinizi görüyorsunuz
Ay çok heyecanlıyım çok az kaldı 24 ünde belli olacak herşey ya bide şöyle bişi var 2 haftadır görümcem kaynanamd abi baskı var doğumu hafta sonuna ayarla keşke iki hafta önce için diyorlar doğum olsaydı hafta sonu ne güzel olurdu falan diye gorumcemi kızı okulda sinavalri varmış önümüzdeki haftalarda vs sanki benim elimdeymis gibi daha çocuk 36 hafta 3 günlük düşünün yani erken doğması iyi bişey değil onlar agire keyfinde olacak değil anlamıyorlar delirtecekler beni benim doktorumda sadece pazartesi günleri ameliyat ediyo sezeryana aliyo zaruri durumlar hariç hani anlık olanlar acil olanlar hariç ne kadar geç olur okadar iyi diyor haklı da adam daha 36 haftalık bebek 3 kiloya ulaştı diye erken doğması doğru değil eski kafalar anlamıyorlar deliricem moralimi iyice bozdular eşime babalık izni vermiyorlar yeni girdi diye zaten zor geçen 1 yıl stresi vs derken son zamanların iyice strese sokuyor beni bu durum

Kaç haftalık oldunuz acaba 24 Mayıs'ta bende 37 artı 3 günlük olcam eğer sancı çıkarsa yatırma ihtimalleri var ondan sordum

Bencede mutlaka bir sorun
Doktoruma yazdım yarın aç karnına çağırdı. Kolestaz olabilir dedi. Çok korkuyorum umarım herşey yolundadır. Bebek için çok riskli bir şey mis yeni öğrendim. Ama 3-4 gündür var umarım erken farketmisimdir. Zaten pazartesi sezeryan doğum yapacaktım. Belki erken alinabilir

Ankara memorialda doğum yapacağım ama memorial bi çok şehirde var değerlendirebilirsen bi araştır istersen.
Bende Antalya Memorial da doğum yapacağım pazartesi. Benim eşimi almıyorlar. Sezeryan diye olabilir belki. Eşim sağlıkçı normalde o hastanede de ameliyatlara giriyor. Biraz daha ısrar edecekti ama sonra düşündüm beni o halde karnım açılmış bir şekilde görme dedim. Artık girmesini istemiyorum

Aynen kilosunu artık dert etmiyorum zaten yeterki sağlıklı doğsun kuzum

Kız ne mutlu sana ben hiç kendime bakmıyorum daha doğrusu fırsatım olmuyor 7 nüfus olunca bir evde anca akşama yatağa atıyorum kendimi

O zaman doktordan doktora göre değişiyor. Benim doktorum soktuğunu söyledi Babaları memorialın anlaşmalı doktoru belki anlaşma şartı öyledir. Normalde kliniğine gidiyorum çünkü.

O zaman doktordan doktora göre değişiyor. Benim doktorum soktuğunu söyledi Babaları memorialın anlaşmalı doktoru belki anlaşma şartı öyledir. Normalde kliniğine gidiyorum çünkü.
Ne kadar az kalmış sizin ne kadar heycanlı umarım sağlıkla alırsınız kucağınıza hepimiz için

Ne kadar az kalmış sizin ne kadar heycanlı umarım sağlıkla alırsınız kucağınıza

Aynen haklısın amin canım benim hepimiz için herşeyin iyisi ve güzeli olsun annenin gelişine çok sevindim keşke benimde ailemden biri yanımda olsaydırabbim yolunu açık etsin kazasız belasız sağlıkla gelmeyi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…