2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ay inşallah benimkide öyledir öyleyse sorun yok hayır ağri dışında başkada bir şey yok ki içim rahatladı vallah sağol arkadaşım

Merhaba ben kaşık biberon aldım ama onu kullanmadan beslenme sondasıyla beslemeyi düşünüyorum. hem memeyi uyarıyor daha fazla süt gelmesini sağlıyor hem bebeğin emme refleksini geliştiriyor. Bir de kaşıklardan süt dökülebiliyomuş sanırım ya da bebeğin ağız kenarlarından akıyomuş o yüzden önce sondayı deneyeceğim. Videosunu da aşağıya bırakıyorum ilgilenirseniz inceleyebilirsiniz

Gümüş kapak da hamilelğn başlarında almıştım. 925 ayar olanından aldım ama 999 ayar olan daha iyiymiş sanırım artık kısmet işe yarayacak mı göreceğiz. Son hafta başlarım heralde kullanmaya.

Kuzenlerin faydasını görmüşki al demişler bende bu akşam sipariş verecem inş yetişir doğumdan öncesen nerden aldın
Benim annem tr den aldı kayınvalidem dönerken onla bir ton şey yolladı onu da koymuş.. ben sana dedim ki krem diye tutturmana kadar arkadaşın gelirken gümüş kapak söyle getirsin dedim. Dimi dedim ama ben. Gümüş kapak neden iyi geliyor biliyormusun gümüşün meteryal olarak tedavi edici özelliği var kanser hastalarına gümüş suyu içiriyorlar her kemodan sonra

Kızlar ben kaşıntıdan mahvoldum. Kollarım, bacaklarım, ayak bileklerim deli gibi kaşınıyor. Daha önce yoktu 1 haftadır var. Ve maalesef ki karnım o kadar çatladı ki ne kullansam fayda etmedi. Birde kabardı çatlaklar o da ayrı kaşınıyor. Uykular falan haram oldu. Neyse ki doğuma 5 gün kaldı. İnşallah doğumdan sonra bu kaşıntı geçer.

Tekrardan gözünüz aydın. Uyuşuyorsunuz evet ams heyecan ne durumda oluyor nabzınız ne durumdaydı.. Ayy ben çok heyecan yaparım
Bende heyecan stres yaptım. Nabzım falan yükselmedi. Zaten bebek hemen çıktı dikişi bekledim ama uyuşma beni rahatsız etti. 4-5 saat sonra geçti. Gecelik götürün bence odaya götürünce ameliyat önlüğünü çıkarıp koyafetini giydirelim dediler pijama takımı giymesi zor olur.
Ben evde enjektörle veriyorum bazen sandığım sütü.

haklısın demiştin ama ben kulak ardı ettim. Amazondan sipariş verecem iki üç güne gelir diyor artık napim inş yetişir.

Kızlar ebe kontrolünden geliyorım dün akşam canıma okuyan çatı ağrısında ki artık ayağımı bırak kaldırmayı sürükleyemememin sebebi oğlumun kafasını hazneye sokmuş olmasıymış mutlu bir haber ile döndük tamamının girmesine çok az mesafesi kalmış bugğn iyiyim baya dedim girdi artık hazneye kemikler alıştı gevşedi ondan rahatsın dedi karnımda biraz inmiş zaten aldığı mesafe kadar darısı sizlere yani vaktinde doğum için güzel ilerliyor herşey

Tüm emzirme eğitimleri ebeler kaşık biberon diyor meme reddi olmasın diye
Tahlil verdinmiydi kolestaza karşı.. çok geçmiş olsun canım zor kaşıntı işi duydum yani…inşallah doğum hemen olurda kolay kurtarırsın

Geliyor gelmekte olan çabuk doğcak sanki seninki Benim henüz öyle şiddetli ağrılarım yok sanki benimki daha beklicek gibi ama karnım indi baya aşağı annem yakın diyip duruyo bide kendimi enerjik hissediyorum o çabuk yorulmalarım falan geçti sanki doğuma yakın böyle oluyo diyenlerde var pazartesi kontrolüm var bakalım ne diycek doktor

Ama şu var ki ben baya çaba yaptım insin diye karnım indi önce sanki mide yanmaları geçti inince cidden hafifliyor sonra ben çok çabalıyorum. Hastalıklarım müsade verdikçe sanırım böyle böyle gelecek benim ki zaten zamanlaması iyi oluyor cuma günü 38. Haftaya giriyoruz istediği zaman gelebilir 40 olması marifet değil çünkü şöyle hissediyoruz 40 görünce tamam şimdi doğsun ama bakıyoruz doğmuyor başlıyoruz telaşeye çünkü yol uzun aslında günler alıyor bu ilerlemeler bazen öyle ki erken gelemesin diye yatıyoruz 37 falan ama anca 40 a kadar anca aslında mekanızma oturuyor.benim bir arkadaş 42 de doğurdu gelmedi ne yaparsa yapsın gelmedi ama o vakte kadar hiç bir şey yapmadı zamanında olsun falan dedi zaman gelince de hep yattığı için geç kaldı

Tahlil verdinmiydi kolestaza karşı.. çok geçmiş olsun canım zor kaşıntı işi duydum yani…inşallah doğum hemen olurda kolay kurtarırsın
Hayır böyle bir tahlil duymadım hiç. Cuma günü randevum var pazartesi doğum olacağı için tahliller yapacaklar o zaman bir sorayım

Öncelikle teşekkür ederim,yorumlarda memnun olan da var,olmayan da.Böyle olunca da insan kararsız kalıyor.Süt çok gelene kadar 2-3 gün biberon kullanılmasına razı olmalıyız sanırım.
Trendyoldaki de 925 ayar,ebebektekiden 200 tl daha pahalı hem de.Burada var mı yok mu bilmiyorum,olsa da pahalı olur yine

süt pompanız hangisinden?memnun musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…