2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Evet alize puffy ama fine değil, fine olanın ilmekleri küçük oluyor, onu kuzenimin kızına hediye edecem biraz büyük oldu, 3 yasa rahat olur 34 ilmek başladım ama dediğim gibi fine yazanların ilmekleri küçük oluyor, benimki normal puffy, hatta bi kuzenimin oglunada ordum onuda atayım oda 30 ilmek başladım 6 ay 1 yaş civarına olur

Eklentiler

• 20230423_110949.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 53

Eklentiler

• 282729.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20230409_120528.jpg
    163,8 KB · Görüntüleme: 45
  • 253680.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 40
  • 251872.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 231620.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 230510.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 230509.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20221113_222928.jpg
    174,1 KB · Görüntüleme: 46
İncia'nın şampuanını nereden aldınız kızlar? En ucuz n11-de var.Sahte ola bilirmi?O siteden hiç alışveriş yapmadım.Bilgim yok.
galiba ben de n11’den almıştım
sahte gibi görünmüyor

Hepsi de cok guzeller bende biseyler ördüm
Seninkilerde çok güzel bayıldım, güle güle giysinler inşallah
Bu arada örgü ören bacılar süpersiniz valla elinize sağlık benim parmağımı oynatmaya mecalim yok helal olsun size.
yazları örülmüyor zaten kışın örebiliyorum, normalde her kış bi iki cocuk yelek yada suveter örerdim oğluma başka öremezdim, kızımın hevesiyle bu sene çok ördüm, benim kız haricinde kuzenlerin çocuklarına bile ördüm, oğluma bi süveter bi yelek, eltimin kızına bi yelek bi hırka, kuzenimin çocuklarına 4 yelek 2 lif, maşallah bana kendime hayret ediyorum örgü rekorumu kırdım

Adetlerim çok düzenli değil tam gecikme söyleyemem ama kullandığım takvim uygulamasına göre 1 hafta gecikme görünüyor
Anladım siz bir gün arayla kan testini tekrarlayın en az 2 kat artması gerekiyor sağlıklı gebelik diyebilmek için 3. Kan dada güzel artışı yakalarsanız sağlıklı bir gebeliktir

T tmaden arkadaşımızdan haberi olan var mı? Rahim boyu kısalması sorunu yaşıyordu. Herşey yolundadır umarım
Canım merhaba, kısalma devam ediyor ne yazık ki, sanırım uzatmaları oynuyorum. Çantamı hazırladım her ihtimale karşı. Zaten belki yazmışımdır hatırlamıyorum ciğer geliştirici iğnelerimi de oldum, bundan sonrası beklemek ve bir gun anne karninda daha gecirsin diye dua etmek Sen nasilsin?

Vallahi süpersin. Tebrikler canım benim anam örer bizde iş yok

Gebelik kolestazı mı canım
Çok şükür ki safra asidi iyi çıktı kolestaz değil ama kaşınmaya devam. Sanırım alerjiden oluyor ne zaman kaşınacağım belli değil ve sadece ellerim kaşınıyor.Çok fazla olduğunda karışım bir krem vermişti cildiye doktoru azıcık ondan sürüyorum rahatlatıyor.

İncia'nın şampuanını nereden aldınız kızlar? En ucuz n11-de var.Sahte ola bilirmi?O siteden hiç alışveriş yapmadım.Bilgim yok.
Ben hepsiburada dan almıştım. Satıcı vitazondu. İndirim de vardı 75 liraya aldım 1 ay önce

Kızlar bugün ilk kez nts ye girdim. Normal çıktı sıkıntı yok ama nts ye aç değil tok gidiliyormuş orayı kaçırmışım
32+0 kilosu 1873
Karnımdaki kasılmayı, sertleşmeyi sordum normal olduğunu söyledi rahim ağzı kısalmamış çünkü.
Sadece 5 dakikada bir düzenli olursa hemen gel dedi
Bi dahaki randevu 3 hafta sonraymış ve o gün sezaryen günüm verilecekmiş

benim 31. haftada 25mm çıktı rahim boyum doktor normal artık kısalması 0lanınca doğum başlıyor zaten dedi progestana devam ediyorum şu an 32+4. 34+6da kontrole çağırdı bakalım neler olcak

Çok güzel maşallah ama neden 3 hafta sonra randevu istemiş tekrar yurt dışında değilsin değil mi ?

İnş canımm 3-4 hafta daha dursunlar.Ben de cuma gitcem kontrole serviks için, stresliyim bakalım ne dicek dr.
15mm olup haftalarca duranlar olmuş çok fazla olumlu yorum okudum videolar izledim.Bizimki de 37 ye kadar idare eder inş.
Bu serviks kafasına göre takılıyor benim bir ay 15 mm kısaldı sonraki hafta 3 mm daha kısaldı sonra durakladı seninkide dursun

Canım ben yurt dışındayım ve almak istediğim birkaç ürünün Tr fiyatına baktım buraya göre %50 ucuzdu. dedim nasıl olur Tr den alim diye düşündüm hatta sonra yorumlara baktım çoğu sahte içerikmiş. Son kullanma tarihi olmayan ürünler ya da skt e 1 ay kalmış ürünleri yollamışlar. Ürünü daha önce kullanan bazı kullanıcılar da içeriklerin farklı olduğunu yazmış. Alacağın online mağazayı iyi araştır.aşırı ucuz olan yerlerden alma 400 tl lik ürünün 100 tl ye satılması normal değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…