2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İnş gebelikten sonra azalır. Benim sadece koltuk altı hafif çıktı o kadar onun dışında diğer bölgelerimde çıkmadı.
Göbek tüyleri dökülüyormuş ama bacak falan sanmam hiç bi daha gidicem lazere mecbur
yaaa gerçekten mi yeni fobim hoş geldin
benim de bacaklarım çatladı.. tam kasığın alt kısımları
Bazılarında da çıkmıyormuş ben şanssız olanlardanım ben daha hiç çatlamadım ama göbeğimden bekliyorum yakın zamanlarda kaşınıyor çünkü

Vallahi hiç hatırlamıyorum ultrasonda kaç çıkıyordu sadece iri bebek dendi hep gözümü bayağı korkuttular ama oğlum zayıf doğdu
Bnm oğlan kaç doğacak acaba sınırda ya Dr iri demişti ama diyetisyen uzmanla görüştü iri diyemeyiz sınıra yakın dedi sevindim ya bizim Dr kafasına göre takılıyor ama diğer dr ler iyi enazından

Hatta öyle abarttılar ben yeni doğan elbisesi almamıştım çocuk aldığım elbiselerin içinde kayboldu gittim tekrardan yeni doğan kıyafetlerinden almıştım kaç parça
Amannnn canını sevdiğim çocuğu kıyafetsiz bırakmışlar doktorlarda bir tuaf var ya canım bnm kuzucuk doğmadan çocuğa yanlış tehşis irisin

Merhaba kızlar bu gümüş kapaklar nasıl bur bilgisi olan var mı? 999 ayar

Bütün lazerim boşuna gitti sanırım. Ne güzel kıl tüy kurtulmuştum. Hamileyken çıkar diyenlere inanmazdım. Eskisi kadar olmasa da hortladı bendekiler sinir oluyorummm
Gebelikten sonra düzelir umarım. Benim çenemim altında çıkıyor iki üç tane yani alıyorum bir gün sonra yine ordalar.yediğim tüye gidiyor sanki

Geçmiş olsun. Bir an önce doktora git. Yıllardır enfeksiyon derdinden muzdaribim
. Hamilelikte daha da arttı. Suyu da çok ic

Bütün lazerim boşuna gitti sanırım. Ne güzel kıl tüy kurtulmuştum. Hamileyken çıkar diyenlere inanmazdım. Eskisi kadar olmasa da hortladı bendekiler sinir oluyorummm
Bende lazerliiyim tekrar çıkcak diye korkuyodum şuan 32 deyim hala bi artış olmadı inşLlah olmaz böyle tamamlarım bende saçımdaki beyazlardan muzdaribim zor tutuyorm boyamamak için kendimi

Bendede var vitamin magnezyum falan ama düzenli içmiyorum malesef hep unutuyorum bu yüzden kendime çok kızıyorum

Merhaba. Uzun zamandır giremiyordum. öncelikle umarım hepinizin bebisi sağlıklıdır 28.hafta da şeker yüklemesi yaptırdım ondan sonra şeker çıktı insülin başlandı. Şeker testinden sonra bebeğimde gerileme oldu. Şuan 34 haftalık ama 30 haftaya uyumlu. Kilosu 1800gr civarında haftalık 100gr filan alıyor. Ama gerilik hala devam ediyor git gide artıyor gibi. Doktorum 37 de 2kg olursa alırız dedi. Böyle bir durum yaşayanlar var mı aranızda?

Amannnn canını sevdiğim çocuğu kıyafetsiz bırakmışlar doktorlarda bir tuaf var ya canım bnm kuzucuk doğmadan çocuğa yanlış tehşis irisin
He he sorma teyzesi şimdi annesine aşık bir tosuncuk oldu maşallah. Ben kilolu doğan bebekleri severim ama kilo pek takılmıyorum sağlıklı olsunda

Bnm oğlan kaç doğacak acaba sınırda ya Dr iri demişti ama diyetisyen uzmanla görüştü iri diyemeyiz sınıra yakın dedi sevindim ya bizim Dr kafasına göre takılıyor ama diğer dr ler iyi enazından
az kaldı hayırlısı doğsunlar bakalım doktorlarınızın tahminleri tutuyormu grş inş

Bende lazerliiyim tekrar çıkcak diye korkuyodum şuan 32 deyim hala bi artış olmadı inşLlah olmaz böyle tamamlarım bende saçımdaki beyazlardan muzdaribim zor tutuyorm boyamamak için kendimi
Ne güzel bende çıktı valla. He eskisi gibi asla değil ama yine de tekrar gitmem gerekecek
Bende beyaz yoktu ama ombre vardı yasak değilmiş galiba ama yine de yaptırmadım insan kendimi kötü hissediyo

Geçmiş olsun canım. kilosu çok geri değil gibi benim uygulamam 34.haftayı 2.150 falan gösteriyor seninki de 1800 müş. 2 yi görür geçer bile inş

az kaldı hayırlısı doğsunlar bakalım doktorlarınızın tahminleri tutuyormu grş inş
Benim diyetisyen uzmana. Gösterdi işte o son işaretlemesindeki biraz iri ibaresini ve bize bilgi vermemesini anlamıyorum dedi çok saçma..neyse uzman sınırda demiş normal bebek demiş çok sevindim tabi bakalım böyle ilerleyecek mi bir şey fark ettim bu haftalarda şekere yatkınlıktık arttı bir dilim kek yedim 167 oldu şeker normalde olmazdı şok oldum hemen çıktım bir saat yürüdüm gece öyle yatamadım dedim yazık bebeğe ama şekere hassasiyet arttı biliyorsun gayet iyi gidiyordum ama şu sıra çpk aşırı dikkat istiyor bunu tecrübe etmiş oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…