2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ay canım iyiki sende varsın ne demek herzaman merak ettiğin bişey olursa sorabilirsin
Doktordan geldik senin dediğini haptım söyledim 113 çıktığını ve sabaha kadar uyuyamadım sonra bu sabah 6:30 da şekerim 119 açlık çıktı.doktor Salı gününe kadar bakacak halen düzelmezse insilüne başlayacak ertele yazdı Salı sabah başla derse başlayacağı strestende olabilir ama kendiliğinden de olabilir dedi bacağımdan vuracakmışım.iğne fobim var ve terapi görüyorum düşün halimi perme perişanım

Kendini üzme canım.Hayırlısını diliyorum,şifa diliyorum senin için.İnşallah şekerin normale döner.

Stres gercekten şekeri cok etkiliyor, cok stres yapma inşallah düzelir cok cok gecmis olsun.
Herkesin bayramı mübarek olsun insallah cok daha guzel bayramlar görelim

Kendini üzme canım.Hayırlısını diliyorum,şifa diliyorum senin için.İnşallah şekerin normale döner.
İnşallah canım sabaha kadar uyuyamadım belki stres te yükseltiyor bilmiyorım ama bakalım Buda geçer sonuçta kalıcı değil şükür ki

Stres gercekten şekeri cok etkiliyor, cok stres yapma inşallah düzelir cok cok gecmis olsun.
Herkesin bayramı mübarek olsun insallah cok daha guzel bayramlar görelim
İnşallah teşekkür ederim düzelir inşallah salıya düzelmezse insülin başlarız ama düzelsin diye ümidim var hala bakalım ben elimden geleni yapıyorum

Stres şekeri yükseltir canım ama ister istemez bu dönemde strese giriyoruz. İğne çok acıtmıyor ben her gün oksapar kan sulandırıcı yapıyorum. İnsülinde iğne ucu küçük yapacağım zaman yapmadan önce buzluktan bir şey çıkartıp 3 dk yapacağım yerde bekletiyorum yaparken bastırırken hissedilmiyor

Aa bende öyle yapayım buzluktan buz torbası koyarım bir kısa hemen bacağımı sıkar yaparım olmazsa başarırım ya çok saol biliyormusun benim iğne fobim çok kötü yapıyor beni belki hissetmem bu şekilde kendimi iyi hissederim

İyi bayramlar güzel anneler
Bir şey soracağım. Benim karnımda sürekli kasılma oluyor o kasılan yer de taş gibi oluyo hemen geçiyo 10 saniye maksimum.
Yalancı kasılma denen şey bu mu? Buysa bu kadar sık olması normal mi randevumu öne çeksem mi bilemedim
Günde hiç olmasa 20 kere oluyo bu durum

Yaa üzüldüm canım gebelik şekerinde önemli olan açlık sınırı. Sen yinede dikkat et salı gününe kadar bakalım ne olacak. Ne terapisi görüyorsun.İğne fobin var ama korkma insülin iğnesi çok ince bacağındaki kaslara denk getirmesen hissetmezsin. Bende bacaktan yapıyorum bazen kaslara denk geliyor ağırıyor ama yapacak bişey yok alışıyor insan, herşey minikler için.Hiç stres yapma belki gerekte kalmaz insüline

İnşalalh gerek bile kalmaz bilmiyorım korkuyorum benim için iğne demek ölüm gibi bir şey onun için terapi görüyorum birde onu yapılmak çokndaha zor ama herşey oğlum için

Canım çok sıkma canını, gelişmiyorsa yine de doğurup küveze alırlar gelişir. Ünlülere bak mesela Çağla Şikel iki oğlunu da erken doğurdu. Bebeği 2.5 kiloydu. Bir de sanıyorum Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'in 26. haftada doğmuştu bebeği, yani 6.5 aylıktı. Bebeği küvezde yaşattılar büyüdü. Doktorlar daha iyi bilir. Allah vermesin kalbi durmasın da, yaşadığı sürece büyür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…