2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
37 den sonra yasal olarak çalışılmıyor yasak. Ben 32+1 de gittim ama raporu 32+0 olarak aldım. aldığın günden başlatıyor çünkü o 2 günü çalışsan bile aktarmaz

Çakal o sancı geçti zaten sonrasında eşime sinir oldum evi terk ettim neyime güveniyorsam kaplumbağa adımlarım ile yan mahalleye kadar gidip köşeden bir kare yaptım eve döndüm zaten onun ödü kopmuş ama gel minnacık mesafe bana ay bir uzun geldi sanki demir taşıyorum bacaklarımda acaip ağır kemiklerim koptu çatı ağrısı dışında yanlardanda kemiklerim ağrıdı resmen geldim eşime söyleniyorum bir daha beni kızdırma evi terk edemiyorum yürüyeyim sakin olurım dedim yoruldum eskiden trip atmak kolaydı şimdiden zor olmaya başladı bu işler

Benim ilk doğumumda en son kilosu 3100 görünüyodu 36 da doğum yaptım 2750 doğmuştu bunlar biraz tahmini rakamlar herşey yolunda ise kiloya takılmayın
Valla bizim Dr eğer size bir şey söylemediysem herşey yolundadır dedi muayenede gitiyorız tamam herşey yolunda diyor çıkıyoruz burada öyle bir durum var ama diyetisyen dediki kağıtta bebek bira iri diye işaretlemiş nu neden dedi bizde bilmediğimizi açıklama yapmadığını söyledi.sonra sağolsun kendisi bir uzmana danıştı oda biraz iri tam diyemeyiz sınırda ama sağlıkla alakalı bir durum yoksa çokta önemli değil diyerek bizi rahatlattı cuma günü yanına gideceğiz beslenme planlamak için konuşacağız belki bi kan alır.bende başta düşündüm ama sonra çok takılmadım

Ben nst ye bağlıydım olduğunda dr bi 15 dk daha takip etti sonra sorun yok dedi eve gönderdi.bi tarafa toplanınca diğer tarafa doğru yatıyorum daha hızlı geçiyor.sancı hissetmedim bunlar olurken sadece karnımın o kısmında gerginlik oluyor. Bugün bi kere oldu (30+3). 25. Haftadan beri ara ara oluyor normal sanırım. Sıklığı artarsa ya da sancı falan olursa dr ye giderim.
Kendimce günlük su alımını arttırdım bi de hergün bir muz yiyorum. Zaten mag ve progestan da kullanıyorum.daha ne olsun

Genetik faktör size yaramamış.Sağlıklı olsun,önemli olan o.20 gün ireli giden hiç duymamışdım,o yüzden de merak etdim.Domatesler hormonlu,yemeseniz iyi olur.Ben mayıs gelmeden salatalık ve domates yemiyorum,domates için mayıs bile erken aslında.Çünki doğal domates ağustosta yetişiyor,en erken temmuzda yetişir

Ben yiyorum siz de yiyin kizlar
Ayy hayırlı olsun canimm.. bende ikinci el bakıyorum. Valla çok iyi fiyata bulmuşsun bulursan benimle paylaşır mısın ?

selam kızlar
haftaya malatyaya gidiyorum 1 aydır kontrole gitmedim son 2 güne kadar iyiydim.. 2 gündür uyuyamıyorum yatakta her dönüşüm ağrılı oluyor yürürken kasıklarım ağrıyor bebişim hareket ediyor mu diye kontrol ediyorum çok şükür hareketli..
ben de hiçbir eşya hazırlayamadım ama satın alınacak çok bir şey kalmadı.. park yatak ve içine yatak alacağım. kendime hastane için pijama alacağım. çanta vs almayı düşünmüyorum.
bebek arabası babymall’da aldım, 1 ay önce 9 bine. inglesina markası sanırım eski bir modeli. puset olmuyor. tam yatışı var. kabin boy diye geçiyor.

Ben yiyorum siz de yiyin kizlar

Ayy hayırlı olsun canimm.. bende ikinci el bakıyorum. Valla çok iyi fiyata bulmuşsun bulursan benimle paylaşır mısın ?
tabii bulursam paylaşayımm bu arada 5 ay önce falan aldım ben o yüzden uygun bulmuş olabilirim

Bütün lazerim boşuna gitti sanırım. Ne güzel kıl tüy kurtulmuştum. Hamileyken çıkar diyenlere inanmazdım. Eskisi kadar olmasa da hortladı bendekiler sinir oluyorummm

Bütün lazerim boşuna gitti sanırım. Ne güzel kıl tüy kurtulmuştum. Hamileyken çıkar diyenlere inanmazdım. Eskisi kadar olmasa da hortladı bendekiler sinir oluyorummm
yaaa gerçekten mi yeni fobim hoş geldin
benim de bacaklarım çatladı.. tam kasığın alt kısımları

Maalesef bende de artış oluyor. Hamileligimde agdaya gidiyorum. Ama göbeğimi hiç aldırmadım bu süreçte. Acaba doğumda göbeği de aldırmak lazım mı?

Peki 2900 doğduğunda ultrason da kaç çıkıyordu.ultrason gelende +- 300 diye yazıyor ultrason kağıdında ama o nedenle yanılabiliyor

Peki 2900 doğduğunda ultrason da kaç çıkıyordu.ultrason gelende +- 300 diye yazıyor ultrason kağıdında ama o nedenle yanılabiliyor
Vallahi hiç hatırlamıyorum ultrasonda kaç çıkıyordu sadece iri bebek dendi hep gözümü bayağı korkuttular ama oğlum zayıf doğdu

Ben sanırım idrar yolu enfeksiyonu g ciriyorum. 1 haftadır wc ye sık gitme vardı ama bebek buyuyor falan diye düşünüyordum. Ama bugün hele bu gece yarım saatte bir kalktım. Aglicam sinirden , yaptıktan sonra hafif bir yanmada var.

İnş gebelikten sonra azalır. Benim sadece koltuk altı hafif çıktı o kadar onun dışında diğer bölgelerimde çıkmadı.

Maalesef bende de artış oluyor. Hamileligimde agdaya gidiyorum. Ama göbeğimi hiç aldırmadım bu süreçte. Acaba doğumda göbeği de aldırmak lazım mı?
Valla benim göbeğimde nerdeyse tüy yoktu şimdi ohooo dans ediyolar doğumdan sonra dökülüyo demişler hep ama ben aldım dayanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…