2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimde öyle çatı ağrılarım ama adet ağrısı yaşamadım henüz

Karnı aşağı düşen varmı ben iki gündür farkediyorum kaburgalarım rahatladı aşağı indi karnım
33+1 bugün hala yukarda pozisyonu baş aşağı ama akşamları özellikle yemek yedikten sonra hem midemde hemde akciğerlerimde baskı hissediyorum nefes zor alıyorum hele birazda fazla yediysem

Bazen günde 2 3 oluyor benim. Bugün nst ye girdiğimde oldu dr bişey demedi eve gönderdi. 30. Haftadayım sanırım normal artık

Hastane çantası hazırlayan var mı ben bayramdan sonra başlayacam inşallah son iki haftadır çok yorgun hissediyorum kendimi oruç tuttuğum için sanırım bayramdan sonra eski enerjimd dönerim umarım

Bende 20 li haftalardan sonra başladı yürürken bile zorluyodu rahim boyu iyi olduğu için doktorum normal olduğunu söyleyip magnezyum verdi iyi geldi bana hala ara ara oluyo ağrım
Ben baştan beri magnezyum kullanıyorum ama banamısın demiyor inşallah otur kalk yürü her halükarda ağrılarım var oturup kalkınca şöyle bir süre bekliyorum acı azalsın diye adım atacam ama nasıl atıcam diye düşünüyorum çok fena

Benimde çatı ağrım iki haftadır çok fazla hemoroid bendede oldu mahfediyor beni ... Bugün 32+5 iz ... Bırak yürümeyi ben kolay kolay bı iş bile yapamıyorum ...
Nolacak böyle napcaz ben bilemiyorum valla ağrılar acaip çatı ağrısı neymiş öyle tamam doğum ağrısı değil bu belli kemiklerde bu ağrı net belli ediyor bacaklarını ayırıyor birisi sanki ama korkuyorum sonuçta

Bebebeğin pozisyonu ile ilgili sanırım.Bende geçen hafta su içdiğimle tuvalete gitmem birdi,bu hafta normale döndü ama.Bebek baskı yaptığı için çişimizi fazla tutamama hissi geliyor

Bende de dün kabızlıktan dolayı ıkınma sebebiyle az kahverengi leke geldi, gece de ilişki sonrası başlayan ve 24 saattir devam eden kahverengi lekelenme var. Umarım sıkıntı olmaz
Merhaba bugün aynı sorunu yaşadım, kabizliktan dolayı önce peçeteye var yok arası pembe bir leke geldi parlak, sonrada kahverengi peçeteye sildikce gelen bir leke var.. dakika başı kontrol ediyorum.. ne oldu sizin gittiniz mi doktora?

Türkiyeden gelecek normalde annem şehirler arası uçakla gidemez ama işte evlat olunca bir cesaret sanırım bir aksilik olmazsa
Benim annemde de aynı durum. Uçak korkusu var gelirim diyor (torunu ve benim için ) ama bişey olur diye de tedirginiz. Uçaktan önce sakinleştirici falan mı alsa diyorum ben

Benim annemde de aynı durum. Uçak korkusu var gelirim diyor (torunu ve benim için ) ama bişey olur diye de tedirginiz. Uçaktan önce sakinleştirici falan mı alsa diyorum ben
Yok almaması daha iyi annen kaç yaşında bilmiyorım ama ilaçlansa papatya çatı Melisa falan iyi gelir onun dışında bir şey içmesi tansiyonu varsa mutlaka tansiyon ilacını alsın onu unutmayın o önemli varis varsa varis çorabını giyecek geri kalan kısma artık alışacaklar mecbur bu saatten sonra sık gelip giderler bizimkilerin yeşil pasaport hakkı vardı şükür çıkarttık kışında gelirler yanıma torunları onlarla büyüsün eksik kalmasın kuzum benim

Canını sıkma. Bende devlette olduğum için pişmanım. Keşke kredi filan çekip doğum paketi alsaydım bile düşündüm bu hafta.

Benim geçen hafta başladı(29.haftamda), bir gün hastanede serum aldım hala ara ara geliyor kasılma başladığında ağrıdan nefes bile almakta zorlanıyorum

Türkiyeden gelecek normalde annem şehirler arası uçakla gidemez ama işte evlat olunca bir cesaret sanırım bir aksilik olmazsa
Ne mutlu sana annen yanında olacak. Bizde çok uğraştık annemi getirmek için ama vize için randevu sıkıntısı oldu depremzedelere öncelik tanındğı için

Kızlar benim göğüsler büyümeye başladı sütyenlerim olmuyor. Sütyen alacağım ama almışken emzirme sütyeni alayım sonra da kullanıyorum diyorum. Marka önerisi olan var mı?

Ben 32 ye kadar ayda 1 gittim şuan 10 güne 1 çağırıyor yakın takip yapalım diye karın çevresi geride olduğu için.
Benim vajina girişime baskı gibi oluyor vajina girişim ağrıyor. 45 dk bir sürekli tuvalet ihtiyacım var 5 gündür falan bebek başı aşağıta gelmiş doktor yukarı dönmez dedi
Ben bugün nst girdim hafif bir kaşık ağrım oldu adet gibi orda ufak sancı çıkmış doktor sordu ağrın oldu mu diye olmuştu
Hastane çantası hazırlayan var mı ben bayramdan sonra başlayacam inşallah son iki haftadır çok yorgun hissediyorum kendimi oruç tuttuğum için sanırım bayramdan sonra eski enerjimd dönerim umarım
Ben 33+0 da başladım yıka ütüle vs 33+2 hala bitmedi inş bugün bitireceğim. 32 de hazır bulundurmak lazımmış doktor yakın zamanda alabiliriz bebeği dedi ciğer geliştirici Yapılacak
Kızlar bide sizin bebisler dondumu baş aşağı ben 32 de girdim ultrasona makat gelis dedi dönmemiş ..
Ben bugün gittim dönmüş 32+2 ama doğum zamanı bile dönen var stres yapmayın

Ne mutlu sana annen yanında olacak. Bizde çok uğraştık annemi getirmek için ama vize için randevu sıkıntısı oldu depremzedelere öncelik tanındğı için
Bize için hep sıkıntı var ya çünkü bn evlendiğimde vize için 1,5 yıl bekledim günüydü tarihiydi vs diye tek şansım oda ilk defa babam devlet memuru yeşil pasaport olunca vizesiz gelecekler.normalde oldu hamile olduğumu öğrendiklerinde başvurmaları gerekirdi ki deprem fln yokken yani..istek yaparsanız biraz daha hızlı bir vize alınabilir denediniz mi çünkü o zaman beklemiyorlar kolay çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…