2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bende siğil değil. Çıban oluyor .

Merhaba kızlar.Ben anne bebek çantası olarak bu çantayı aldım.Beklediğimden daha kaliteli geldi.Almak isteyenlere rahatlıkla ala bilir.İşaretlediğim yerler ne için kullanılıyor?İlk okuldan beri böyle sırt çantası kullanmadığım için bilmiyorum.

Bir daha hamilelik yaşarsam bir doktora daha görüneceğim en az. Böyle ayda 1 kontrol beni geriyo bekle bekle. Ya suyum azalırsa ya bi şey olursa diye korkuyorum daha 2 hafta var kontrole
İkinci doktorum vardı ama doğum şeklini konuşuruz bi dahaki kontrole dedi diye bıraktım çünkü onda doğum yapmayacaktım. Keşke devlette de bi doktor bulundursaydım.

Eğer yalancı kasılma dediğimiz şey karında oluyosa bende de var. Kasıklarda oluyo diye düşünmüştüm ben, o hareketler de bebekten sanıyodum doğal olarak

Benim aklımı bu aralar bu çok kurcalıyor. Sanki erken doğum yapacakmisim gibi geliyor. Ama nerd n başlayacağımı bilmiyorum. Çantada almadım daha. , 34. Haftada hazırlamaya başlasam geç mi olur acaba
Çekçekli küçük valizin varsa ona koy canım benim de çantam yok valize koycam
34 iyi halin varsa bekle her hafta iş yapmak daha zor oluyor

Kızlar bebek arabasını nasıl düşünüyorsunuz, özellikle tecrübeli olanlar, ben çok anlamıyorum ya, baston yazıyor travel yazıyor hangisi kullanışlı olur, pusetim var sadece araba olarak ne alsam

Günaydın kızlar sizlerde çatı ağrısı başladı mı bende baya baya oluyor bu bir haftadır.haziran derken mayıs sonu doğurursam şaşırmayacağım birde hemoroid oldum az ağrım varmış gibi.. bn çanta almadım valize hazırladım rahat etmek için bazı eksikler var ama hallolur tecrübeliler uzun yürüyüş yapma diyorlar ztn yapamıyorum ağrıdan acıdan ama sancım yok annem gelmeden doğurmak hiç istemiyorum ama bu ağrılar korkutuyor

Bende 20 li haftalardan sonra başladı yürürken bile zorluyodu rahim boyu iyi olduğu için doktorum normal olduğunu söyleyip magnezyum verdi iyi geldi bana hala ara ara oluyo ağrım

Bende 20 li haftalardan sonra başladı yürürken bile zorluyodu rahim boyu iyi olduğu için doktorum normal olduğunu söyleyip magnezyum verdi iyi geldi bana hala ara ara oluyo ağrım
kızlar cahilliğime verin çatı ağrısı tam olarak neresi oluyor? benm vajinanın içi ağrıyor bazen çatı ağrısı mı o?

Bendede başladı. Annen türkiyedenmi gelecek yoksa oda almanyadamı yaşıyor.

Kızlaar 11 haftalık cinsiyet tahmini var mı ?

Eklentiler

• 6F2DE34B-6859-4B2A-AB47-49A1F431C9DE.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 35
Benimde çatı ağrım iki haftadır çok fazla hemoroid bendede oldu mahfediyor beni ... Bugün 32+5 iz ... Bırak yürümeyi ben kolay kolay bı iş bile yapamıyorum ...

Karnı aşağı düşen varmı ben iki gündür farkediyorum kaburgalarım rahatladı aşağı indi karnım

Bende çatı ağrısı yatakta döndüğüm zaman bir de yataktan sabah kalkdığım zaman oluyor,bu da hamileliğin başlarından beri,2 ya 3 ayından var.Bu gün de kasıklarımda hafif adet ağrısı gibi ağrı var.

Kızlar bu kasık ağrısı bende de var dün özellikle çoktu bugun azaldı acaba yalancı sancı dedikleri şey mi oluyor? Bir de yürürken idrar torbama baskı yapıyor çişimi yapıcakmışım gibi bir hissiyat geliyor siz de de oluyor mu öyle bişey?

Belki yorulmuşsundur. Sona geliyoruz artık bence normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…