2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar benim tansiyonum gebelik başından beri hep düşüktü. Yani 8/5, 9/5 civarındaydı. Bugün ilk kez büyük hep 11,12 küçük 7,8 civarında ölçtüm. Bu değerler normal aslında biliyorum ama birden böyle yükselmesi normal mi? Kaç olunca gebelik tansiyonu var sayılır? 31+5 teyiz.
Aah ahhhh hiç tansiyon demeyin bende cumartesi günü rutin kontrole gittim tansiyonum 14 e 8 cikti idrar tahlilinde protein kaçağı da çıktı. 1 gece hastan3 de yattım dün çıktım ciger gelistirici igne falan vuruldu her ihtimale karşı alfamed tansiyon ilacına başladı doktorum.gunde 3 kez 1 adet alıyorum. Ona rağmen 14 13 çıkıyor tansiyonum aniden oldu nasıl olacak bilmiyorum.size demem o ki çok sıkı takip edin ve idrarda protein e muhakkak baktırın. Çok geçmiş olsun

Aah ahhhh hiç tansiyon demeyin bende cumartesi günü rutin kontrole gittim tansiyonum 14 e 8 cikti idrar tahlilinde protein kaçağı da çıktı. 1 gece hastan3 de yattım dün çıktım ciger gelistirici igne falan vuruldu her ihtimale karşı alfamed tansiyon ilacına başladı doktorum.gunde 3 kez 1 adet alıyorum. Ona rağmen 14 13 çıkıyor tansiyonum aniden oldu nasıl olacak bilmiyorum.size demem o ki çok sıkı takip edin ve idrarda protein e muhakkak baktırın. Çok geçmiş olsun
Bugün idrar tahlili yaptırmıştım. Şimdi baktım protein 1+ yazıyor. Geçen ayki tahlilde ise negatifmiş. Endişelendim açıkçası

Ben yaptırdım 32 den sonra ödem olma ihtimalinden dolayı diyorlar. 29-30 civarında çektirdim

Ben başladım yavaştan. Tüm kıyafetlerini bile 2 günde anca tıkadım bitti. Daha ütüleyeceğim ve çantaya yerleştireceğim kesinlikle bir günde bitmiyormuş
Bende bu hafta ya da haftaya yaptırmaya çalışacağım.fiyat nedir albüm dahil mi ?

kızlar merhaba bi sorum olucak vajina dudağnda üst tarafta yani, beyaz kabarcıklar çıktı ara da yanma da oluyor kaşınma yok doktora sordum görmeden bişey demek zor dedi. şu ara da gidemem misafirlerim var. böyle birşey başına gelen oldu mu? progestandan mı acaba dedim de yeri çok alakasız 🤷‍♀️
Hiç inc3ledin mi . Sivilce gibi mi yoksa , siğil gibi mi ?

Kan sonucu keseydi kalp atışıydı derken artık doğum konuşur olduk aramızdan çok az kişi ayrıldı inşallah doğuma kadar böyle devam eder sağlıkla kucağınıza alırız bebişlerimizi🙏🏻😇
Yakında tek tek ben doğurdum yazarız buraya😂
Kızlar birşeyi çok merak ediyorum özel hastahaneyle devlet yada üniversite hastanelerinin arasında fark varmı herkes şöyle diyor sezeryan için çok fark var hem konfor hemde daha çabuk iyileşip toparlanıyorsun acaba doğrumu ikisi aeasında çok kararsızım bide özellere güven olunmuyor algısı var
Asıl sezeryandafark olmuyor, çünkü özelde de devlette de dr giriyor doğuma, normal doğumda devlette ebeler doğum yaptırıyor. Benim eltim özelde doğum yaptı medikal parkta, ben devlette sezeryan oldum, kaynanam ikimizinde yanındaydı devlet özele göre çok iyi çok temiz dedi. Gayet güzel ilgilendiler, bi sıkıntı yasamadim ben

evet siğil sanırım. internette hamilelikte olablceği yazıyor ama? önemli bişey mi?
Tedavi olabiliyorsan hamileyken olursun en azından. Benim de çok bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem. Belki değildir de. Ama misafirlerden daha önemli. Öncelik sensin

Tedavi olabiliyorsan hamileyken olursun en azından. Benim de çok bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem. Belki değildir de. Ama misafirlerden daha önemli. Öncelik sensin
evet haklısın canım. ben sadece bebeğe bir zararı yoksa bayramdan sonra giderim diye düşündüm rahatsız olduğum bişey değil şu anda 3 tane kabarcık halinde. bende hep oluyor demişsin geçip tekrar mı oluyor?

kızlar doğum için çanta hazırlığına başladınız mı?
Benim aklımı bu aralar bu çok kurcalıyor. Sanki erken doğum yapacakmisim gibi geliyor. Ama nerd n başlayacağımı bilmiyorum. Çantada almadım daha. ,🥴 34. Haftada hazırlamaya başlasam geç mi olur acaba

Kizlar kadir gecmiz mübarek olsun. Duanizda bizleri de unutmyain.
Şey diyecektim. Benim bugün yalancı kasılmalar fazlaca oldu. Bide bu sabah uyandigimda bebiş karnımı yamuk yaptı resmen . Öyle bir toplandiki karnım ilginç bir görüntü aldı.
Sizlerde yalancı kasılmalar nasıl gidiyor?

X