2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok geçmiş olsun :KK43: Bebek kontrolü için bildirseniz iyi olur aslında onun haricinde ilaç kullanamayacaksınız ama en azından takip için gerekli gibi
Ağrı kesici dışında ilaç kullanamıyorum. Doktorumu aradım bebeğin hareketlerini takibe al eğer normalse sıkıntı olmaz dedi bebek için. Haftaya salı kontrole gidecem inş

Benim ikinci doğum olacak ilki mecburi sezayen oldu. O korku hep oluyor benim farkım beni ne beklediğimi biliyorum :halay: Yani tek düşünmeniz gereken bu çocuk illaki içerden çıkacak korkulacak bişey yok ister normal doğum ister sezaryen olsun doğum bitince bebeği kucağınıza aldığınız an herşey unutluyor :))) Sağlıkla alalım kucağımıza
İnşallah❤️ dünyada milyonlarca insan doğurmuş sonuçta diye kendimi sakinleştiriyorum. Doğum şeklim de kesin olsa biraz daha rahatlıcam aslında
Şu an belden olan iğneden korkuyorum onun sıkıntısız olacağını bilsem epudural e de razıyım

😔 Maalesef bende atlatamadım. Kendime gaz vermeye çalışıyorum. Herkes yapıyor diye. Bazen fayda etmiyor. Ben şehir hastanesine gidiyorum. Mecbur olmadıkça sezeryan yapmıyorlar galiba. Bu yüzden hiç sormadım da
Benim doktorun sayfasında yüzde 80 sezaryen gördüm muhtemelen sezaryene daha yatkın.
Ama öyle de olsa korkuyo insan o da bi ameliyat sonuçta
Bu işler şans işi ama sezaryen olup anında ayaklanan da var normal doğum yapıp kesi yüzünden yatan da. Ya da tam tersi 🙄

Hangi marka almıştın hasta bezi? Henüz doğumun nasıl olacağı belli değil. Normal doğumda gecelik daha rahat oluyormuş sanırım
Normal doğumda da sezaryende de sonda ilk gün takılı kalıyor mu acaba
Kalıyorsa ikisinde de gecelik daha mantıklı geliyo bana. Pijama tabii ki daha rahat ama her seferinde altı topla çek zor olur sanki

Şimdilik benden başka kimsede bişey yok. Odamdayım zaten. Hakkımızda hayırlısı ama artık ruhen çökmüş durumdayım dün bir saat ağladım sebepsiz yere kendimi artık yetersiz hissediyorum ne bilim çok garip duygular😔😔
Seni anlıyorum biraz dinlen ama kendini böyle yorma bu sana yaramaz geçecek ve dipçik gibi olacaksın sonra full herşeyle ilgilenirsin

Slm kızlar. Maalesef ki coronadan dolayı yatak döşek yatıyorum. Kemik ve eklem ağrısı, öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti beni. Bebişimin haretleri normal acaba doktoruma bildirsemmi corona olduğumu
Acil şifalar diliyorum,moralinizi yüksek tutun ki,çabuk iyileşin.

Bugün ebe kontrolü vardı benim oğlan keyfi yerinde diye yan yatmış makat geliş bugün baya çalışıp çevirmeye çalışcam bakalım yarın ki ultrason da şansımız varsa dönmüş olur ama ebe ehli keyf diyor sizler de varmı dönen falan pozisyonlar nasıl.ben evi bir tur emekleyeceğim.birde gribim hastayım yatak döşek bakalım nasıl olacak

Bugün ebe kontrolü vardı benim oğlan keyfi yerinde diye yan yatmış makat geliş bugün baya çalışıp çevirmeye çalışcam bakalım yarın ki ultrason da şansımız varsa dönmüş olur ama ebe ehli keyf diyor sizler de varmı dönen falan pozisyonlar nasıl.ben evi bir tur emekleyeceğim.birde gribim hastayım yatak döşek bakalım nasıl olacak
Benim 29 haftalıktan beri baş aşağı en son dün vardı kontrolüm 32 haftalığız hala başaşağı doktor normal doğum için şuan uygun duruyor dedi

Merhaba kızlar ben de doktora gittim dün 32+2ydi kilosu 4 5 gün geriden çıkıyor 😪1910 gramdı boyu da 45 cm sezeryan için gün alamadım daha 35ten sonra gün veriyoruz bebeğin ciğer gelişimine göre dedi doktorum

Benim kız 28.haftada baş aşağı dönmüştü 😅o kadar kuduruk ki bence sürekli dönüp duruyor

Merhaba kızlar ben de doktora gittim dün 32+2ydi kilosu 4 5 gün geriden çıkıyor 😪1910 gramdı boyu da 45 cm sezeryan için gün alamadım daha 35ten sonra gün veriyoruz bebeğin ciğer gelişimine göre dedi doktorum
Çokta düşük değil aslında benimde 32+0 2010 gr çıktı normal dedi muz kaşar peynir ceviz fındık tüket kilo aldırıyor bunlar

Ben 29 haftalık kontrole gittiğimde başaşağı duruyordu. 30. hafta gittiğimde kafası yukarıdaydı :emir_bebek: yani benimki zıpır canı sıkıldıkça yön değiştiriyor. :KK70:

Selamlar hanımlar. Bugün başka bir doktora gittim serviksi vajinadan ölçtü 33mm çıktı en son 30du progestana başladığımda. Yine devam edin ve yani 1 saatten fazla yürüyüş falan yapmayın dedi. Biraz olsun rahatladım :) İnşallah hepimiz zamanında sağlıklı şekillerde alırız bebelerimizi kucağımıza 🤲🧿

X