2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bir arkadaş ped önermişdi ondan bulamadınız mı?Onu da alıp deneseydiniz.Ya da peçete koyun ve koyuluğuna bakın.Amnion sıvısı sızıntı şeklinde de gele biliyor.Bende de akıntı hamilelikten önceyle kıyasla fazla olduğu için tedirgin olmuş ve peçete koymuştum,akıntı olduğunu görünce sakinleştim.

Nöbetçi eczanede yoktu pazartesi diğer eczanelere bakacağım. İnternette de malum sitede bulamadım bi tane var 450 liraya ama o da ped şeklinde değil
Bir de üstünde beyaz leke var ise akıntı olabilir denmişti bende vardı inşallah da akıntıdır su falan değildir

Herkese merhabalar. Bu hafta itibarıyla 27 haftalık oldum yarın şeker yükleme testi yapılacak. Aç gelmem söylendi ancak bu test öncesinde su içmeyi de bırakacak mıyız yaptıranlar yardımcı olabilirse çok sevinirim: )

Merhaba Haziran anneleri. Ben de 25 haftalık hamileym. Bu dönemde bebek hareketlerini sürekli hissediyor musunuz? Ben bugün çok net hissedemedm. Sabah çok az hissettim sadece. Tedirginim

Ben bırakmamistim. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten yükleme yaptıktan sonra da su içebilirsiniz denmişti

Merhaba Haziran anneleri. Ben de 25 haftalık hamileym. Bu dönemde bebek hareketlerini sürekli hissediyor musunuz? Ben bugün çok net hissedemedm. Sabah çok az hissettim sadece. Tedirginim
Merhaba, ben cumartesi günü tüm gün boyunca neredeyse hiç hissetmedim o gün ağlamaktan helak oldum. Doktora gittiğimde her şey normaldi bebek sırtını dönmüş pozisyondan dolayı hissedememişim. Hala da önceki kadar büyük hareketler hissetmiyorum hafif hafif vuruyor dalgalanıyor. Bebeğin pozisyonuyla alakalıdır sizin de büyük ihtimal ama yine de kontrole gitmenizde fayda var. Sağlık ocakları da sanırım kalp atışı dinleyebiliyormuş şansınızı deneyin isterseniz.

Ben bırakmamistim. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten yükleme yaptıktan sonra da su içebilirsiniz denmişti
Demi susuz kalmak bebeğe belki daha zarar verir diye düşündüm bende teşekkür ederim cevabınız için

Bana gece 12 den sonra yemek içmek yok dedi suda dahil açlık kan şekerini etkiler diye büyük ihtimalle. Sabah 9 da yapıcak çarşamba.

Bana gece 12 den sonra yemek içmek yok dedi suda dahil açlık kan şekerini etkiler diye büyük ihtimalle. Sabah 9 da yapıcak çarşamba.
Anladım gece içmiştim daha içmeyim o halde. Teşekkür ediyorum

25 te belli belirsiz oluyor.Ben de hep hareketini bekliyordum gün içinde.yani minik bir şey hissetsem enerjim yerine geliyorduhiç merak etme bebişkon sağlıklıdır.
şuan 27 bitti ve çok daha net hareketler 2 hafta sabret canım.

Kızlar merhaba 26. Haftalık oldum sizler vitamin takviye olarak ne kullanıyorsunuz ben elenetal1, balık yağı ve demir hapı kullanıyorum balık yağı içine dahil olan takviye kullanan varmı aranızda? Ayrı ayrı içmek zor gelmeye başladı artık.

kızlar ateş basması yaşayanınız var mı 2 gündür baya baya yaşıyorum normal mi acaba? 29+6 yım bu arada

Ben ocean mummy nin multivitaminini kullanıyorum balık yağı içerisinde

Kızlar selam nasılsınız? Umarım herkes iyidir bebişler de öyle ben bir süredir tartıdan kaçıyordum. Bu sabah tartldım ve şok oldum. Tam 81.700 olmuşum 66.50 hamile kalmıştım. Resmen 15 kilo almışım, 28. Haftadayım. Benim gibi olan var mı? Çok moralim bozuldu aşırı da şiş hissediyorum kendimi. Diyetisyene de yazdım ama buradan toparlayabilir miyim bilmiyorum

Kızlar merhaba isim konusunda çok kararsızız ali olacak okesin ama yanına muhakkak 2.bir isim gelecek eşim emir ali diyor ama ben istemiyorum islamda olan güzel bir erkek adı istiyorum hadi hanımlar güzel fikirlerinize açığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…