2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bebeğe banyo ürünleri neler aldınız? Küvete bazı anneler gereksiz çok kullanılmıyor yazmış eski paylaşımlarda gördüm. Yani küvet gereksizse neyde yıkıyorlar çocuğu 🙄 siz ne düşünüyorsunuz?

Kızlar bebeğe banyo ürünleri neler aldınız? Küvete bazı anneler gereksiz çok kullanılmıyor yazmış eski paylaşımlarda gördüm. Yani küvet gereksizse neyde yıkıyorlar çocuğu 🙄 siz ne düşünüyorsunuz?
ben şu ürünü aldım bolca yorum okudum genel olarak herkes memnun.alt açma yeri açılıyor altı küvet oluyor. ayaklı küvet düşünüyodum alt açması da ekstra oldu iyi oldu
tertemiz ikinci elini uygun bi fiyata aldım sıfırı çok pahalı bence

Eklentiler

• E903B788-7045-4D92-A01D-DF2320116BAB.png
    E903B788-7045-4D92-A01D-DF2320116BAB.png
    227,1 KB · Görüntüleme: 111
100lük yüklemede sırasıyla
80-174-159-80 çıktı
Şekerim yokmuş ama doktorum her şeyi yasakladı yine de sonuçların biri yüksek diye :63:
Benim de hem açlık hem de 1. saat yüksek çıkınca hem her şey yasaklandı hem de endokrinolojiye yönlendirdi belki bir de diyetisyene gidicem :KK43:

Bende şu tarz alcam katlanabildikleri için yerde kaplamıyor

Eklentiler

• Screenshot_20230325_192237_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230325_192237_Trendyol.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 89
Benim de hem açlık hem de 1. saat yüksek çıkınca hem her şey yasaklandı hem de endokrinolojiye yönlendirdi belki bir de diyetisyene gidicem :KK43:
2 sonuç ve üstü yüksek çıkınca öyle oluyomuş ama benim tek sonuçla da aynısı oldu değişen bi şey yok
Katlancaz artık 3 ay napalım
Ben 1 haftadır hiç uymadım ne bulsam yedim de artık dikkat etmem gerekiyor :/
Yasaklanan şeyleri de öyle bi seviyorum ki. Ekmeksiz pilavsız tatlısız olmuyor :KK53:

2 sonuç ve üstü yüksek çıkınca öyle oluyomuş ama benim tek sonuçla da aynısı oldu değişen bi şey yok
Katlancaz artık 3 ay napalım
Ben 1 haftadır hiç uymadım ne bulsam yedim de artık dikkat etmem gerekiyor :/
Yasaklanan şeyleri de öyle bi seviyorum ki. Ekmeksiz pilavsız tatlısız olmuyor :KK53:
Ay evet gerçekten ben de sonucu aldığımdan beri zararlı ne varsa yedim 😝

Test yaptırana kadar ya da doktora gidene kadar iç çamaşırdaki sıvının idrar mı yoksa amniyotik sıvı mı olduğunu anlamanın yolu var mı kızlar? Baya kafaya taktım
Başına gelen var mı. İç çamaşırım siyahtı o yüzden renk de bilmiyorum çok az sıvı gördüm bugün 2 kere oldu :KK43:

Test yaptırana kadar ya da doktora gidene kadar iç çamaşırdaki sıvının idrar mı yoksa amniyotik sıvı mı olduğunu anlamanın yolu var mı kızlar? Baya kafaya taktım
Başına gelen var mı. İç çamaşırım siyahtı o yüzden renk de bilmiyorum çok az sıvı gördüm bugün 2 kere oldu :KK43:
İç çamaşırınızda herhangi bir beyaz leke kalmışsa akıntıdır

İyi akşamlar herkese . Bu çatı kemiği ağrısı yaşayan var mı? 27+3 haftalık hamileyim .Bu haftadan başlarsa ağrı biz doğuma kadar nasıl dayanacagiz. Valla sıkıldım da bu süreçten.😔😔 Bu kıpır kıpır hamilelik dönemi hiç olmadı. Ve kendimi mutsuz hissediyorum. Hep bir sorun ,ağrı, sızı. Başka hamile insanların videolarına bakıyorum mutlu ,mesut. Surekli spor yapmalar ,evde surekli bir seyle ugrasmalar.

İyi akşamlar herkese . Bu çatı kemiği ağrısı yaşayan var mı? 27+3 haftalık hamileyim .Bu haftadan başlarsa ağrı biz doğuma kadar nasıl dayanacagiz. Valla sıkıldım da bu süreçten.😔😔 Bu kıpır kıpır hamilelik dönemi hiç olmadı. Ve kendimi mutsuz hissediyorum. Hep bir sorun ,ağrı, sızı. Başka hamile insanların videolarına bakıyorum mutlu ,mesut. Surekli spor yapmalar ,evde surekli bir seyle ugrasmalar.
Ben 24 25 te yoğun bir şekilde yaşıyordum özellikle yürürken çok zorluyodu 1 aydır magnezyum kullanıyorum iyi geldi hafifledi baya ağrılarım ağrılarınızdan doktorunuza bahsedin sizede verebilir

izmirde doktora ve hastaneye karar verdiniz mi biz yeni taşındık depremden dolayı kimseyi tanmıyoruz araştırıyorum ama zor. Hatay’da iyi bir doktorum vardı 10 bin tl idi doğum ücrreti özelde. Burası çok pahalı.
Yok canım bizde daha karar verme aşamasındayız ama izmirde yapmıycam o kesinleşti

Herşeyin fazlası zarar :) İnternete bakarsak ohoo :)) Valla mayonez de yasak içinde çiğ yumurta var diye ben maalesef arada yiyorum. Asla tam pişmiş yumurta yiyemiyordum ama onu biraz hallettim gibi. Yeşillik bende çok severim şurda ne kaldı doğuma diyeceğim ama birde emzirirken sıkıntılar çıkacak :halay:
Evet ya o yumurta olayını 2 gündür ben bozdum rafadan çekiyo canım malesef katıdan tiksinti geldi artık

Kızlar reflü yada mide yanması fln olanlar aklıma geldi ben gece yanıma süt koymaya devam ediyorum ama termosumla iyi bir termosum var ona koyuyorum yarım bardak gece uyandığımda bir yudum alıyorum böylece gece mide yanması yaşamıyorum daha önce sütü bardağa yada suluğa koymuştım oda sıcaklığından bozulmuştu sanırım doğal olarakta bana dokunmuştu ama bu şekilde saatlerce gidiyor.termosa soğuk su koyuyorum bir kaç dk sonra dolaptan çıkardığım sütten koyuyorum ılıması ertesi günün öğlenden sonrasını buluyor böylece bozulmuyor midemde rahat kalıyor

X