2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Yürüyüş çok iyi geliyor ama servik kısalık olayından dolayı şu sıralar yürüyemiyorum. Gece son 3 ay nasıl geçecek diye düşündüm saat başı uyanıp dönüyorum
Bana Sodom tuzu çok fayda etti Amazon’dan sipariş edebilirsin yurtdışındayım ya akşamları yatmadan yapıyorım mis gibi

hanımlar göğüs pompası alan var mı alan varsa hangi markayı tercih ettiniz ben lansinoh elektrikli olanı sipariş verdim ama yorumlarda emiş gücü yetersiz diyende var bilemedim manuel de alayım bir tane dedim ama hangisini alacağımı bilmiyorum daha önce kullanan annelerin tavsiyesine ihtiyacım var 😇
ben çok araştırdım ameda aldım en iyi yorumları onda okudum. bi bakın isterseniz

hanımlar göğüs pompası alan var mı alan varsa hangi markayı tercih ettiniz ben lansinoh elektrikli olanı sipariş verdim ama yorumlarda emiş gücü yetersiz diyende var bilemedim manuel de alayım bir tane dedim ama hangisini alacağımı bilmiyorum daha önce kullanan annelerin tavsiyesine ihtiyacım var 😇
bende lansinoh manuel aldım şuan için kullanan arkadaşlarım vardı memnunlardı eğer memnun kalmazsam elektrikli bakıcam

Ben şimdilik mochi aldım o pompa sayılır mı bilmiyorum
Belki sütüm gelmez falan diye şimdilik almadım ama doğumdan sonra almam gerekirse ben de lansinoh elektrikli alacağım

Tr deyken trendyoldan almıştım fiyatı çok uygun ama dikkat et yenilebilecek değil küvete yada ayakların için hem hamileler içinde güzel oku ama önceden yinede ben okudum kullanmaya devam ettim Almanya’ya gelinceye Amazon’dan istettim bayılıyorum resmen mucizem yani
Teşekkür ederim bende alayim inşallah geçer

Ben almanyada yaşıyorum burada bilgi verilmiyor sadece şöyle denildi bu değer yükselirse bebeğin ölür he eğildiğinde kan alıp takip edeceğiz.. bu nedir be değildir neye dikkat edeceğiz vs gibi bir bilgi verilmiyor o nedenle anlıyorsanız bende neye bakmışlar ne bu antikor ondan sordum ama tabi düşüncenize saygı duyarım
Hangi değermiş o merak ettim

Eklentiler

• DAD95AA1-DA3E-463C-80D9-53731249BE97.jpeg
    DAD95AA1-DA3E-463C-80D9-53731249BE97.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 46
İzmir medical point 22.000 dedi. Zam gelebilir 4-5 bin diye de eklediler sağolsunlar
Oyyy maşallah Allahım hepimize sağlık versin güç versin öncelikle ama bu fiyatlarda özelde doğum yapmak sanırım artık hayal gibi olucak tabi bu aydan sonra devlet hastanesi kabul eder mi o da ayrı bi durum🧐🧐🧐

Ben lansinoh tek elektrikli aldım genelde iyiy yorum okumuştum. Manuel almadım elektrikli daha hızlı olur diye çünkü doğumdan bir süre sonra çalışacağım

Selam :) ben de ayvaliktayim. Doktor degistirmeyi dusunuyorum siz hangi doktora gidiyorsunuz acaba?
Ben körfez hastanesine gidiyorum edremite ama ayvalık devlet hastanesinde nuh bey varmış kime sorsam memnunlar ama kabul eder mi beni bilmiyorum çünkü 7. Aya giriyoruz artık siz kime gidiyorsunuz?

Anladığım kadarıyla kan uyuşmazlığı var demek oluyor bu testin pozitif olması. Onun için de bir iğne yapılıyordu galiba doğumdan önce. Arkadaşım o şekilde gayet sağlıklı bir bebeği oldu hiç endişelenme 🙏🏻 Ginnys Ginnys

Ben doğum yapmış akrabalarda ve hamile/anne gruplarında anne sütü yetmediği için mama verdiklerini görüyorum.Bebek anne sütüyle doymuyor ve ağlıyor,o yüzden de ek olarak da mama veriyorlar.Tecrübeli anneler bebek her ağladığında memeye mi koymak lazım?Ben yalnız süt vermek istiyorum,ya geç gelirse,ya doymazsa mama vermek zorunda mı kalacağım? gibi sorular var kafamda.Ama bir yandan da kendimi süt vermeye,bunun için direnmeye hazırlıyorum.

Ben doğum yapmış akrabalarda ve hamile/anne gruplarında anne sütü yetmediği için mama verdiklerini görüyorum.Bebek anne sütüyle doymuyor ve ağlıyor,o yüzden de ek olarak da mama veriyorlar.Tecrübeli anneler bebek her ağladığında memeye mi koymak lazım?Ben yalnız süt vermek istiyorum,ya geç gelirse,ya doymazsa mama vermek zorunda mı kalacağım? gibi sorular var kafamda.Ama bir yandan da kendimi süt vermeye,bunun için direnmeye hazırlıyorum.
İlk 2 ay alarm kurdum 2 saatte bir emzirdim gece gündüz. Bebek ne kadar emerse o kadar süt geliyor. Arz talep gibi bir döngü oluyor :) Hatta sağ meme reddi yaşadım sol memeyle 2 yıl kesintisiz emzirdim. Valla her ağladığında ben emzirdim. İlk 3 gün hiç sütüm gelmedi mamayla beslendi ama biberonla değil şırıngayla zaten hastane biberon kabul etmedi çok şükür. Aylık kilo alımı çok önemli kilo alıyorsa sıkıntı yok olurda kilo almazsa zaten mamaya yönlendiriyorlar bildiğim kadarıyla. Birde zaten gece kalk mama yap içir benim için büyük sıkıntı yaa gece uyandığında emzir yatır daha kolayıma geliyor :KK48:

Selamün aleyküm arkadaşlar kusura bakmayın son 6 aydır çok zor dönemlerden geçtim ve bir türlü buraya girip sizi takip etme şansım olmadı umarım herkes iyidir herşey yolunda ve sorunsuzdur sizleri unutmadım ama zorlu geçen zamanlardan dolayı anca kendime gelebildim doğuma az kaldı 28+3teyim sizler neler yapıyorsunuz bakalim

X