2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bak hatta kasımdada çıkmış tövbe yarabbim bi işkillendim şimdi kız ben zaten takıntılıyım te allahım ya rabbim sen bebişlerimizi koru

Bir git rahim ağzı ölçüyorlar valla ben bu kadar ağrıya hani şöyle düşündüm yeni kontrol oldum rahim ağzın çok iyi dedi 68mm hoş öyle bir ölçülüde göremedim açıkçası internette bize biraz salladı gibi geldi ama en kötü. 40 mm falandır heralde iyi dediğine göre diye düşünüyorum
Burdaki doktor allahın belası bişey sorulmaya gelmiyor ki

Ay sormayın ya yatağım bile rahatsız ediyo artık nebileyim ya ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum defneyi etkilememek için 😔 ne oluyo anlamıyorum…
Hahahah bende aynı düşünüyorum ya çok üzülüyorum mesela tam ağlıcam oğlan ağlar diye zorla susuyorum ama olmuyor ki duygular şelale

ya keşke siparişle olsa😂😂😂

ben alıştırıyorum yaval yavaş abi olacaksun kız kardeşine sahip çıkacaksın hoşuna gidiyor bakalım ne olacak.
Ozman güzel işle şimdiden abi olmak diye diye canım benim ya eminim çok tatlı abi olur da işte şimdilik kız popülasyonu rahatsız etti demekki

Bak hatta kasımdada çıkmış tövbe yarabbim bi işkillendim şimdi kız ben zaten takıntılıyım te allahım ya rabbim sen bebişlerimizi koru
Ya benim ki ıgg ve ıgm denilen şeyden anti m pozitif 1:1 diye yazıyor yani sendeki gibi değil ama ben ona baktım torch testi mi ne adı öyle bir testmiş bunlar burada hiç bilgi verilmiyor

Merhaba hangi hastaneye gidiyorsunuz ya ben istanbulda devlete gidiyorum oradaki doktorum özel levent hastanesinde de çalışıyor rutin muayenelere devlete gidip ücret ödemiyorum. Doğumu konuştum hangi hastanede olacak vs.fiyat bilgisi almak için ama daha tam konuşqmadık müsait olamadığından. Sizinki bana uygun geldi de, o yüzden merak edip sordum😊
Mersin akademi hastanesi. Biz de çok sevindik fiyata kesinlikle çok çok daha yüksek bir fiyat bekliyorduk.

Halen direk kız diyemiyoruz daha belli değil diyoruz üzülüyor paşam benim😔😔
Kız kardeş abisi olmak gibi güzel videolar izletseniz mesela veya sana hediye getirecek gelirken deyip, istediği bi şeyi alıp doğum çantanıza koyun,kardeşin getirmiş abisi için deyip verin, yumuşar bence. Benim oglum da dedigim dediktir ama cinsiyet için bisey demedi, ilk başta erkek olsun dedi, sonra ne olursa olsun ben abi oluyum dedi, çok olgun karşıladı kuzum, sizinkide yumuşar com stres yapmayın yumuşak ufak hareketler değiştirir fikrini

Kız kardeş abisi olmak gibi güzel videolar izletseniz mesela veya sana hediye getirecek gelirken deyip, istediği bi şeyi alıp doğum çantanıza koyun,kardeşin getirmiş abisi için deyip verin, yumuşar bence. Benim oglum da dedigim dediktir ama cinsiyet için bisey demedi, ilk başta erkek olsun dedi, sonra ne olursa olsun ben abi oluyum dedi, çok olgun karşıladı kuzum, sizinkide yumuşar com stres yapmayın yumuşak ufak hareketler değiştirir fikrini
Haklısın konuşmak işe yarıyor. Konuştukça yumuşuyor. Anam şimdiki çocukları kandıramıyosun dedim ona kardeşin abisine hediye getirmek istiyor ne alsa sana sevinirsin, bana dediği laf anne sen benle dalgamı grçiyorsun karnındaki bebek nasıl hediye alacakmış beni kandırmaya çalışma😂😂😂

Ozman güzel işle şimdiden abi olmak diye diye canım benim ya eminim çok tatlı abi olur da işte şimdilik kız popülasyonu rahatsız etti demekki
Canımsın çok sagol iyi dileklerin için, bencede tatlı abi olur onun dışında çok koruyucu abi olur mesela ablasına bişey diyemiyorum hemen diklenir sakın ablama karışmayın diye😂😂

Canımsın çok sagol iyi dileklerin için, bencede tatlı abi olur onun dışında çok koruyucu abi olur mesela ablasına bişey diyemiyorum hemen diklenir sakın ablama karışmayın diye😂😂
Onun bu yönlerini kendine görmesini sağlaya bilirsin yani ona ayna ol ki güzel bir huyu olduğunu bunun yapıcı etkileri olduğunu kavrasın ozmana kozda olsa erkekte olsa kardeşini sevecek nice belkide sadece abi olmak isteyecek kendinin güzel huyunu farketmesi i sağlamalısın birinde bir kardeşinin olması durumu var onla oyun oynamak vs var diğerinde bir abi olmak var öğretici şekil verme bir birey olmak var ikisi çok farklı önce bu kavram üzerine git sonra kardeş kısmına döner toparlarsın kız okadar çocuk büyütmüşsün çabuk çözersin

IgG geçirilmiş enfeksiyon, IgM aktif enfeksiyonu gösterir. IgM negatif iken IgG pozitif olması güzel bir şey. Mesela IgG pozitif olan bir enfeksiyon etkeni size şu an gebeliğinizde bulaşsa bebeğinize bulaşmadan atlatma ihtimaliniz daha yüksek çünkü vücudunuz ilk defa karşılaşmıyor, hazırlıklı. IgG Pozitif olması içinizi rahatlatmalı IgM negatif ise. Bazı doktorlar sadece IgM ister hatta.

Onun bu yönlerini kendine görmesini sağlaya bilirsin yani ona ayna ol ki güzel bir huyu olduğunu bunun yapıcı etkileri olduğunu kavrasın ozmana kozda olsa erkekte olsa kardeşini sevecek nice belkide sadece abi olmak isteyecek kendinin güzel huyunu farketmesi i sağlamalısın birinde bir kardeşinin olması durumu var onla oyun oynamak vs var diğerinde bir abi olmak var öğretici şekil verme bir birey olmak var ikisi çok farklı önce bu kavram üzerine git sonra kardeş kısmına döner toparlarsın kız okadar çocuk büyütmüşsün çabuk çözersin
Çözerim inş. Ablalarıda destek olur hallederiz.Yanlız şöyle bir gerçekte var anasına aşık bir çocuk inş dediklerim ters tepmez.Bazen gelip karnımı okşuyor kendince sohbet ediyor bebişle bak diyo hareket edince, tekme atınca sakın anneyi acıtma tamammı😂😂

Be senin bu yorumunu tesadüf gördüm bu nedir benimde böyle bu tarz bir sıkıntım var ama işin kötüsü bende pozitif olan şeyin ne olduğunu demiyorlar sen nasıl yol izledin neler dediler kafam çok karışıyor benim bu konuda
Canimcim üzerinden baya geçti çok hatirlayamiyorum. Hangisi negatif hangisi pozitif olacaktı. Ama çok üzülüp ağlamıştım ama doktorlar rahatlattı beni sorun olmadığını daha önce vücudum enfeksiyonla karşılaşmış ama şuanda bende aktif enfeksiyon bulunmadığını söylediler. Aklımda kalanlar bunlar.

Geliyor gelmekte olan 😅

Eklentiler

• D90B754E-B739-47B3-9A15-4FD769743494.jpeg
    D90B754E-B739-47B3-9A15-4FD769743494.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 47
Bak bende yurt dışındayım kayınvalidem var ama 73 yaşında bana ne yardımı olacak görümcem var 2 küçük çocuk ve ve çok yoğun çalışıyor anlayacağın dolaylı olarak bende yalnızım ama şunu unutma bir şekilde başarabiliriz bizim gibi çok yalnız olan oluyor benimde annem gelmek istiyor ama yetişir yada yetişemez bilemiyorum sen içini ferah tut bence bebeğin seni anlayacak ve üstesinden geleceksin ve bak sana şu kadarını diyim bir kuzenim 3 küçük bebeği kendisi
Bak bunları şimdi düşünme hem güzel şeyler olacağını imgele emzirdiğini uyuştuğunu geceleri bol bol uyanıp uykusuz meme verdiğini falan bu arada biliyorsun dimi benekler bol bol ağlar ve bu ağlama ciğerlerine iyidir bırak ağlasın sonra emsin uyanmazsa sen uyandır emzir falan gazını çıkarttığını oyun oynadığını gülücüklerini hayal et bak herkes yoruluyor uykusuz kalıyor bizede öyle olacak ama emin ol pişeceğiz beee bu bizi daha cesur anneler yapacak daha emin hiç korkma
🥰 çok tatlı olacak uykusuz kalmayan anne yok zaten uyanırız bebişko için

Sende mi yurt dışındasın bizimkisinden öyle bir şey
Yok canım ben izmirdeyim burdaki kadın doğum kadrolu gitmeye niyeti yok adam ruh gibi ne sorarsan ya tersler yada takmaz bende mecbur yarım saatlik yol gidiyorum başka hastaneye gittiğim hastahanede kötü anılarım olduğu için özele gitmeyi düşüniyorum gel görki fiyatlar çok yüksek kimi 18 kimi 30 35 bin istiyor sanki kalp nakli yapacaklar hep diyorum ki rabbim sen hayırlı kapılar aç nerede varsa allahım sağlıkla alalım kucağımıza 🤲

Yok canım ben izmirdeyim burdaki kadın doğum kadrolu gitmeye niyeti yok adam ruh gibi ne sorarsan ya tersler yada takmaz bende mecbur yarım saatlik yol gidiyorum başka hastaneye gittiğim hastahanede kötü anılarım olduğu için özele gitmeyi düşüniyorum gel görki fiyatlar çok yüksek kimi 18 kimi 30 35 bin istiyor sanki kalp nakli yapacaklar hep diyorum ki rabbim sen hayırlı kapılar aç nerede varsa allahım sağlıkla alalım kucağımıza 🤲
Nedir bu fiyatlar vicdansızlık… sadece el mecbur diye yüksek 🙁
devlete ben de bi kere gittim psikolojimi bozdular. Özelde kapılara kadar geçiren dr ler devlette yüzüne bakmıyor azarlıyor. Sanki hayrına bakılıyoruz.

X