2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
image.jpg

Bana da bugün ctg yapiliyor

Şeker yok ama diyet yapmalısın dedi. Her şeyi yasakladı sağolsun 😅 yürüyüş verdi bir de 2 hafta sonra tekrar ölçüm istedi o kadar
Neyse diyete razıydım zaten insülinden korkuyordum ben
Boşver en güzeli diyetle atlatıcak bir durumsa hiç sıkma canını insülindense diyet en güzeli 🌸 gelmiş geçmiş olsun

Hadi ya bende burda fiyat vermediler yüksek fiyat söylücekler diye izmirde doğum yaparım diyodum memleket sonuçta bide 2 saatlik yol diye ama galiba orası daha beter hangi hastaneler sana o fiyatı verdi ?
Medicana 30 dan başlıyor bana ekol ekstra bişey olmazsa 12.5tan başlıyor dedi daha tam araştırmadım her özelede güven olmuyor bi ekol içime siniyor ama bilemedim

Yok canım ben izmirdeyim burdaki kadın doğum kadrolu gitmeye niyeti yok adam ruh gibi ne sorarsan ya tersler yada takmaz bende mecbur yarım saatlik yol gidiyorum başka hastaneye gittiğim hastahanede kötü anılarım olduğu için özele gitmeyi düşüniyorum gel görki fiyatlar çok yüksek kimi 18 kimi 30 35 bin istiyor sanki kalp nakli yapacaklar hep diyorum ki rabbim sen hayırlı kapılar aç nerede varsa allahım sağlıkla alalım kucağımıza 🤲
Sormak lazım bizim yerimize onlar mı doğuracak :)

Evet ya inşallah düzeliriz bir an önce bide sabah instagramdan bi kadınla yorumlarda kavga ettim 😂 ona patladım desek daha doğru aslında 😂 bi video paylaşmış bulaşık makinasının içini temizleme videosu videonun üstünede bana dua ediceksiniz yazmış nasıl sinir oldum ya sen kimsinde sana dua edelim senin yaptığını herkes biliyodur ve uyguluyodur zaten😂😂😂 neyse azcık birine patlayınca rahatladım diyebilirim😵‍💫😂
Ayy sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün valla :rolleyes:

Herkese merhabalar 🌸13 haftalık ultrason Fotoma bakabilir misiniz cinsiyeti kesin değil

Eklentiler

• IMG-20230316-WA0005.jpeg
    IMG-20230316-WA0005.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 31
Sağlıkçımısınız bu bilgi önemli benim için teşekkür ederim. Benim tahlil biraz karışıkta atsam size anlarmısınız

Aman sabahlar olmasın 🤣 çoook sabahlıcaz ama çoook ta mutlu olucaz
Sağlıkçıyım ama karışık olanı yorumlayacak şekilde değil. Kadın doğum doktoruna danışmanız daha doğru olur.

Sağlıkçıyım ama karışık olanı yorumlayacak şekilde değil. Kadın doğum doktoruna danışmanız daha doğru olur.
Ben almanyada yaşıyorum burada bilgi verilmiyor sadece şöyle denildi bu değer yükselirse bebeğin ölür he eğildiğinde kan alıp takip edeceğiz.. bu nedir be değildir neye dikkat edeceğiz vs gibi bir bilgi verilmiyor o nedenle anlıyorsanız bende neye bakmışlar ne bu antikor ondan sordum ama tabi düşüncenize saygı duyarım

Merhaba hayırlı olsun🙏🧿 kaç haftalık bebeğiniz? Benim de şuan beta hcg 800 ama en son 20 ocakta oldum adet iki buçuk hafta sürdü adetim. Sonrasında hamile olduğumu öğrendim bir kaç gün önce. Ama kaç haftalık hamileyim bilmiyorum. 2 ay desem beta hcg değerim düşük geliyor sanki normal mi bilemedim… Yarın öğreneceğim ama içim içimi yiyor.
Hayırlı olsun. Ben ilk öğrendiğimde 780deydi galiba 4 hastalıktır galiba

Benim günlerdir oluyor doktora gittiğimde ise sıkıntı yok demişti birde bugğn var baya sancım az önce duştan çıktım hala var batma gibi şeyler ama geçmiyor bende anlamadım hiç bir şey
Geçmiş olsun.gaz sancısı olabilir mi? Ya da şiddetli öksürük filan yaşadın mı?

Medicana 30 dan başlıyor bana ekol ekstra bişey olmazsa 12.5tan başlıyor dedi daha tam araştırmadım her özelede güven olmuyor bi ekol içime siniyor ama bilemedim
30a mi yükselmiş. Tam hatırlamıyorum sigorta üzerinden bakmıştım geçen sene 22 görmüştüm fiyatı

Kizlar benim cumartesiden beri sancım oluyo düzensiz hastaneye gittim nst çekildi düzenli bı sancım çıkmadı iki haftada bir kontrol istedi progestan başladık tekrar

Kızlar geçen hafta kontrole gittim 25 haftalık hamileyim amniyon sıvısının alt sınırda olduğunu bol su içmemi söyledi son günlerde az su içiyordum hemen yükselir mi başına gelen var mı endişelenmeli miyim

Hadi ya bende burda fiyat vermediler yüksek fiyat söylücekler diye izmirde doğum yaparım diyodum memleket sonuçta bide 2 saatlik yol diye ama galiba orası daha beter hangi hastaneler sana o fiyatı verdi ?
İzmirde fiyatlar 20-23 bin gibi sanırım daha uygun duydunuz mu özelde

X