2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben pembe aldım baya bi iç gösteriyor o yüzden ayrı sabahlık da aldım
2 gecelik bir pijama takımım var ama geceliği giyerim diye düşünüyorum.tuvalet konusunda daha rahatmış. Biraz doğum yöntemiyle de alakalı sanırım

Ne bileyim doktorun yorumu prospektus derken bıraktım. En iyisi aile hekimine gideyim yarın

Ya inşallah öyle değildir anlık bir durumdur dualarım seninle

Ne bileyim doktorun yorumu prospektus derken bıraktım. En iyisi aile hekimine gideyim yarın
Doktorunu değiştiremiyormusun.bak mesela herkes tr de kullanmaya başlamışken burada benim Dr demir yazmadı diye haftalarca endişeli bekledim 7 hafta sonra kullanmaya başlamış oldum ve bence bu bir ciddi sıkıntı çünkü önemli demir eksikliği ve diğerleri de tabiki sen bunun peşini. Bırakma insan birazda kendi kendisinin doktoru olacak başka yolu yok kuzum ya

İdrara protein kaçağını tansiyon yapıyor ilaçla belki düzelir canını sıkma ama tuzu kes ben sürekli suyuma limon sıkarım bunun yanı sora ayrıca günde iki üç defada yarım yada tam limonu sıkın üzerine su koyup onu öyle içerim tansiyonu düşürüyor sarımsak düşürüyor düzenli tüketirsen düşük seyrediyor tansiyon bir dene bakalım açıkçası çok üzüldüm bende.aklıma gelen bir şey olursa yazarım sende araştır ilaç alsan bile ilaca destek olsun diye yap.birde gün için de hareketli olmak hafif spor yada yürüme bunlarda tansiyonu düşürüyor.tam olarak kaç çıktı bilmiyorım ama sanırım yinede işe yarar

Neşede çoktı kuzum geçmiş olsun ama ölçümlerindeki hiç sıkıntı yok maşallah cihaz verdi günde 4 kez birincisi açlık gerisi tokluk ölçüyorum daha hiç yüksek çıkmadı ama zaten çıkmasın eminimki sende de sorun çıkmayacaktır içini ferah tut

Kızlar kaşıntıdan ellerimi parçalayacağım. Kaşınan var mı? Yarın kontrolüm var 24 haftalığım bebek fazla kasılmaya karnımın bir yerindr toplanmaya başladı. Bu problemleri yaşayan doktordan öneri alan oldu mu acaba?

Kızlar günaydın. Ben artık rüyalarımda hep bebeğimi doğurmuş olarak gorüyorum. Benim bebek kız ama bugün rüyada ikiz erkek doğurdum. Emzirmeye çalışıyordum Geçen günde bebeğime akşama kadar bakmayı unutmuşum daha neler Yavaştan tırlatıyormuyum

Geçmiş olsun canım. Tansiyonun kaç çıkıyor? Benim de aynı problem var

Oooo oda bir şey mi bende hemen hemen her gün bir doğum olayı görüyorum ama normalmiş bak benimkinin birisi şöyle;normalde bebeğim erkek ben kız doğuruyorum kayınvalidemin aynısı minyatürü yani vah diyorum bu kız hemde sana benziyor ama ben oğlum olma fikrine alışmıştımm derken ama tamam olsun bunu 6 aylık doğurdum bakayım gayet sağlıklı maşallah dur ben gidip hemen bebek yapayım kalan 3 ayda o bitir bir üç ay da üstüne koy onu doğururum al sana iki çocuk diyorum doğum masasından kalkıp koşarak eve çocuk yapmaya gidiyorum.

Sorma kuzum o bende de var kullandığım uygulamada bu haftalarda bu tip rüyalar görmek normal artan hormonlardan kaynaklandığı yazıyodu

Çok sagol canım. 14/9 büyük 9/7 küçük
Sanada çok geçmiş olsun. Seninki kaç çıkıyor nasıl bir takip verdi doktorum, ilaç kullanıyormusun.
Gebeliğin 3. Ayından itibaren alfamet kullanıyorum. İlaçlı haliyle şimdilik normal. Ara sıra büyük tansiyonun 14 olduğu oluyor. Siz ne kullanıyorsunuz

Rüya bitmeden ikinciyi de yapabildin mii :))) Benimki rüya değil İlk kızım doğdu aynı kaynanam hahaha :)))

Rüya bitmeden ikinciyi de yapabildin mii :))) Benimki rüya değil İlk kızım doğdu aynı kaynanam hahaha :)))
Oooo gerçeğinde varmış maşallah.yok yapamadım ama gayretlice masadan kalktım koştum güya yapıcam kalan 3ayı o tamamlıcak 3daha beklicem nasıl olsa 6 ayda doğuyor bnm çocuk sağlıklıda diyorum iyi iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…