2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba kızlar suan 17+2 deyim Allah izin verirse. Yalnız benim 1 aydır bir sorunum var aşırı derecede vajinal kuruluk yasıyorum ve haliyle cşnsel ilişki olmuyor. Bunu yaşayan var mı birde çözümü var mı?
Bende kuruluk filan yok . Dün herkes yazmış bizde yaşıyoruz kuruluk diye çok şaşırdım. Hatta bende mi sorun var dedim bir an 😅.

Kızlar karnım hafiften büyümeye başladı 15.haftadayım hatta bi taraf daha büyük ve yattığımda iki gündür o taraf daha sert sanırım o tarafta hatta eşime de gösterdim banamı öyle geliyo diye sizden böyle olab varmı 🥰
benimde hep sol tarafıma gelip baskı yapıyor bebişim 🥰 artık kendilerini belli etmeye başladılar hatta elleyince kaçıyor 😂

Selam kızlar benim de kısmetse haziran 20-25i gibi doğumum 💖 şu an 13 haftalığım ilk hamileliğim. İnanılmaz bir hazımsızlık problemi yaşıyorum mide bulantısı gibi değil de ne yesem midemde kalıp oturuyor gibi berbat bir his. Zaten et vb yiyemiyorum hiç bir şekilde, tost ekmek patates tatlı ile besleniyorum. Onlar da yedikten sonra mahvediyor, tavsiyeniz var mı

Selam kızlar benim de kısmetse haziran 20-25i gibi doğumum 💖 şu an 13 haftalığım ilk hamileliğim. İnanılmaz bir hazımsızlık problemi yaşıyorum mide bulantısı gibi değil de ne yesem midemde kalıp oturuyor gibi berbat bir his. Zaten et vb yiyemiyorum hiç bir şekilde, tost ekmek patates tatlı ile besleniyorum. Onlar da yedikten sonra mahvediyor, tavsiyeniz var mı
Maden suyu içebilirsiniz.

15.haftadayim. Ben oynamasını hissetmiyorum sadece baskı yapıyor onu hissediyorum
Benim de karnımda bi baskı,gerilme hissi oluyor. Ama henüz hareket hissetmedim. Sadece 6. 7. Hafta gibi sağ kasığımda titreşim gibi seğirmeler oldu3,4 kez. Bir daha hiç hissetmedim. Heyecanla bekliyorum 15. Haftadayım

Benim de karnımda bi baskı,gerilme hissi oluyor. Ama henüz hareket hissetmedim. Sadece 6. 7. Hafta gibi sağ kasığımda titreşim gibi seğirmeler oldu3,4 kez. Bir daha hiç hissetmedim. Heyecanla bekliyorum 15. Haftadayım
eşim yatarken elini karnimda gezdirdi ve o ara yine baskı yapıyordu o bile anları aa burda dedi hemen😂 ben normalde zayıfim sanırım ondan hemen belli oluyor karnimda diğer yerler yumuşak bebeğin baskı yaptığı yer semsert oluyor ama azcık dokunsak içeriye doğru kaçıyor hemen 🥰 çok değil bir ay içerisinde hareketlerinide hissetmeye başlarız diye düşünüyorum🤲🏻

14 hafta gibi azaldı bende o durum ama hala fazla yersem ara ara yokluyor fakat kesinlikle o kadar şiddetli değil az kalmış sizin de geçer inşallah

Kizlar öyle kotuyumki 3 gündür boğazım basım kulaklarim çok gir grup olmusum .. oksurmekten kasıklarım yirtiliyo sanki .. ilaç vs. Kullanamıyorum da Allah aşkına ben napicam resmen bağışıklığın çöktü hiç birşeyde yiyemiyorum 😪😢😢

Bugün başka bi doktora randevu almıştım 15+2 olmuşuz cinsiyetini göstermedi bir dahakine kaldı artık : ( plesenta aşağıda denilenler için paylaşıyorum bu haftalarda plesentaların aşağı olması normal bu tanı 25. Haftadan sonra konulabilecek bir tanı dedi

Kizlar öyle kotuyumki 3 gündür boğazım basım kulaklarim çok gir grup olmusum .. oksurmekten kasıklarım yirtiliyo sanki .. ilaç vs. Kullanamıyorum da Allah aşkına ben napicam resmen bağışıklığın çöktü hiç birşeyde yiyemiyorum 😪😢😢
Geçmiş olsun doktora görün en azından rahatlatıcı bişey verir ateşede dikkat et yüksek ateş teklikeli olabiliyor

X