2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
evet yorumlarda vardı pembe de gidenler olsun maksat işlevi :KK53: Çok tatlı, aldığım ilk eşya diye sanırım duygusal bağ kurdum :rolleyes:
yaaaa 🙈🙈 ben de oğluşu öğrenince fuşya pek olmaz gibi gelmişti ama böyle takıntılarım yok daha çok etrafın lafları 🤣🤣 güle güle kullanın 🥰🥰

Kızlar doktor kontrollerinizi doktorlarınız mı belirliyo? Ben sanırım doktor değiştireceğim aslında memnundum ama.
Kendisi o kadar yoğun ki mesajlarıma 3 günde falan dönüyo. En son ikili test sonucunu gönderdi ne zaman gelmeliyim dedim daha tık yok
Sanırım 14. Haftada gitmem gerekiyor ama yine de söylemesi gerekiyor muydu
Benim doktorumda her kontrolde kendi söylüyor genelde ayda 1 çağırıyor bir problem yaşarsan erken gel diyor

Kızlar doktor kontrollerinizi doktorlarınız mı belirliyo? Ben sanırım doktor değiştireceğim aslında memnundum ama.
Kendisi o kadar yoğun ki mesajlarıma 3 günde falan dönüyo. En son ikili test sonucunu gönderdi ne zaman gelmeliyim dedim daha tık yok
Bencede değiştirmelisin yani bu acil durumlardan için bile ulaşılabilirlik çok önemli. Benim doktorum söylüyo tarih aralığını öyle randevu alıyorum.

Haklısınız kızlar, bu doktor için en başta demişlerdi hastası çok olduğu için problem oluyor diye haklılarmış. Bir tane daha vardı aklımda ona randevu alcam şimdi de. Zaten çoğu kişi en az 2 doktorla devam ediyo diye biliyorum
İyi doktorun da dezavantajı bu galiba çok yoğun olmaları :KK51:

Benim de doktorum bir daha ne,zaman gideceğimi söylüyor.Ben 13cü haftada bitişinde gitdim.Ocakta gideceğim zaman 17. hafta bitmiş olucak.14. hafta erken 16-17. haftalarda gitmelisiniz bence.

Kızlar karnım hafiften büyümeye başladı 15.haftadayım hatta bi taraf daha büyük ve yattığımda iki gündür o taraf daha sert sanırım o tarafta hatta eşime de gösterdim banamı öyle geliyo diye sizden böyle olab varmı 🥰

Haklısınız kızlar, bu doktor için en başta demişlerdi hastası çok olduğu için problem oluyor diye haklılarmış. Bir tane daha vardı aklımda ona randevu alcam şimdi de. Zaten çoğu kişi en az 2 doktorla devam ediyo diye biliyorum
Galiba özele gidiyorsunuz. Ben devlet hastanesine gidiyorum. Ama doktorlar hep söylüyor. En son şu haftada ikili tarama testin var kaçırma tarihi dediler. Tarama testini yaptırdım. Şu kadar sürede çıkacak randevu alıp gel dilan söylediler. Şimdi fetal dna yaptırdım. Doktor sonuç çıkınca hemen gel gibi uyarılarda bulundu.

Galiba özele gidiyorsunuz. Ben devlet hastanesine gidiyorum. Ama doktorlar hep söylüyor. En son şu haftada ikili tarama testin var kaçırma tarihi dediler. Tarama testini yaptırdım. Şu kadar sürede çıkacak randevu alıp gel dilan söylediler. Şimdi fetal dna yaptırdım. Doktor sonuç çıkınca hemen gel gibi uyarılarda bulundu.
Evet özel. Ben ikili test yaptırdım sonucu mesaj atacağım dedi 2 hafta bekledim attı. Ama şu tarihte gel demedi. Perşembe akşam sordum ne zaman geleyim hala cevap yok görüldü bile olmadı :KK51:

Evet özel. Ben ikili test yaptırdım sonucu mesaj atacağım dedi 2 hafta bekledim attı. Ama şu tarihte gel demedi. Perşembe akşam sordum ne zaman geleyim hala cevap yok görüldü bile olmadı :KK51:

Sonuçta özel seçmenizin birçok nedeni vardır. Seçme nedenlerinzii karsilayamiyorsa başka bir doktor arastirin

Sonuçta özel seçmenizin birçok nedeni vardır. Seçme nedenlerinzii karsilayamiyorsa başka bir doktor arastirin

Merhaba kızlar suan 17+2 deyim Allah izin verirse. Yalnız benim 1 aydır bir sorunum var aşırı derecede vajinal kuruluk yasıyorum ve haliyle cşnsel ilişki olmuyor. Bunu yaşayan var mı birde çözümü var mı?

Merhaba kızlar suan 17+2 deyim Allah izin verirse. Yalnız benim 1 aydır bir sorunum var aşırı derecede vajinal kuruluk yasıyorum ve haliyle cşnsel ilişki olmuyor. Bunu yaşayan var mı birde çözümü var mı?
Dün bu mevzuyu konuştuk canım. Aynı problemleri yaşıyoruz.

İki doktorla devam etmek bence gereksiz. Bir tane içinize sinen doktor bulsanız yeter. Amerikada avrupda doğuma kadar insanlar 3 kez gidiyor kontrole🙈 Biz çok pinpirikliğiz bence

X