2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
instagramda bi dolandırıcı varmış bebek ürünleri satan. dün happy mom uygulamasında görmüştüm bulunca yazacağım

Merhaba kızlar. Geçen gün hepsiburadada june markalı ürünlerde %30 indirim vardı. Ben de birkaç zıbın aldım. Kalitesi tahminimden çok iyi çıktı. İlk zamanlar giydiririm, çabuk küçülür diye 5li yarım kol, beyaz zıbın aldım 120tl. Kalıbı hellobabynin zıbınının 3 ayından bir işaret parmağı daha dar.
Bir de 2li mavi zıbınlar vardı beyazlardan çok daha kaliteli 76 tlye geliyordu. Mavilerin dokusu çok daha güzel. Kalıpları da tam kalıp. Almak isteyen olursa tavsiye ederim.
Lcwda 5li zıbınlar 300 civarında. Çabuk büyüdükleri için o kadar para vermeye değmez diye düşündüm.
SmartSelect_20221220-185421_Hepsiburada.jpg
SmartSelect_20221220-190054_Hepsiburada.jpg

Soğuk algınlığı değil canım, test yaptıranların %90 i ya infulenza yani domuz gribi yada covid çıkıyor, felaket bir salgın var

Ayy öyle bisey varsa dr a sorayim kullanayim ya olecem haftalardır, azaldı diyorum başa sarıyor tekrar

Ben öyle bisey kullanmadım hiç canım karistirdin galiba
Olabilir canım, ben sen de prograf kullanmıştın diye hatırladım, kusura bakma :) Tez zamanda kendini toplarsın inşallah 🙏

bugğn Dr kontrolüm oldu cinsiyetimiz belli oldu oğlum 💙 olacakmış karaciğer konusunda şunu dedi tahlil ve ultrason için randevu alacağım safra taşı olabilirmiş
Oyy maşallah kuzum Allah bağışlasın bu arada benim safrada 2 dene taş vardı kızım 11 aylıkken ciktiydi daha da kontrole gitmemiştim şimdiki hamileliğimde dolayı doktora anlaticam tabi ins bu sefer sıkıntı çıkarmaz bana takibini yaptır kuzum 😘bende yarın gidiyorum bakalım ne çıkacak ferik mi civciv mi 🤣🤣🤣🤣yani kız mi oğlan mi

Oyy maşallah kuzum Allah bağışlasın bu arada benim safrada 2 dene taş vardı kızım 11 aylıkken ciktiydi daha da kontrole gitmemiştim şimdiki hamileliğimde dolayı doktora anlaticam tabi ins bu sefer sıkıntı çıkarmaz bana takibini yaptır kuzum 😘bende yarın gidiyorum bakalım ne çıkacak ferik mi civciv mi 🤣🤣🤣🤣yani kız mi oğlan mi
ferik miiii 🤣🤣

Ayy ben daha alışverişe başlamadım 🤦🏼‍♀️ çoğunuz başlamışsınız 😊

ben yeni yıl gelmeden almaya çalışıyorum bu ay tam anlamıyla battım 🤣🤣
Benim eşim şehir dışında ilk alışverişi beraber yapıcaz 😊beni bekle dedi onu bekliyorum oyüzden daha almadım benim yılbaşından sonraya kalcak artık

Kızlar merhaba, benim de bugün kontrolüm vardı. Cinsiyetinden emin olmak için doktorum tekrar çağırmıştı. Kesin olarak erkek :)
doktorum 20 gün sonra tekrar çağırdı, o zaman ben organlarına detaylı bakacağım, ama bir kere de perinatologun görmesini isteyeceğim dedi.
Şehir hastanelerinden ya da devletten perinatolog randevusu alamadım. Nasıl gidilir acaba
Size randevu açmaları lazım. Perintolog bölümünden. Yoksa alınmıyor

X