2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ölücemmm🤣

Eklentiler

• 85A9E36B-FAD8-4223-A692-5B699BCD3BA2.png
    85A9E36B-FAD8-4223-A692-5B699BCD3BA2.png
    633,7 KB · Görüntüleme: 134
Kızlar mide yanması yaşayan var mı? Son bi kaç gündür hareket edince mideme doğru baskı yaşayınca falan mide suyum boğazıma gelip gidiyor midem hiç bulanmadı benim bu zamana kadar yine bulanmıyor ama şuan hem bu durumu hemde mide yanması yaşıyorum sizlerde var mı ?

Kızlar mide yanması yaşayan var mı? Son bi kaç gündür hareket edince mideme doğru baskı yaşayınca falan mide suyum boğazıma gelip gidiyor midem hiç bulanmadı benim bu zamana kadar yine bulanmıyor ama şuan hem bu durumu hemde mide yanması yaşıyorum sizlerde var mı ?
Evet ben mide yanmasını çekiyorum maalesef ama yediklerime dikkat ettiğimde daha az oluyor. Eğer çok zorlarsa doktora söyle ben söyledim rennie duo şurup verdi henüz bir kere içtim çok zorlarsa içmeyi planlıyorum.

kızlar merhabalar nasılsınız :) ben 17. haftamdayım sanki ilk aylar daha çok enerjim vardı şimdi sürekli uyumak istiyorum hep halsizim hiçbir şey yemek istemiyorum gece uyandım bulantı ile oturup ağladım benim hamileliğim hep zorlu mu geçecek diye Rabbime yine çok şükür hamile kalabildim ama rahat hamilelik geçirenlere çok özeniyorum

Bende de mide ekşimesi 4 gündür sabah kahvaltidan sonra başlıyor. Usuttun mu midemi yoksa gebelikten mi anlayamadim

Kızlar ikili tarama test sonucu için hastaneye çağırdılar mı sizi. Doktor telefon etseniz olur demişlerdi. Hastaneyi aradım sonucunuz çıkmış telefonda bilgi vermiyoruz. Gelmeniz gerekiyor dedi sekreter. İçime kuşku düşürdü. Özel hastane bu arada
selam canım ben doktoruma whatsapptan attım sonucu o da ses kaydıyla dönüş yaptı. Özel hastaneyse direk doktorla görüşebilmen lazım. inşallah sonuçların iyiyse niye hastaneye gidesin ki.

İşte benimde öyle oluyor. Bende anlamadım. Sanırım gebelikten. Göğüs hassasiyeti dışında ilk kez başka bir belirti hissediyorum. 🙈😂
Bende de mide ekşimesi 4 gündür sabah kahvaltidan sonra başlıyor. Usuttun mu midemi yoksa gebelikten mi anlayamadim
mde

Kızlar puset örtüsünü nasıl dikiyorsunuz ya maşallah. Ben Ankara'da çok pahalı olduğu için Nigde'den bir instagram satıcısına diktirmek için sipariş verdim. Topluca 1500 liraya geldi. Kargo ücretsiz. Satıcının kullanıcı adı minisamuslinbebek. Yılbaşından sonra zam olacakmış. Ben siparişi verdim ama kumaş seçimini cinsiyet belli olunca sonra yapıcam dedim. Her şeyi isim nakışlı almak istedim. Neleri kaça sipariş ettim yazıyım:
Babynest 350tl,
Emzirme minderi 175tl,
Yastık ve battaniyeli isim nakışlı hastane çıkış seti 550tl,
Nakışlı puset örtüsü ve puset minderi seti 415tl.
Fotoğrafını ekliyorum.

Eklentiler

• FotoGrid_20221220_134932849.jpg
    FotoGrid_20221220_134932849.jpg
    174,9 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar puset örtüsünü nasıl dikiyorsunuz ya maşallah. Ben Ankara'da çok pahalı olduğu için Nigde'den bir instagram satıcısına diktirmek için sipariş verdim. Topluca 1500 liraya geldi. Kargo ücretsiz. Satıcının kullanıcı adı minisamuslinbebek. Yılbaşından sonra zam olacakmış. Ben siparişi verdim ama kumaş seçimini cinsiyet belli olunca sonra yapıcam dedim. Her şeyi isim nakışlı almak istedim. Neleri kaça sipariş ettim yazıyım:
Babynest 350tl,
Emzirme minderi 175tl,
Yastık ve battaniyeli isim nakışlı hastane çıkış seti 550tl,
Nakışlı puset örtüsü ve puset minderi seti 415tl.
Fotoğrafını ekliyorum.
çok güzelmiş güle güle kullanın 😻😻😻

X