2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bağ ağrısı olabilir karın genişledikçe bağlar geriliyor kötü düşünme

Bende oğlanda karında çizgi olmuştu ve kıllanma olmuştu göbek ve göğüste, kızda olmadı. Bunda da henüz olmadı bakalım cinsiyet ne olacak

Öyleyse benimde o yüzden bende beyaz tenliyim

Geçtiğimiz hafta 45 saat süren şiddetli başağrısi yaşadım.. Allah kimsenin başına vermesin
Benimde yatakta sagimdan soluma dönerken yada aniden kalktığımda kramp giriyor. Yüksek ihtimal magnezyum eksikliği...cuma kontrolüm var Dr a soyluycem

ayyy olabilir ben biraz esmerim göbek deliğine kadar bi çizgim var.. çin takvimine göre bana da erkek çıktı

benim de bir hafta kadar çok kötü ağrım oldu nefes alamıyordum burnum vs tıkalıydı sinüzit idi sanırım.. biraz antibiyotik kullandım :/ son 2 gündür iyiyim. belki soğuk almışsınızdır

Merhaba ben de sizinle benzer durumdayım. 1-2 defa içmemeyi denedim belki gerek kalmamıştır artık diye ama o günleri perişan halde geçirdim. Bir an evvel temin edip başlamışsınızdır yeniden umarım.

günaydın kızlar. prilam bende baş dönmesi yaptığı için bıraktım ben. çok şiddetli baş dönmesi yaşadım, daha tehlikeli geldi. doktorum haftasonları dene, belki denk gelmiştir dedi. önümüzdeki haftasonuna kadar bulantılarım devam ederse alıcam.

cinsiyet için bir tahmini olduğunu söyledi doktorum ama bizimle paylaşmadı, belki değişir diye :)

Kızlar günaydın maalesef gripten bende nasibimi aldım burnumu hissetmiyorum neler uyguladınız zencefil bal dışında?
günaydın çok geçmiş olsun
benimki sinüzite daha çok benziyordu ve ilaç kullanmak zorunda kalmıştım
burnun tıkalı olursa eczaneden serum fizyolojik alıp burnuna sıkmanı öneririm ben günlerce nefes alamadım.
ama midem ağrırsa sıcak doğal süt içtim. meyve daha çok yedim. et suyuyla haşlama çok içtim. belki bunlar işe yarar

Deneyeyim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…