2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hepsiburada da june bebek çoraplarında %30 indirim var. 3 çorap 20 liraya geliyor.
Bir de babyjem marka bazı ürünlerde indirimler var. Ben 10lu ağız mendili aldım. 31 tlye geldi. Belki ilgilenen olur.

Sağol csnim benim de 4 haftalıkmis,ince rahim duvarın dedi korktum biraz daha önce tüp bebekle düşükler olunca
Allah korusun her gebeliğin kendine özel, şuanda endişelenmen bebek için daha çok zarar bu yüzden kötü düşünmemeye çalış

Kızlar merhaba , ben bu gece bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim .. 12. Haftadayim saniyordum,hafif bir kanama oldu pembemsi,doktora gittim.bebek 8 9 haftadan sonra gelişmemiş ...daha önce başına gelen var mı ,yarın gideceğim,beni ne bekliyor ?
Öncelikle geçmiş olsun zor bir süreç. Daha önce benimde başıma geldi 10. Haftadaydım ilaca rağmen lekelenmem geçmeyince gitmiştim bebek 8. Yada 9. Haftada kalmıştı. bana ilaç verildi ilaçla düştü tamamı düşmeseydi kürtaj olacaktı. Kimi doktor da direk kürtaj yapıyor doğum sayın vs. Etkileyebilir durumu. Doktor görüşüne, karşılıklı konuşmanıza bağlı karar verilebilir. Yatış verilebilir de aynı gün çıkabilirsiniz de yanınıza pijama vs. Alın sonrasında kanamanız da oluyor pedde alın. Tekrar geçmiş olsun umarım en kısa sürede toparlarsınız.

Kızlar merhaba , ben bu gece bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim .. 12. Haftadayim saniyordum,hafif bir kanama oldu pembemsi,doktora gittim.bebek 8 9 haftadan sonra gelişmemiş ...daha önce başına gelen var mı ,yarın gideceğim,beni ne bekliyor ?
Benim ilk gebeligimde öyle oldu maalesef kürtaj oldum muhtemelen kürtaj olursun çok üzüldüm geçmiş olsun kuzum

Rabbim evladinizi size şefaatçi kılsın ... Çok üzüldüm coook😔 önce toparlanin.

Bu topicin en hastalıklı bireyi ben gibi hissediyorum. Bı şikayet edip kaçıyorum kendimi hep 🥲
Şimdiki sorunumuz idrar yolu enfeksiyonu... Geçtiğimiz cuma idrar tahlilimde lökosit çıktı. Ve kanda crp 8 çıktı. Dokto munoral şase verdi. Ama o zaman hiçbir yanma yoktu idrar yollarında. Şimdi dünden beri cisten sonra yanmam var. İlaç fayda etmedi anlaşılan. Napiyim sağlık ocağına gidip tahlil versem olur mu?

Hepsiburada da june bebek çoraplarında %30 indirim var. 3 çorap 20 liraya geliyor.
Bir de babyjem marka bazı ürünlerde indirimler var. Ben 10lu ağız mendili aldım. 31 tlye geldi. Belki ilgilenen olur.
ağız mendillerinden aldım çok teşekkür ederim

Bu topicin en hastalıklı bireyi ben gibi hissediyorum. Bı şikayet edip kaçıyorum kendimi hep 🥲
Şimdiki sorunumuz idrar yolu enfeksiyonu... Geçtiğimiz cuma idrar tahlilimde lökosit çıktı. Ve kanda crp 8 çıktı. Dokto munoral şase verdi. Ama o zaman hiçbir yanma yoktu idrar yollarında. Şimdi dünden beri cisten sonra yanmam var. İlaç fayda etmedi anlaşılan. Napiyim sağlık ocağına gidip tahlil versem olur mu?
ay ben de çok hastalıklıyım eşim yeter artık hastayım deme diyor 🙈 doktorum bana piyeloseptyl isimli ilaçtan vermişti 3 defa kullandım kesilmişti idrar yolu enfeksiyonu

Çook üzüldüm canım benim Rabbim yeniden hamileliği yaşatmayı nasip eylesin belki sağlıklı değildi öyle de düşünmek lazım hakkında hayırlısı olsun büyük ihtimal kürtaj yaparlar çok çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun 😔😔😔

Çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda sağlıklı hayirli evlatlar nasıp etsin inşallah. Herseyde bi hayır vardır deyip metin olmak gerek, elden başka bir şey gelmiyor. 😔

X