2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Park yataklar güvenli olmadığı için yurtdışında tercih edilmezmiş, bizde almıştık kullanamadık, portatif taşınabilir beşikler 7 8 aya kadar çok iyi oluyor, sonrasında bütçesi uygun olan için korunaklı bazalar, yada mobilya beşik kullanmak gerekiyor. Benim tecrübemde bu yönde 😊
Öyle tabi ben çocukları bir yaşına kadar portatifre yatırdım .. sonra 4 yaşına kadar park yatak 🥰🤭 bunada Allah nasip ederse portatif alacağım insaAllah 😇

Kızlar 12.haftamdayım prilam dr kullanıyordum yatmadan iki tane iki haftadırda iyiydim ilaç bitti pazartesi alırım diyordum hem doktora gidicem hem de belki geçmiştir bulantılarım diye dün kullanmadım gayet iyiydim bugün berbat haldeyim sabahtan beri çıkarıyorum suyu bile başım ağrıyo hiç böyle olmamıştım bişey yiyemedim ama çıkarmaya devM su çıkarıyorm resmen benim gibi olan varmı ilaç içmediğim için daha mı ağır bulantım oldu bu kadar hiç olmMıştm
selamlar çok geçmiş olsun
benim bulantılar 6-7 gibi başladı 10 ve sonrası çok yükseldi. 12.haftaya ağır bi griple girdim öksürsem kusuyordum balgam çıkarıyordum. bugün 13+1 olduk iki gündür mide bulantısı anlamında çok iyiyim. inşallah sizin de bir haftaya kalmaz geçer 🙏

Kızlar dışardan bakılınca hamile olduğunuz anlaşılıyormu. Karnınızda büyüme oldumu?
Benim özellikle bu hafta belirginlesmeye basladı. Sürekli tartiliyorum şuan kilo da pek almamışım. Veee bugün ilk kez bebeğimi hissettim. Gerçekten böyle bir şey hiç hissetmemiştim. Bağırsak hareketi vs olsa hep yaşadığım şey ve bu çok daha farklıydı 🥰🥰🥰

Kızlar bu arada göbüşlerinize çatlamasın diye birşeyler sürmeye başladınız mı? Ve ne sürebiliriz?

Benim özellikle bu hafta belirginlesmeye basladı. Sürekli tartiliyorum şuan kilo da pek almamışım. Veee bugün ilk kez bebeğimi hissettim. Gerçekten böyle bir şey hiç hissetmemiştim. Bağırsak hareketi vs olsa hep yaşadığım şey ve bu çok daha farklıydı 🥰🥰🥰
🥰🥰🥰oyy yerim onların hareketlerini. Darısı tüm çocuk isteyen bacılarımızın başına. Çok büyük nimet rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.

çok alakasız şeyler alıyor olabilirim 🙈🙈

Eklentiler

• 15C67900-4AE0-4DBB-8314-41D7F8AF6656.jpeg
    15C67900-4AE0-4DBB-8314-41D7F8AF6656.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 123
Bende hissettim bir kaç gün önce hatta aynı anda eşim hemen dokundu sabah saatiydi.ve hayatta bağırsak hareketine benzemiyor dokunarak anlaşılıyor inşallah kısa sürede yeniden yaşarız

kızlar 13 haftada cinsiyet öğrenen varmı? 13.haftaya randevü aldım belli olmuyorsa iptal edeceğim 😂😂

size çin takvimini bırakayım kızlar

Eklentiler

• 8BC1EBEE-731C-46F7-8E80-16CBDD9CC4E1.jpeg
    8BC1EBEE-731C-46F7-8E80-16CBDD9CC4E1.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 95
bir de şey okumuştum göbekte oluşan çizgi deliğe kadarsa kız deliğin yukarısında da varsa erkek yazmışlardı 🤣

Yok güveniyorum 18 senelik doktorum. Evet gebelik şekeri son iki hamileliğimde insülin kullandım zaten şekerim hep sınırda onun için bundada çıktı şimdilik ölçüp not alıyorum 10 gün sonra tekrar gidecem çok yüksek ihtimal tekrar insülin kullanacam çünlü diyet fayda etmiyor😔😔
Geçmiş olsun canım.😘

Ben hiç duymadım böyle bir durumu yaşadığım ülkede.
Duymadıysan olmayabilir.bana doktor verdi kağıdı ve açıklama yaptı standart bir uygulama.Ekstra doğum ucreti var mı siz de? Yoksa zaten ödeme alacağın durum da yoktur.Burda ödemeyi dogumdan sonra sen yapıyorsn özel hastane gibi sonra evrakları götürüp; bak ben hamileliğimde muayeneme gittim kontrollerimi oldum dogumuda yaptım diyip paranı geri istiyorsun 😁 anne babaya kalmadan otomatik ödeme yapılsa daha güzel olur tabiki

X