2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim 12 de sadece benzetti değişebilir dedi kesin olmuyor bu haftalarda çoğu doktor söylemiyor oyüzden
anladim canım su yeni yil zamlari gelmeden bende indirimlerden zamsiz fiyatlardan yararlanmak istiyorumda cinsiyet belli olmadan alamiyorum dogru duzgun bir sey biran once belli olsun istiyorum o yuzden

Bizim burda mutterkindpass var. Çocukla ilgili bilgileri kaydediyor her kontrole gittiğinde, hamilelikten 15 yaşına kadar yapılan kontrolleri not alıyor eğer aksattığın kontrol olursa çocuk parasını etkiliyor. Sizin uyguladığınız bir sistem yok canım. Doğum ücreti yok.

anladim canım su yeni yil zamlari gelmeden bende indirimlerden zamsiz fiyatlardan yararlanmak istiyorumda cinsiyet belli olmadan alamiyorum dogru duzgun bir sey biran once belli olsun istiyorum o yuzden
Bende daha başlamadım cinsiyeti bekliyorum

Daha güzel evrakla uğraşmıyorsun

bir de şey okumuştum göbekte oluşan çizgi deliğe kadarsa kız deliğin yukarısında da varsa erkek yazmışlardı
Benim göbekte çizgi yok ya
Yaş sat kese ve kalp atışı hafta bilgisi ile tahmini doğum tarihini yaz ben ekliyorum
Ben eklettim canım, ekli değilsem yazayım sana zahmet eklersin yaş 36, şat 29 agustos, kalp atışıni dinledik, haftasi 13+6, tahmini d t 05.06 2023

Son düzenleme:
Kızlar, civil den aldigim puset geldi, açık halini çekmeyi unutmuşum, zor yere kaldırdık, çok güzel biz çok beğendik, kendi minderi bile yumuşacık kadife gibi, gayette iş görür kalitede

Eklentiler

• 20221204_193859.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 66
Sitede gorunenin aynisi zaten bu sekilde

Eklentiler

• Screenshot_20221204-194253_Chrome.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 75
  • Screenshot_20221204-194243_Chrome.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar son 3 gündür sürekli başım ağırıyo sizde de baş ağrısı oluyor mu ? Hormonlardan diye düşünüyorum doktor yeni vitaminlere başladı onların yan etkisi mi bilmem uyku düzenimde normal anlamadım

Kızlar siz ebirsey danisicam 3 gündür karnimda tuhaf bir kasılma oluyor en çokta göbek çevresinde ya acayip resmen anlık ağrı kramp olunca resmen bağırıyorum acayip birşey anlık oluyo istemsizce sanki ip geriliyo gibi oluyo benin gibi olan varmı ayın 29 sine randevu aldım

Benim göbekte çizgi yok ya

Ben eklettim canım, ekli değilsem yazayım sana zahmet eklersin yaş 36, şat 29 agustos, kalp atışıni dinledik, haftasi 13+6, tahmini d t 05.06 2023
Keseyi ve kalp atışını gördüğünde kaç haftalıktın

bir de şey okumuştum göbekte oluşan çizgi deliğe kadarsa kız deliğin yukarısında da varsa erkek yazmışlardı
Bendede henüz çizgi oluşmadı genelde esmerlerde daha çabuk beliriyormuş ben sarışınım belki ondan daha belli olmadı çin takvimi erkek dio ama 12+0 da doktorum kıza benzetti haftaya kontrolüm var kesinleşir kız çıkarsa göbek çizgiside çin takvimide yalan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…