2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aminnn kuzum inşaAllah

Kızlar ebebek in internete özel böyle bi beşiği var mağaza satışı olmadığı için gidip inceleme şansı yok sizce nasıl duruyor ablama gösterdim pek sağlam değil gibi dedi bilemedim
Bu tarz bişey almak istiyorum ama kalitelileri baya pahalı bu da 1000 liraymış ne diyorsunuz

Eklentiler

• Screenshot_20221202_143118_com.solidict.ebebek.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 58
harika çok iyi olmuş güle güle kullanırsınız inşallah. 10+6 biraz erken gibi alışveriş için benim açımdan ama alınsa da iyi olacak gerçekten
Piyasa şartları sürekli değişiyor canım, 1 ay önce aldığın fiyata 1 ay sonra şükrediyorsun ıyiki almışım diye, yavaştan toparlamak gerek, unisex renkleri tercih ederek, ufak ufak alinmali bende
Benim oglanda 6 bucuk yasinda, kiyafetleri dunyalar kadar, eltimin kızıda 7 buçuk yaşında onada ben baktım, kıyafetleri küçüldükçe benim bazanin altına koymustuk onlarda duruyor, 2 tane iç zibinla 2 3 tane patikli patiksiz alt alsam, ağız bezi, bebek bezi gibi ihtiyaçlar var sadece, ıslak mendil stoğuda yaptım, isteyen olursa hepsiburada 12 li ıslak mendil 58 tl ye düşmüş

Eklentiler

• Screenshot_20221202-144407_Hepsiburada.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 61
Bu tarz beşikler çok kullanışlı olmuyor, biz ahşap beşik almistik, 8 ay onu kullanamadık, şu pratik beşikler varya heryere tasiyabildigin onlar en güzeli, 8 aya kadar çok rahat ettim, sonrasında ahşap beşiğe koyduk, birde park yatak almıştık oda kullanissiz, çocuk içinde oynar felan hikaye kuyu gibi çocuk tek başına oynarmi sallasan sallanmiyor, bizim besikleri ekleyim

Eklentiler

• Screenshot_20221202-145147_Hepsiburada.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20221202-145000_Hepsiburada.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 55
Park yatak ben de çok sevmiyorum kardeşim doğum yapıcak onun küçük beşiği var benimki doğana kadar onunki 6 aylık oluyor küçük beşiği ondan alıcam 6 aya kadar onda yatar muhtemelen bunu sonrası için soruyorum
Bir de bu da iki kademeli size attığım alt kademe fotoğrafı biraz yukarı kaldırabiliyorsunuz yenidoğandan itibaren kullanılabilir diyolar

Siz kız erkek ikisini de sağlama almışsınız ayları da denk gelirse güzel olur benim yeğenim kış bebesi benim doğum kismetse yaz olacak ama çoğu şeyi zorlucam olmasi için

Siz kız erkek ikisini de sağlama almışsınız ayları da denk gelirse güzel olur benim yeğenim kış bebesi benim doğum kismetse yaz olacak ama çoğu şeyi zorlucam olmasi için
Aynen, ayları denk gelir, 0 dan 7 yasa kadar herşeyden var, hala daha da buyudukce birikiyor kiyafetler, oglumda kuzenide mayis dogumluydu, 10 takimdan fazla zibin takimi var sadece, eltimin kizina, 10 gunlukten 7 yasina kadar baktim, annesi ikinciyi doğurunca isten cıktı 8 aydır daha annesinde, o yasa kadar hemen Her şeyi bende, ikinci de oglan olunca istemedi bana kaldı, puseti bebek arabası kırıldığı sadece, puseti uygun aldım arabada hediye gelecek, pusette gelecekte ağustosta gelecek 2 ay çocuğu nasıl tasiyam diye aldim

kullanışsız oluyor malesef bu tarzlar benim 2. gebeliğim kızımda ahşap bu tarz bir şey aldım ama hareketlenmeye başladıkca tehlike yarattı 1 yaşında falan yastıklarını koyup inmeye kalkışınca düştü alt tarafında çekmecesi vardı daha sonra da o çekmeceleri acıp içine kendi girip çıkmaya başlayınca iyice korkuttu ve hemen kaldırdık o yüzden bana park beşik şu an daha mantıklı geliyor en azından düşme tehlikeleri olmuyor :)

Düşme tehlikesi olmasın diye çekmeceli olanlardan değil bunu beğendim aslında 2 kademeli alt kademede baya derin oluyor gibi ama dediğim gibi gidip görmeden almak da içime sinmiyor hiç

Merhaba,11. haftadayam,2-3 gündür belirtilerim artık yok.Bir bulantım vardı o da yok artık.Karnım da öne doğru yumru şeklinde çıkmış gibi.11,12,13-cü haftalarda olanlar siz de kendinizi hamilelikten önceki gibi hiss ediyor musunuz?
Hamilelik takvimi bende görünmüyor,sizde de öyle mi?

selamlar bende de görünmüyor iki gündür.. ben de şu grip belasını atlatsam galiba başka şikayetlerim kalmadı gibi hissediyorum. çok öksürüyorum ama iki gündür kusmuyorum. benim bugün 13+0. acaba 14 mü demeliyim 13 mü

Ohh ne güzel sadece çok beğendiğiniz seyleri alırsınız gerisi zaten hep ayni oluyor modasi falan da yok

Acil şifalar dilerim.13cü haftanız doldu bu gün,sabahdan 14 artık

Mobilya beşik kesinlikle almayın hiç kullanisli değil .. tanlvsiyem anne yani portatif veya park beşikler ..tecrubeyle sabit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…