2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
bundan sonra yol göstericimiz sensin alışveriş canavarı gerçekten çok güzel almışsın. ben de fiyat vs bakıyorum ama hiç aklımda kalmıyor sanırım bi liste yapmalıyım

günaydın çok geçmiş olsun
benim bu tarz bir ağrım olmadı belki de enfeksiyonlarla uğraşmaktan fark edemedim ama doktorum içinde folik asit d vitamini omega demir çinko vs olan pregnom vermişti şimdi 2.kutuya başladım

Size de çok geçmiş olsun Bende akıntı ve kaşıntı basladı birde. Bünyem mantar vs gibi şeylere çok yatkın hemen olurum. Bu yüzden hisseder hissetmez doktoruma söyledim ilaca başladım umarım hepimiz çok iyi oluruz

çok iyi yapmışsınız biraz zamana bırakmak istiyoruz ama bence erkenden fark edip önlemek en güzeli geçmiş olsun inşallah artık tadını çıkaralım şu hamileliğin ya

Aslında yaşamadım. Kırmızıydı ama devamı da gelmedi çok şükür. Bugün kontrole gidicem inşallah sıkıntı yoktur.

harika çok iyi olmuş güle güle kullanırsınız inşallah. 10+6 biraz erken gibi alışveriş için benim açımdan ama alınsa da iyi olacak gerçekten

kızlar 10+6 decavit kullanamıyorum. karnımın içi acıyor iki gün ağrı çekiyorum. beslenme bozukluğum var kullanmam gerekiyor ama ne yapsam bilemedim birde bu su konusu beni mahfediyor su içemez oldum günde kaç L su içiyorsunuz?

Benim de karnımda ağrı çok oluyordu doktorum magnezyum verdi yaklaşık bir hafta önce. Ancak ben ağrım olunca içiyorum her gün içmiyorum günde 2 maden suyu içiyorum bol magnezyumlu yazanından

Aynen valla haklısın aynı düşüncedeyim

Bncede kız kızda 3 çizgi olurmış birde klitoris pipi gibi görünürmüş o bedenle bu haftalarda yanılma çok oluyor 16. Haftada falan yine git bakın bakalım o zaman. Belli olur

Yok yatma şimdiden alıştır kendini kan akışını kesme ben ömrümde yüzüstü dışında dalamadım uykuya çok zorlanıyorum ama yatmıyorum daha artık

Siz anlıyormusunuz cinsiyet tahmininden

Kızlar bnde bebek arabasına dolaplarına falan bakıyorum fiyatlar artıyor.kıyafetlerini anneannesi herşeyini almış.babaannesi de gelirken getirecek.içim çok rahatladı büyük eşyalarına bakarız bizde artık bakalım neler olur kısmet artık

Kızlar 12. Haftadakilere sesleniyorum göbüşünüz çıktı mı merakla çıkcağı günleri bekliyorum da
10+3 üm yavaş yavaş göbüşüm belirginleşmeye başladı eşim ve ben dışında daha kimseye söylemedik biraz daha bekliyorum 3. Ayı da doldurayım çocuklarım duyunca çıldırıacaklar sevinçten çok istiyorlardı sabırsız oldukları için hemen söylemek istemedim 9 ay geçmek bilmez onlara Bu arada 4. Hamileliğim ellerinizden öper bir oğlum iki kızım var en küçüğü 6 yaşında❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…