2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
çok üzüldüm inşallah seni çok zorlamıyordur bu durum sağlığın için gerekli olduğuna göre lütfen aksatma
Çok teşekkürler canım. Yani zorlama doğuma kadar parmakların delik deşik oluyor günde 4 kez şeker ölçüyorum üç kezde iğne vuruyorum bazen şeker düşüyor aniden o kötü yoksa benimki gelip geçici rabbim devamlı bu durumda olanlara yardım etsin, sabır versin. Şeker hastalığı disiplin ve sabır isteyen bir hastalık

Kızlar bugün dr kontrolüm vardı 9+4 günüyle tam uyumlu. 12. Haftada tekrar çağırdı. Sonra ayda 1 çağıracakmış. 12. Haftaya kadar folik asit sonra multivitamin ve demir başlayacakmışız.Fetal dna için randevu aldım. Tam 11 haftalıkken yaptıracağım iş yerimde gelip kan alacaklar. Fetal DNA 390 dolar ama hastane anlaşmamız var dediler 6000 fiyat verdiler. Ama bence zaten 6000 e yapıyorlar SMA ve kistik fibroziste eklettim ben onlar için de ekstra 6000 istendi. 10 12 iş gününde çıkıyormuş. İnşallah herşey tertemiz çıkar.

Ben magvital toz var onu içiyorum bana da kaşık ağrım için verdi
Magnezyum sonrası ağrında bir azalma oldu mu? İlk üç ay verilmiyorsa diye endişe etmiştim ama bende kullanmaya başlAyım o zaman inşallah sağ salim fazla ağrı olmadan yerleşir bebeklerimiz : )

Benim de 2 hafta sonra ikili testim var. Umarım hepimiz bebeklerimizi sapasağlam kucağımıza alabiliriz.
Aslında kötü düşünmüyorum ama şu ikili testten iyi haberler duymayı çok istiyorum. Biz sma testi de yaptıramadık artık anlamı yoktur zaten yapmanın da.

Önceden sma durumunu bilmek elbette daha iyi ama artık bebek doğduktan sonra topuk kanından bakıyorlar

Merhaba.Düşüğünüzün başladığı tarihe göre 10+3 öylemi?Bende de 2 hafta geriden geliyor,geç döllenme dedi doktor
Merhaba, evet düşüğüm 8 eylülde olmuştu. 9 eylülde normal adet görmeye başladım, 1 hafta sürmüştü, onu baz aldılar ama ovülasyonun ne zaman gerçekleştiğini bilmiyoruz tabi, arada 1 hafta bi süre var ama kime sorduysam bebekler yakalıyor haftalığını ilerleyen aylarda dediler

Merhaba, benimde kusmam arada oluyordu fakat şu ara soğandan tiksindim sanırım ne zaman kokusunu alsam direk çıkarıyorum, asit boğazımı yakıyor, çünkü safra kusuyorum genelde, boğazımın acısı beni çok zorluyor

Magnezyum sonrası ağrında bir azalma oldu mu? İlk üç ay verilmiyorsa diye endişe etmiştim ama bende kullanmaya başlAyım o zaman inşallah sağ salim fazla ağrı olmadan yerleşir bebeklerimiz : )
Ben 12+ lardayım şuan bir kaç gündür kullanıyorum sanki biraz azalma başladı gibi. İshal yapabilir dedi birde

selam güzel hamişler 9 haftaya girdik cinsiyet tahmini yapabilen varmı acaba

Doktorunuza söylediniz mi ben sabah mesaj attığımda hastaneye çağırdı serum taktı. Bir de prilam dr yi sordum önerir misiniz diye evet kullanabilirsin akşamları 2 tane dedi. Serumdan sonra iyiyim şükür bakalım prilam da işe yararsa çok iyi olucak

çok geçmiş olsun öyle haklısın ki benim eniştem senelerdir şeker hastası dediğin gibi bizim şikayetler 9 ayda biter ama onlar bir ömür bu hastalıkla mücadele ediyorlar.. rabbim yardımcın olsun kolaylaştırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…