2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hesaplamanda bir yanlışlık olmasın canım benin son adet tarihim 04.09.2022 ben şuan 11+5 günlük gebeyim senin nasıl 12+5 günlük oluyor senin sat bende sonra

Kızlar merhabalar bulantı 12.haftadan sonra kesilir diyorlardı da inanmıyordum ama benim de öyle oldu çok şükür. Bu arada şiddetli kusmadan dolayı idrarimda keton vs çıkmıştı kilo kaybım olmuştu hastanede yatırdılar vs. İlaç bile fayda etmiyordu sürekli rapor alıyordum ama çok şükür 2 3 gündür çok çok azaldı bulantım. Yarın 13 haftalık olacağız inşallah sizin de en kısa sürede geçer kızlar bulantıniz. Benim 8de başladı 10da pik yapmıştı .

benim gün geçtikçe bulantı ve baş ağrı durumum artıyor.
çalışan arkadaşlar, doğumdan sonra işi bırakmayı düşünen var mı aranızda?
Benim de aynı şekilde bulantı ve kusma dan halsiz düşüyorum, ben şuan rapor almak zorunda kaldım, fakat 2 hafta sonra döneceğim, inşallah güzel geçer günlerimiz

Benim de ters rahim sol kalçada ağrı var hafif bek ağrısı var gece bazen uyutmuyor maalesef. Ağrı olunca da adet dönemindeki gibi belim ağrısı yapıyor

Aynı şeyleri yaşıyoruz. İnternette araştırdığım kadarıyla rahim ilerleyen zamanda normal konumuna gelecekmiş. İnşallah bir an önce düzelir bu durum
Benim de ters rahim sol kalçada ağrı var hafif bek ağrısı var gece bazen uyutmuyor maalesef. Ağrı olunca da adet dönemindeki gibi belim ağrısı yapıyor.

ay inşallah bizim de geçer senin adına çok sevindim artık tadını çıkaracağın günler geldi

aynen ben de öyleyim bugün kötüydüm tam 12.haftaya giriyorum.. inşallah hemen geçer
İnş geçer inan artık bünye kaldıramıyor. Mide bulantısı, şişkinliği, baş ağrısını geçtim şimdi tansiyon çıktı, şeker yüksek insüline başlayacam herşeyin hayırlısı ne diyim

yaaa nasıl anladın hastalandın mı

Evet maddiyat önemli bir etken.
Hayırlısı olsun, birlikte arkadaşça büyürler ve eğlenceli bir çocuklukları olur bence

Kızlar bu saatte yazıyorum çünkü mahvoldum akşamdan beri çok bulantım var en sonunda kustum ve safra çıkardım, burnum da kanadı. 10 dakika rahattım fakat yine başladı bulantı. Dr kusarsan haberim olsun demişti heralde o zaman ilaç verecek yarın yazmayı düşünüyorum. 9+3 oldum. Kusarken siz de çok zorlanıyor musunuz?

Bende o sürpriz yumosu merak ediyorum sağlıklı olsunlar hayırlısıyla kucagimiza gelsinler daha ne isterim rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın sağlıklı sihhat olsunlar İnşaAllah

Merhaba.Düşüğünüzün başladığı tarihe göre 10+3 öylemi?Bende de 2 hafta geriden geliyor,geç döllenme dedi doktor

Merhaba kızlar, Doktora ağrım ve sancım olduğunu söylemiştim magnezyum ilacı yazdı benim gibi ağrı için ilaç içen var mı bana magosit tablet yazmış

Hızlı kilo alımı oldu şekerime bakıldı yüksek çıktı. Zaten bundan önceki gebeliğimdede aynısı oldu insülin kullandım doğuma kadar 6 ay falan belki bunda olmaz dedim ama maalesef
çok üzüldüm inşallah seni çok zorlamıyordur bu durum sağlığın için gerekli olduğuna göre lütfen aksatma

Ben de 3.5 senenin ardından tam işe döndüm ve hamile olduğumu öğrendim sürpriz bi şekilde. Vardır bir hayır diyelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…