2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Özel olmazsa lekenin yoğunluğu rengi hakkında bilgi verebilir misin istediğim doktora pazartesine randevu buldum. Ama aile hekimligimizdeki ebe hanım epey deneyimli ona danisabilirim

Özel olmazsa lekenin yoğunluğu rengi hakkında bilgi verebilir misin istediğim doktora pazartesine randevu buldum. Ama aile hekimligimizdeki ebe hanım epey deneyimli ona danisabilirim
Canım benim tuvalete girip peceteye sildigim zaman kahverengi akıntı geliyor hatta her girdiğim zaman da gelmiyor şimdi ama rengi biraz daha açıldı belki ilacın etkisindendir.normal gün içerisinde gelen akıntının sıklığında geliyor

Kızlar fikir lütfen 28 eylülde 25. 5ti 4 Ekim de 405.97 çıktı dün ultrasonda bakıldı bişey görünmüyor dedi tahlilden sonra anlarız dedi bugün gidicem bakalım hayırlısı sizce varmı gebelik

Hmm anladım canım benim lekelenmem senden daha fazla gitsem iyi olur sanırım

Kızlar fikir lütfen 28 eylülde 25. 5ti 4 Ekim de 405.97 çıktı dün ultrasonda bakıldı bişey görünmüyor dedi tahlilden sonra anlarız dedi bugün gidicem bakalım hayırlısı sizce varmı gebelik
3000leri geçmeden karından ultrasondan gözükmüyor düzenli kan takibi yaptırabilirsin canım yükselişi görmek için

Gebesiniz ama kese için çok erken kese vajinada 1500 civarı karından da 3000 den sonra görünüyor

Ee kese 5 haftalıkken gözükmüyormu acaba benim değerlerim çokmu düşük
Canım son adet tarihin ne zaman bir de düzenli adet oluyor musun? Ayrıca rakamlara takılma ben adete bir gün kala 57 ile öğrendim ben de kafama takiyordum niye böyle düşük bakiyordum herkesin çok daha yüksek çıkmış ama doktorum onemli olan 48-72 saat içinde 2 katina çıkması dedi baktırdım 48 saatte bir çok şükür iki katına çıkmıştı en son cuma gunu beta 2001di pazartesi ultrasonda keseyi gördük

Evet her ay düzenli görürüm son adet tarihim eylül başı civarı yani 9 eylül gibi temizlenmiştim tam hatırlamıyorum

Allah sağlıkla kucağına almayı Nasib etsin benimde 3 kızım var 4.yü erkek istiyoruz özellikle eşim çok imreniyor erkek babalarına budurum çok üzüyor beni
Amin canım Allah sizin de gönlünüze göre versin inşallah canım düzenli beta takibi yaptır canım 3 bini geçince görebilirsin keseyi 2 binde gozukmemisti benim

Amin canım Allah sizin de gönlünüze göre versin inşallah canım düzenli beta takibi yaptır canım 3 bini geçince görebilirsin keseyi 2 binde gozukmemisti benim
Düzenli yaptırmam pek mümkün değil hastane uzak kızımda okulda yetişemiyorum yani bende Allaha bıraktım hayırlısını Nasib et diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…