2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198

bilmiyorum bakıldı mı açıkçası, her gittiğimde kan verdim, hepsinde de herhangi bir sorun yok denildi. sadece idrar yolu enfeksiyonum vardı, o da düzeldi gibi çok şükür.
kardiyolojiye de gittim, sorun olmasın, kafam rahat olsun diye. doktor kan sonuçlarına da baktım ben dedi, ekg ye baktı, bir sorun yok şu an, ağrın çok artarsa tekrar gelirsin dedi.

haklısınız bu arada valla, insan belirti olunca daha farkında oluyor bazen, ben en çok onun hareketlerini hissedeceğim zamanı merak ediyorum :)

Hepimiz bı hareketleri hissetsek rahatlayacagiz sanki

Sabahları kalktığımda sadece gobusum var..ikindiden sonra bı şişkinlik başlıyor.. ayy o hal bile çok güzel.

Kızlar suan 8.haftadayım ve aşırı halsizliğim var. Hicbir sey yapmaya enerjim yok.tek olduğum için kahvaltimi yemeğimi kendim hazırlıyorum onun harici evi supurmek bulasiklar vs gözümde buyuyor hep.bazen canim biseyler istiyor ama yapmak çok zor geliyor corba yapip içiyorum sadece.yemek harici yatmak istiyorum.siz de böyle misiniz sürekli hasta gibiyim.

son bir haftaya kadar ben de böyleydim, bol bol dinlenin, zorlamayın kendinizi çok. bir süre sonra azaldı bende.

böyleyim. yoğun bir işte çalışmıyorum ama eve geliyorum bütün pilim bitmiş gibi. akşam 21.30 gibi uyuyakalıyorum

Ben de aynı bu şekildeyim. Sadece arada yemek yapıyorum diğer her şeyi eşim yapıyor evde olduğu için. Kesinlikle enerjim yok yatmak istiyorum hep

Yaş ve sat bilgiside verirsen ekliyim

Dün doktor kontrolüm vardı ağrım olduğu için doktora sordum eğer kahverengi lekelenme kanama vs yoksa sancı ve ağrı normal dedi doktorum, ağrısı olanlar için yazıyorum ancak yine de fazlaysa kontrole gidin sorun derim

Benim doktor da şöyle açıkladı bu durumu: bebeğin baştan popoya ölçerken hareket şekline göre değişkenlik gösteriyormuş. Artı 7 eksi 7 olabilir dedi.
Teşekkür ederim,benim bu konuda hiç bilgim yoktu.Ultrason net gösteriyor sanıyordum

Değerin normal bence rahim inceliği için nar suyu önerirler ama hamileyken içilir mi bilemiyorum genelde gebelik öncesi öneriyorlar araştır istersen
Nar suyu duydum evet içiyorum insalalj düzelir gebeliğini etkilemez, 4 haftada göre değerin yüksek dedi doktor inada biraz kafam takıldı

Kızlar selam ben yaklaşık 1 aydır işe gidemiyorum, doktora gitmek dışında dışarı çıkamıyorum. O kadar bunaldım ki! Ayakta 10 dkdan fazla durunca kesin kusuyorum ve aşırı bir gaz oluşuyor midemde. Sürekli yatıyorum. Genel olarak sürekli midem bulanıyor ya da ağrıyor. İşe gidecek durumda değilim araba kullanmam tehlikeli oluyor. Oğlumu 2 hafta önce kreşten almam gerekti ve arabda öğürmeye başladım tam trafiğin ortasında çekecek yerde yok. İşim evime uzak araba kullanırsam kesin sıkıntı çekerim. Neyse sorun şu rapor hakkım doldu, 3. Ayda geçmesini umuyordum açıkçası salı 12. Haftaya gireceğim ve hala aynıyım. Bu halde nasıl işe gideceğim 10 gün yıllık iznim var 5 5 onları alsam o zöana geçer mi acaba? O kadar bunaldım ki psikolojim bozuldu, hayatımda hiç bu kadar evde kalmamıştım. İşe gitmem gerwkiyır ama geçmezse ne yapacağım? İnsan içine çıkacak durumda değilim oturunca ya da ayaktaysam 20 sn de bir geğiriyorum (kusura bakmayın). Odada öyle nasıl duracağım of inşallah geçer. Oğlumla da hiç ilgilenemiyorum babası sağolsun evin işini her şeyi o yapıyor.

Ben de geçen haftaya kadar daha yorgun hiss ediyordum kendimi,tsh-ım yüksek çıktı,ilaça başladım,bu hafta daha iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…