2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar tek ben değilmişim demek ki 5te kalkan 😅 uyanıyorum öylece duruyorum mide bulantisina uyanıyorum ama bence o saatte sonra tekrar uyuyamıyorum bulantıdan. Ama akşam 7 8 gibi uyuyorum 😅 bulantı için ben de ilaç kullanıyordum fayda etmedi sürekli kusuyordum kustukca da sanki kabızlığım artıyordu şimdi krakerle falan bastırıyorum kendimi daha iyi oluyor. Bir de bulantidan dolayı kılo kaybım oldu 64le falan hamile kalmıştım şimdi 62ye düştüm inşallah toparlarım. Ama bulantidan çok kötü olursanız serum iyi geliyor bana iki kere takıldı takıldıktan sonra biraz daha topladım kabizligima da iyi geldi hatta

Benim gibi her gün sabah karşı saat 4 -5 gibi uyanıp tavanı izleyen var mı acaba? Sonra güç bela uykuya dalıyorum gün içinde yorgunluk oluyor. Progestan dex kullanıyorum bu yüzden olabilir mi acaba
O saatler de ben de uyanıyorum çok sık lavaboya çıkıyorum ama uykuya dalmada sıkıntı olmuyor çünkü kafamı koyduğum yerde uyuyorum😂

kızlar cinsiyeti en erken kaçıncı haftada öğrenebiliyoruz ? benim ikinci gebeliğim aslında ama kızımı 6 aylıktı öğrendiğimde baya geç öğrendim. bu yüzden en erken kaçıncı haftalarda öğrenebiliriz.
Hahaha bende kızımın cinsiyetini detaylı ultrasonda öğrendim :)) 16. haftada normalde belli oluyor söylüyorlar.

Benim gibi her gün sabah karşı saat 4 -5 gibi uyanıp tavanı izleyen var mı acaba? Sonra güç bela uykuya dalıyorum gün içinde yorgunluk oluyor. Progestan dex kullanıyorum bu yüzden olabilir mi acaba
Ben ilacı kullanmıyorum ama bende 5 te uyanıyorum sonra alarm çalana kadar sağa sola dönüyorum :) sonra da işe geliyor masada sayıklıyorum :))

Bende hem progestan dex kullaniyorum hem de fitilini. Aksam saat 22.00 görmeden uyuya kaliyorum, alarm kurmus gibi gece 3 te uyaniyorum. İki haftadir bu sekilde 3 ten 5 e kadar uyuyamiyorum. Kafayi yeme uzerine geldim hatta:)

Doğuma yakın daha çok yaşamıştım bu durumu . Son zamanlarda da uyku bı gidiyordu gece boyu oturuyordum ben de ama dedikleri gibi doğum sonrasına hazırlık oluyor 😂

Bende kullanıyorum sabah aç karnına iki tane bı kullanmasammi dedim zararı olurmu dye bu kadar kişi kullaniyosa var bı bildikleri Allah'a emanetiz artık

kızlar 9.haftaya bugün başlıyorum midem aşırı kötü bulanıyor hiç bu kadar olmamıştı.. sabahları olur geçerdi şu saate zor geldim 🙈 bir de iki gündür belim ağrıyor kuyruk sokumu civarı gibi.. şikayetleri artan var mı böyle 😪

Bende hem progestan dex kullaniyorum hem de fitilini. Aksam saat 22.00 görmeden uyuya kaliyorum, alarm kurmus gibi gece 3 te uyaniyorum. İki haftadir bu sekilde 3 ten 5 e kadar uyuyamiyorum. Kafayi yeme uzerine geldim hatta:)
Ben de fitil kullanıyorum aynı sürelere denk geliyor uyuduktan yaklaşık beş saat sonra uyanıyorum 23.00 gibi uyuyorum 4 de ayaktayım tuvalet su içme sonra uyumaya çalışıyorum şaka gibi. Bir de bağırsaklar zor çalışıyor sürekli bir gaz sıkışıklığı. Progestan dex ve fitil 10. Haftaya bitsin diye dua ediyorum artık

Kızlaaaar bugün yazamadım size bi türlü misafirim vardı
Sonuçlarımı göstermeye gittim kasık ağrım olduğu için muayene de olmak istedim doktora endişelerimden bahsettim sağolsun detaylıca baktı bebişim haftasına yetişmiş bugün 9+0 gördüm 22.7 mm olmuş bacakları bile var 😍 her şey yolunda görünüyor o kadar rahatladım ki haftalar sonra ilk defa kafam rahat uyuyacağım bu gece 🥰
Bu arada ben de progestan 50 mg iğne kullanıyorum 2 günde 1 ve ben de sabah 5 gibi uyanıyorum herkeste olmasına çok şaşırdım neden acaba 😂

Çok umursamıyor huyu böyle
ay seni cok iyi anliyorum canım benim esimde ayni böyle. Biz hic sevgi ilgi gormedik noldu dusman mi olduk annemize babamiza diyor benimki birde ay bu aralar benimde sinirler tavan pldugu icin sureklo bir kavga halindeyiz cocuguma yansitmam ama ben. benim derdim eşimle :sinirli:

ay seni cok iyi anliyorum canım benim esimde ayni böyle. Biz hic sevgi ilgi gormedik noldu dusman mi olduk annemize babamiza diyor benimki birde ay bu aralar benimde sinirler tavan pldugu icin sureklo bir kavga halindeyiz cocuguma yansitmam ama ben. benim derdim eşimle :sinirli:
Oda sorun eşimle bi iki defa tartıştım kızdım bu kez baktım benim oğlumda babaya karşı tavrı değişti her fırsatta babasına saldırmaya başladı, yanında dikkat ediyorum sonuçta babaya saygıyı bilsin diye, sürekli babamız bizim için çalışıyor bi herşey alıyor bizi çok seviyor demeye başladım yanında. Benim oğlan aşırı anneci, evde kural koydu anneme kiiiz, zehra felan demeyeceksiniz, pamuk diyeceksiniz diyor. 🤭

Oda sorun eşimle bi iki defa tartıştım kızdım bu kez baktım benim oğlumda babaya karşı tavrı değişti her fırsatta babasına saldırmaya başladı, yanında dikkat ediyorum sonuçta babaya saygıyı bilsin diye, sürekli babamız bizim için çalışıyor bi herşey alıyor bizi çok seviyor demeye başladım yanında. Benim oğlan aşırı anneci, evde kural koydu anneme kiiiz, zehra felan demeyeceksiniz, pamuk diyeceksiniz diyor. 🤭
gercekten derlerdi inanmazdim erkek çocukları anneci oluyormus gerçekten bizimkiside babasina karşı dik. Beni azicik üzgün gorse annecim ne oldu sana babam mi uzdu der. Babasi evde oldugunda sen gitsene annemle biz evde kalacagiz der. bana bir iltifatlar bir iltifatlar babaya gelince demedigini birakmiyor 🤭 bende ayni seyleri soyluyorum babamla oyle konusma bak calisiyor cikolata al diyorsun aliyor oyuncak aliyor vs diyorum eee almasin diyor 😏 cocukta anliyor onlar her seyin farkinda oluyorlar sen ne kadar bello etmesende ve ilgisizlikleri bu duruma getiriyor maalesef benim oğlum cok kardeş istedi surekli benim ne zaman olcak benim ne zaman olcak bende kardessiz kalmasin diye korunmadim ama kardesi olsaydi benim koca gibi kocaya 2.cocugu yapmazdım 😏

X