2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar sivilcelenen var mı ya benim adet dönemi gibi yüzümde sivilce çıkmaya başladı normal mi acaba

Allah yardımcınız olsun inşaallah iyi olur olabildiğince sarılın cocugunza sürekli onu çok sevdiğiniz söyleyin minik kalbi bunlarla dolsun
Hep söylüyorum sürekli ilgileniyorum zaten seviyorum arada bir cileden çıkıyorum, cokta uzatmıyorum yinede sarılıyorum sevdiğimi söylüyorum benim için ne kadar değerli olduğunu söylüyorum

Çok doğru, Rabbim sabır versin hepimize

Merhaba hanımlar ben 6+2 haftalık hamileyim. Aslinda son adet tarihi 5-6 eylul ama gec döllenme olmuş. Kese göründü ama kalp atışı yok. Normal mi bu? Önceki hamileliklerimde 6 haftalikta kalp atışı oluyordu

Merhaba hanımlar ben 6+2 haftalık hamileyim. Aslinda son adet tarihi 5-6 eylul ama gec döllenme olmuş. Kese göründü ama kalp atışı yok. Normal mi bu? Önceki hamileliklerimde 6 haftalikta kalp atışı oluyordu
Geç döllenme olduğu için olabilir stres yapmadan bir sonraki randevunu bekle

Aynı durumdayım sat 11 eylül geçen cuma gittim sadece kese göründü ve 6mm di . Ama benim beta da 4-5 bin civarıydı o gün. Beta değeriyle örtüşüyor demişti doktor. Bu cuma tekrar gideceğim inşallah bebek kalp atışı falan görünür. Sizin kan değeriniz kaçtı kese göründüğünde ve kesenin boyutu ne kadardı? Umarım sağlıkla ilerler

Kizlar çay kaşığınin ucuyla site tarçın atıp tarçınlı süt içiyorum varmı aranızda gebelikte tarçın tüketen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…