2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Günaydın kızlaar :) nasılsınız nedir durumlar kalp atışı, kese görmeye gidecek var mı bugün sonuçlarınız için beni etiketlemeyi unutmayın listemizi güncelleyelim:)

Rabbim yardimcin olsun .. eşinle konusuo dile getirsen biraz daha destek istesen

Kızlar bazı arkadaşlardan kalp atışı duyan kese görenler olmuş sanırım ama ya benim gözümden kaçmış ya da hiç buraya bilgi verilmemiş lütfen listeyi kontrol edin eksik bilgisi olan beni etiketlesin güncelleyeyim

Annelik ne zor şey, oluyor öyle arada bizde insanız yapmamamız gereken şeyleri yapabiliyoruz benimde 2 yaşında dünya tatlısı kızım var benimde bu aralar sesimin pek bi ayarı yok. Sardığımız pamuklar bile incitirmi diye tedirgin olurken bizler incitebiliyoruz.

Günaydın Ben grip oldum fenayım valla yatıyorum
Çok çook geçmiş olsun
Net olarak 6+5 gibi kalp atışını gördüğünü söyledi. Daha önceden görmüş ama söylememişti

Çok sevindim kuzucuk büyümüş demek ki ben 8+5 te gittim doktora hersey yolunda dedi ama hiç hareket ettiğini görmedik siz görebildiniz mi?
Ben miyopum gözlüğümü de yanıma almamışım :)) sadece kalbinin hareket ettiğini görebildim. Birde aşırı gaz olmuş bende karından bakamadı çok utandım :))))

Ben miyopum gözlüğümü de yanıma almamışım :)) sadece kalbinin hareket ettiğini görebildim. Birde aşırı gaz olmuş bende karından bakamadı çok utandım :))))
Utanma canım artık doktorlar için cok normal birsey o. Sadece temkinli olup hep tertemiz olmaya calısmak lazım ben hiç anlamadım hareket falan acıkcası bebekte

Utanma canım artık doktorlar için cok normal birsey o. Sadece temkinli olup hep tertemiz olmaya calısmak lazım ben hiç anlamadım hareket falan acıkcası bebekte
İlk gebeliğimden bildiğim kadarıyla bebek 9. haftadan sonra hareket etmeye başlıyor sadece bizim hissetmemiz geç oluyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…