2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

O hic belli olmuyor ben hic kusmadim ama bazen oyle midem bulaniyirki anlatamam bazende hic bisey yok haftada 1 gun falan midem baya bulaniyor geri kalan gunlerde bisey yok bazen yagli yiyecekler agir seyler yapabiliyor
Evet ne zaman ne olacağı belli olmuyor kuzum birgün iyi birgün kötüyüz bebekler iyi olsunda hepsine katlanırız napalım

13667 çıktı 6 gun önce 1774 du.
Garıp fazla artıs degılmı bırsey yoktur dımı?
Bunye hep kotuye alıstıgı ıcın
Canım maşaallah değerin çok güzel doktorlar ikizin betaya göre anlaşılmadığını söylüyor ama inşaallah hayırlıs sağlıklı ikizlerin olur valla kendime olmuş gibi sevinicem

Valla gün içinde bile değişiyor sabah daha minnak akşam 5 aylık gibi
Canım ve diğer canım arkadaşlarim. Tek yumurtam döllendi. Taze transfer düşünülüyor. Sizce havuz yaptırmalı mıyım? Nasip bu deyip devam mı edeyim? Ben çift embriyo transferi istiyordum ama nasip değilmiş

Gozun aydin bana doktorum hep bize lazim olan 1 yumurta bir sperm sağlıkli bi rahim derdi benimde 2 dollendi taze transfer yapildi 1 tanesi tuttu bence olacagi varsa olacak zaten nasip doktorunuzu dinleyin o ne derse onu yapin rahiminizin durumunu o biliyor eger uygunsa koydurun bence duan kacinci gunde yumurtan

Sağol kuzum. Bu kadar zor olacağını bilmediğim için hep ikiz olsun, çift embriyo olsun istedim ama hayırlısı nasılsa öyle olsun inşallah. Doktorum hiç açıklama yapmıyor. Neye göre taze neye göre havuz değil hiç bilmiyorum. Ama tecrübeli ve iyi bir doktor. Taze transferi uygun gördü. Belki yumurtayı dondurmak istemedi. Dondurmak da ufak ihtimal de olsa yumurtayı bozabiliyor. Daha 1. Günümdeyim. Bugün haberi geldi. İki yumurtadan biri döllendi diye inşallah sağlıkla ilerler kuzum. Çok sağol her soru sorduğumda cevap veriyorsun. Allah bebeğine sağlıkla kavuştursun seni kuşum

Canım bence doktorun uygun görüyorsa transfer olabilirsin. Tek ya da çift fark etmiyor. Benim transfer sırasında doktorum 'bak iki tane koyuyoruz ama ikisi de tutacak diye bir garantimiz yok' demişti. Haklıydı. Burada iki embriyo transferi yapıp bir tane tutunan da tek embriyo ile tutunan da çok. Hatta ben biriyle konuşmuştum iki embriyo transferi olmuş o da içerde bölünmüş ve üçüzlere hamileydi. Yani hepsi nasip işi. Eğer Allah ol dediyse o bir şekilde dünyaya gelecek ama yine de içim rahat etmez iki tane koyduralım dersen bir zararın olmaz. Sadece biraz daha beklersin ki hepimiz az ya da çok bekleyerek buralara geldik. Gönlünden geçen içine sinen hangisi ise onu yap

Nedemek bizde gectik bu yollarsan seni cok iyi anliyorum ozaman doktorunu dinle banada aciklama yapmamisti taze teaafer yapicam demisti sonra 5.gun ameliyathanede rahmin cok guzel tam saldirmalik demisti ben sorgusuz doktorumu dinledim ki tecrubesinede guveniyorsan aklinda soru isareti kalmasin rabbim sanada bu duyguyu nasip etsin doktorlar tabiki onemli ama rabbim nasip ederse ne olursa olsun olacak zaten dualarim seninle

Doğru diyorsun kuzum sağol ❤ nasip diyerek yoluma devam edeceğim sanırım. Taze transferimi olacağım sağol canımm

Aklim sende ben bile cok heyecanladim
Canımmmm şimdi bir kese yolk herşey yolunda çok iyi dedi.
Diğer tutunan kese şekil bozuklugu var arka tarafta dedi ona umıt baglama dedı o kendını yok edecekmıs. Haftaya kalp atısı dedı. Şükür bir tane sağlıklı evladımız olsunda Diğeri hayaldi bir umur doğmustu.

Canım hiç bişeyi bilemeyiz nasip Allah neyi nasip ediyorsa onu yaşıyoruz benimde çift konuldu dondurulmuş embriyo idi son 2 kalmıştı fakat biri tuttu o yüzden kalbinden ne geçiyorsa ona inan

Bende tek transfer yaptım ..elimizde iki embrio vardı biz ikisini istedik ..doktor fizik olarak ikiz gebelik kaldiramaya bilirsin dedi..o yüzden tek yapalım dedi..biz de kabul ettik ..çok şükür tuttu..

Maşallah .. Rabb'im inşallah herşey yolunda gider sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı evlat nasip eder .

Canım sağlıkla kucağına al inşallah tabi ki tek olsun bizim olsun bünyemizi bilmiyoruz belki ikize uygun değiliz o yüzden en güzelini verir Rabbim. İkiz taşımak her rahime uygun değil riskleri çok Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım hiç bişeyi bilemeyiz nasip Allah neyi nasip ediyorsa onu yaşıyoruz benimde çift konuldu dondurulmuş embriyo idi son 2 kalmıştı fakat biri tuttu o yüzden kalbinden ne geçiyorsa ona inan
Maşallah canım sana benim de yüreğimden geçen sanırım taze taze transfer olmak bu olmazsa sonrasına bakmak çift embriyo koydurup Tek olma ihtimali de var sonuçta hiç beklemeden bu şansımı denemek istiyorum Çok sağ ol canım sen de Sağlıkla kucağına al inşallah

Bende tek transfer yaptım ..elimizde iki embrio vardı biz ikisini istedik ..doktor fizik olarak ikiz gebelik kaldiramaya bilirsin dedi..o yüzden tek yapalım dedi..biz de kabul ettik ..çok şükür tuttu..
Canım bana umut oluyorsun çok sağ ol. tabi insanın yüreğinden ikiz olsun geçiyor ama sağlıklı nasıl olacaksa öyle olsun inşallah . belki benim Doktorum da seninki gibi düşünmüştür. Doktorum çok bilgi vermediği için ne düşündüğünü de bilemiyorum ama hayırlısı böyledir inşallah. taze transfer yaptıracağım sanırım buna karar verdim Çok teşekkür ederim

Ohh çok şükür Rabbim hayırla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bundan sonra kendine yorma stres yapma. Endişelerinin olması çok çok normal ama sen ne kadar sakin kalırsan bebeğe o kadar iyilik yapmış olursun. Unutma eğer dünyaya gelecekse ne yaparsak yapalım gelecek bundan sonra tadını çıkar. Kalp atışını da hayırlısıyla duyarsın inşaallah benim gibi kalp atışını duymaya gittiğinde nefesini tutamayıp gülersen biraz zor olabilir duymak ben doktoru baya zorlamıştım o da olsun tadını çıkar demişti millet kalp atışında ağlar ben gülüyordum

Ay şimdi gördüm yorumunu canım çok çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah

Canım benimde taze transfer olmuştu doktorum karar verdi rahimin müsait taze yapalım dedi inan hiç beklemeden oldu ekimde tüp bebeğe başladım ekimde hamile kaldım rahat oluyor doktoruna güven yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…